رفتن به مطلب
  • 0

invalid resource directory name

arashb4a

سوال

با سلام

من دارم با Appcompat کار میکنم متاسفانه موقع اجرای برنامه با این خطا مواجه میشم:

invalid resource directory name: C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res/drawable-ldrtl-xxxhdpi

invalid resource directory name: C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res/drawable-xxxhdpi

توی برنامه هم به این شکل آدرس دادم:

#AdditionalRes: C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res, android.support.v7.appcompat

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

invalid resource directory name: C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res[size=4][b]/[/b][/size]drawable-ldrtl-xxxhdpi
invalid resource directory name: C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res[size=4][b]/[/b][/size]drawable-xxxhdpi

متاسفانه من دقیقا نمیدونم چون راستش با AppCompat درست و حسابی کار نکردم ولی اینطور که دارم میبینم توی این آدرس ها اسلش آخر مثل سایر اسلش ها نیست (همونایی که پررنگ کردم)

باید ببینید کجا این آدرس ها قرار دارن که درستشون کنید.

لینک ارسال

invalid resource directory name: C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res[size=4][b]/[/b][/size]drawable-ldrtl-xxxhdpi
invalid resource directory name: C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res[size=4][b]/[/b][/size]drawable-xxxhdpi

متاسفانه من دقیقا نمیدونم چون راستش با AppCompat درست و حسابی کار نکردم ولی اینطور که دارم میبینم توی این آدرس ها اسلش آخر مثل سایر اسلش ها نیست (همونایی که پررنگ کردم)

باید ببینید کجا این آدرس ها قرار دارن که درستشون کنید.

ربطی به این نداره چون خودش زمان کامپایل اسلش رو میزاره

لینک ارسال

به آیا این مشکلی نداره:

[right][color=#333333][font=Tahoma]#AdditionalRes: C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res, android.support.v7.appcompat[/font][/color][/right]

بعد پوشه Res این کاراکتر (,) قرار دادی؟

یا اینکه موقعی که مسیرو از توی برنامه دادی به این شکل شده؟

لینک ارسال

اون کاما رو من گذاشتم اون باید باشه ربطی به اون نداره

اصلا معلوم نیست مشکلش چیه توی فروم b4x هم میرم هیچ کی چنین مشکلی نداشته

سلام خسته نباشید اگه مشکلتون حل شده منم راهنمایی کنید لطفا ...

لینک ارسال

به آیا این مشکلی نداره:

[right][color=#333333][font=Tahoma]#AdditionalRes: C:\Program Files (x86)\Android\android-sdk\extras\android\support\v7\appcompat\res, android.support.v7.appcompat[/font][/color][/right]

بعد پوشه Res این کاراکتر (,) قرار دادی؟

یا اینکه موقعی که مسیرو از توی برنامه دادی به این شکل شده؟

اون کاما رو من گذاشتم اون باید باشه ربطی به اون نداره

اصلا معلوم نیست مشکلش چیه توی فروم b4x هم میرم هیچ کی چنین مشکلی نداشته

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...