رفتن به مطلب
  • 0

ظاهر و محو شدن پنل با استفاده از انیمیشن

AMiR

سوال

با سلام

یه پنل داریم که وقتیرو صفحه کلیک شد با انیمیشن ظاهر بشه و بعد از چند ثانیه با انیمیشن محو میشه

کدش رو نوشتم ولی یه مشکلی دارم؛ وقتی رو صفحه کلیک میشه یه بار سریع پنل با اینمیشن ظاهر و محو میشه بعد کار بالا رو انجام میده (یعنی ظاهر میشهو بعد چند ثانیه محو میشه)

هر کاری میکنم نمیتونم اون قسمت اول رو از بین ببرم.

ممنون میشم راهنمایی کنید

سورس هم پیوست کردم

test-source.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

آقا من میخوام از این پنل استفاده کنم ولی نه اینکه خودش بیاد و بعد از چند ثانیه هم بره . میخوام با کلیک روی یه باتن ظاهر بشه و با کلیک روی یه باتن محو بشه . میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم ؟ اگه لطف کنید با کد راهنمایی کندی ممنون میشم

لینک ارسال

آقا من میخوام از این پنل استفاده کنم ولی نه اینکه خودش بیاد و بعد از چند ثانیه هم بره . میخوام با کلیک روی یه باتن ظاهر بشه و با کلیک روی یه باتن محو بشه . میشه راهنمایی کنید که چیکار کنم ؟ اگه لطف کنید با کد راهنمایی کندی ممنون میشم

کد Start شدن Animation رو توی رویداد کلیک اون Button قرار بدید

لینک ارسال

درود

بنده از کتابخانه AnimationPlus در سورس خودتون استفاده کردم.

کتابخانه Animation قابلیت PersistAfter رو نداره.

در ضمن خداییش دو تا سوال دارم:

1- اون Boolean اونجا چیکارست؟ :S

2- تایمر چرا گذاشته بودید؟ *wall*

hide and shpw panel with animation.rar

لینک ارسال

درود

بنده از کتابخانه AnimationPlus در سورس خودتون استفاده کردم.

کتابخانه Animation قابلیت PersistAfter رو نداره.

در ضمن خداییش دو تا سوال دارم:

1- اون Boolean اونجا چیکارست؟ :S

2- تایمر چرا گذاشته بودید؟ *wall*

راستش قبلش تو انجمن سرچ گشتم به یه نمونه کدی که شما برای سوال یکیاز کاربرا گذاشته بودید، برخورد کردم که توش از Boolean استفاده کرده بودید ( البته اون در مورد این بود که که یه پنلی هست ،هر وقت خارج از پنل کلیک شد محو بشه) یکم دگرگونش کردم شد اون

از تایمر هم بخاطر این استفاده کردم تا یکم زمانش انعطاف بیشتری داشته باشه؛ چون میخوام سریع با انیمیشن بیاد و چند لحظه بمونه و بعد سریع محو بشه، داخل پنل هم دو تا باتن هست که هر وقت روشون کلیک شد، دوباره زمان ظاهر موندن پنل تجدید بشه

و اینجوری شد که،اونجوری شد shirD.gif

الآن این طوری هست که نصف زمانش داره ظاهر میشه و نصف زمانش داره محو میشه ولی اگه بخوام حداقل 3 ثانیه بصورت کامل ظاهر بشه و ثابت بمونه، باید چیکار کنم؟

لینک ارسال

راستش قبلش تو انجمن سرچ گشتم به یه نمونه کدی که شما برای سوال یکیاز کاربرا گذاشته بودید، برخورد کردم که توش از Boolean استفاده کرده بودید ( البته اون در مورد این بود که که یه پنلی هست ،هر وقت خارج از پنل کلیک شد محو بشه) یکم دگرگونش کردم شد اون

از تایمر هم بخاطر این استفاده کردم تا یکم زمانش انعطاف بیشتری داشته باشه؛ چون میخوام سریع با انیمیشن بیاد و چند لحظه بمونه و بعد سریع محو بشه، داخل پنل هم دو تا باتن هست که هر وقت روشون کلیک شد، دوباره زمان ظاهر موندن پنل تجدید بشه

و اینجوری شد که،اونجوری شد shirD.gif

الآن این طوری هست که نصف زمانش داره ظاهر میشه و نصف زمانش داره محو میشه ولی اگه بخوام حداقل 3 ثانیه بصورت کامل ظاهر بشه و ثابت بمونه، باید چیکار کنم؟

توی رویداد Sub a1_AnimationEnd بیایید تایمر رو start کنید و زمانش رو مثلا 3000 بزارید.

خب الان توی کدهایی که توی رویداد Sub a1_AnimationEnd هست رو توی رویداد Timer1_Tick قرار بدید و خود timer1.enabled = false رو هم به کدهای timer1_Tick

اضافه کنید *سرپایین*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...