رفتن به مطلب

نرم افزار فانکده با امکان ساخت اکانت

ارسال‌های توصیه شده

سلام این سورس رو با b4a و با کمک از سورس ها و کتابخونه های مختلف و راهنمایی های دوستان از همین سایت نوشتم .

دوستدارم نظر دوستان رو راجع به طراحی و کارایی بدونم. تو این برنامه می تونید عضو بشید و لاگین کنید و عکس پروفایل خودتون رو انتخاب کنید. البته فقط فعلا در آینده امکانات خیلی زیادی میخوام اضافه کنم

البته به هیچ وجه کامل نیست و فقط دو بخش از چهل بخشش رو کامل کردم ولی از لحاظ طراحی و کد نویسی در سطح خوبیه. بخش های موزیک و آخرین مطالب و بخش فال حافظ و بخش ارتباط با ما که بخش موزیکش زیاد فعال نیست :)

http://s7.picofile.com/file/8244481218/funkade_.apk.html

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

پس زمینتون رو یک رنگ بزارید (بجای اون صفحه ی بارونی) دکمه ها رو با فتوشاپ سعی کنید طراحی کنید، همچنین اکشن بار رو،درکل بد نیس

لینک ارسال

درود

بهتر بود چند اکسرین از برنامتون قرار میدادین تا دوستانی که به دلایلی نمیتونن دانلود کنند و ... با دیدن عکس ها بتونن نظر خودشون رو بگن

لینک ارسال

گرافیک ناقصه واقعا

باید همین رو تکامل بدید

یه مثال خیلی کوچیک:

رنگ نوشته ی معنی فال حافظ اصلا خوانا نیست.

لینک ارسال

ســـلام من دانلود کردم اما چیزی نفهمیدم ازش بعضی بخش هاش برا من کار نمیکرد نمیدونم برا چی :fekr:

به هرحال خوب بود

اینم اسکرین شات برای بقیه دوستان

Screenshot_2016_03_24_15_46_55.png

Screenshot_2016_03_24_15_47_28.png

Screenshot_2016_03_24_15_49_01.png

لینک ارسال

با سلام از تمام دوستانی که نظر دادن سعی می کنم حتما تمام موارد رو اصلاح کنم و نسخه بعدی رو میزارم تو همین تاپیک. همین الان آنلاین شدم و نظرات رو خوندم عذر میخوام که نمیتونم اسکرین شات رو اضافه کنم به خاطر اینکه امکانش برام میسر نیست هر چند دوست عزیزمون در بالا زحمتشو کشیدن.

لینک ارسال

با سلام از تمام دوستانی که نظر دادن سعی می کنم حتما تمام موارد رو اصلاح کنم و نسخه بعدی رو میزارم تو همین تاپیک. همین الان آنلاین شدم و نظرات رو خوندم عذر میخوام که نمیتونم اسکرین شات رو اضافه کنم به خاطر اینکه امکانش برام میسر نیست هر چند دوست عزیزمون در بالا زحمتشو کشیدن.

میتونید به جای اواتار سفید اواتار پیشفرض قبل از ثبت نام بزارید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...