رفتن به مطلب

برنامه من | کی چقدر عیدی داد؟

ارسال‌های توصیه شده

با درود

با توجه به مناسبت زمانی عید نوروز ، یک اَپ ساده رو نوشتم و تو چند تا مارکت (بازار، پارس هاب ، مایکت) هم منتشرکردم و تو مارکت پارس هاب در قسمت برنامه های ویژه هم قرار گرفته ،ولی با توجه به اینکه بازار دیگه قسمت تازه هارو نداره ، امید چندانی برای استقبال رو ندارم.

کار برنامه اینکه که مبلغ و مشخصات فردی عیدی دهنده رو ثبت میکنه و مجموع عیدی هارو جمع میزنه

خوشحال میشم نظرتون رو بدونم ، البته با توجه به زمان شروع برنامه و مشکلات کاری خیلی نتونستم وقت زیادی صرف کنم و این اولین برنامه با android studio هست.

https://cafebazaar.ir/app/com.geelapp.eydi/?l=fa

com.geelapp.eydi0.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایده ت خوبه

گرافیک برنامت هم خوبه

ولی کاش پولی نمیزاشتی چون این جور برنامه ها پول پرداخت نمیکنن و یه بدنشانسی دیگه هم که وجود داره که بازار تازه هارو برداشته البته به من ربطی نداره ها من یه نظر گفتم به خودت مربوطه ایشالله که دانلود میشه

موفق باشید

لینک ارسال

طراحی خوبه فقد خواهشا این برنامه هارو پولی نزارید یا لااقل پرداخت درون برنامه بزارید، خداییش کسی بیخود پول نمیده، شما بلندمدت فک کن، اگه اینو رایگان بزاری و دانلودش بره بالا برنامه های بعدیت راحت تر فروش میره(فروشیاش)

لینک ارسال

طراحی و ایده خوبه

ولی قیمت گذاشتی براش طرف برای حساب کتاب عیدیاش باید دو تومن بده با برنامه حساب کتاب کنه ولی اگه رایگان بود خیلی زود تر از اون چیزی که فکرشو کنی میومد بالا البته تبلیغ عدد میزاشتی زیرش عالی میشد

لینک ارسال

طراحی خوبه فقد خواهشا این برنامه هارو پولی نزارید یا لااقل پرداخت درون برنامه بزارید، خداییش کسی بیخود پول نمیده، شما بلندمدت فک کن، اگه اینو رایگان بزاری و دانلودش بره بالا برنامه های بعدیت راحت تر فروش میره(فروشیاش)

بله کاملا درست میفرمایید و قصد داشتم همین کار رو انجام بدم و رایگان بزارم ولی با تبلیغات و هر کس هم اگه خواست حمایت درون پرداخت داشته باشه و حتی این مبلغ هم نباشه ، ولی به دلایلی زمان و یکسری مشکلات کاری برای انجام این کار نداشتم.

لینک ارسال

طراحی و ایده خوبه

ولی قیمت گذاشتی براش طرف برای حساب کتاب عیدیاش باید دو تومن بده با برنامه حساب کتاب کنه ولی اگه رایگان بود خیلی زود تر از اون چیزی که فکرشو کنی میومد بالا البته تبلیغ عدد میزاشتی زیرش عالی میشد

ممنون از شما ، تبلیغات عدد رو یه حساب کتاب کردم ، ولی به هزینه و نمایشی که میخواستم داشته باشم واقعا نمی ارزید و سود یکطرفه بازار میشد و کلیلک های fake!

لینک ارسال

ممنون از شما ، تبلیغات عدد رو یه حساب کتاب کردم ، ولی به هزینه و نمایشی که میخواستم داشته باشم واقعا نمی ارزید و سود یکطرفه بازار میشد و کلیلک های fake!

تا اینجای کار من دوبار 100 تومن دادم برای تبلیغ یه برنامه داخل عدد دیدم هیچ فایده ای نداره فقط پولم میره از اون روز به بعد فقط دارم از عدد پول در میارم

یه پیشنهاد برای برنامت

بیا کل ستونای دیتابیستو سلکت کن

بیشترین و کمترین عیدی رو مشخص کن

مثلاً عمو فلانی 2 تومن پول داده و کنارش یه استیکر ناراحت باشه

و برعکس

لینک ارسال

تا اینجای کار من دوبار 100 تومن دادم برای تبلیغ یه برنامه داخل عدد دیدم هیچ فایده ای نداره فقط پولم میره از اون روز به بعد فقط دارم از عدد پول در میارم

یه پیشنهاد برای برنامت

بیا کل ستونای دیتابیستو سلکت کن

بیشترین و کمترین عیدی رو مشخص کن

مثلاً عمو فلانی 2 تومن پول داده و کنارش یه استیکر ناراحت باشه

و برعکس

اگه به دانلود نسبی که مد نظرم هست یا کمتر رسید ، اینکار رو میکنم ، البته چند روز آینده سرم خلوت ، ولی دیگه امکان بازگشت به رایگان گذاشتن برنامه و درون پرداخت نیست.

خیلی ممنون از شما ، بله در مورد عدد همینطور هست که میگید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...