رفتن به مطلب

معفی بهترین زبان برنامه* نویسی

raid

ارسال‌های توصیه شده

دوستان سلام اگه ممكنه بگید كه بهترین زبان برنامه نویسی برای نوشت برنامه های android + ios چیه من میخوام برنامه نویسی شروع كنم خواهش میكنم بهترین زبان را معرفی كنید basic4android یا c# یا java

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اصلا جمله درستی نیست که بگیم بهترین زبان برنامه نویسی کدومه.

ببینید همه ی زبان به نحوی قدرته خودشون رو دارند.

شما 2 تا برنامه کاملا یکسان که یک عمل رو انجام میدن اما با دو زبان مختلف نوشته شدند در نظر بگیرید،خب ببینید چیزی که ما می خواهیم عملکرده و اینکه با چه زبانی باشه بسته به علاقه و توانایی خودمون داره.اگه واسه من باشه من میگم اصلا برو توی محیط لینوکس برنامه نویسی کن *نگاه بد*

بستگی به خودت داره که به چه شکل عمل کنی.

شما یک عمل مشابه رو میتونی هم توی ایکلیپس و هم توی بیسیک انجام بدین.فقط میتونیم بگیم که ایکلیپس دارای پلاگین های زیادیه و دسته برنامه نویس بازتره و اما از اونطرف بیسیک یکم کد نویسیش راحته و میتونی راحت خیلی چیزا رو یاد بگیری

پس الان بنده به هیچ وجه نمیگم کدوم بهترینه به خودت بستگی داره.

ایکلیپس دارای قدرت زیاد و پلاگین های متنوع

بیسیک 4 آندروید دارای کتابخانه ی غنی و طراحی راحتر و محیطی ساده.

و البته برای آی او اس هم آقای ارل نرم افزارشو ساختن(سازنده بیسیک 4 آندروید)

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

بهترین زبان برنامه نویسی اندروید بلا شک جاواست که دیفالت سازندشه اما آسون ترینش بلا شک بیسیک فور اندرویده c# رو هم دنبالش نرو مگه اینکه متخصص c# باشی و حداقل یه برنامه ی واقعی اندروید تو جاوا نوشته باشی در مورد آی او اس هم نظری ندارم چون اصلا پیشو نگرفتم

لینک ارسال

تو نظر سنجی بازار eclips اول هستش basic4android دوم یه زبان دیگه هم بود که سوم شد پس نگو آسونه

http://answercenter.ir/thread1569.html

این لینک برنامه منه جوریه که یک سری از دوستان باورشون نمیشه که با بسیک نوشته شده همه زبان ها سخته فقط با تلاش و علاقه اسون میشن

الان به بسیک جاوا نویسی هم اضافه شده

لینک ارسال

بله با حرف ایمان موافقم

هر زبانی سختی خاصه خودشو داره.هر برنامه ای که ساخته میشه به حلاقیت و پشت کار طرف بستگی داره.

لینک ارسال

شمایی که یان حرفو میزنی با جاوا هم برنامه نوشتی؟ با مونو چطور؟ من رو تجربه حرف می زنم اینکه برنامه نویس نباشی و بیای تو این راسته نمی دونم اگه برنامه نویس باشی. میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمون بی رو می فهمی

لینک ارسال

بله جاوا هم آشنایی دارم اما خیلی کم خیلی خیلی کم و شما شک نکن اگه از زبانش خوشم میومد میرفتم دنبالش

شما با جاوا چه برنامه ای میتونید بنویسید که با بیسیک نشه

unity مال بازی هستش کد های جاواش هم زیاد سخت نیست تو اینترنت پره

لینک ارسال

شمایی که یان حرفو میزنی با جاوا هم برنامه نوشتی؟ با مونو چطور؟ من رو تجربه حرف می زنم اینکه برنامه نویس نباشی و بیای تو این راسته نمی دونم اگه برنامه نویس باشی. میان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمین تا آسمون بی رو می فهمی

درسته برنامه نویسی جاوا رو انجام نمیدیم ولی خب از نظر قدرت غوله واسه خودش ولی یک سوال ؟ آیا شما از همه ی امکاناتش استفاده می کنید یا تا حالا امکانش پیش اومده ؟

وقتی من میتونم کارمو با بیسیک انجام بدم نیازی نیست به اون.

در کل ما جاوا هم در حد تدریس داریم کار می کنیم با علاقمنداش اونم به خاطر اینکه ساختار سی شارپ و جاوا مثله هم هستن و اطلاعاتی که از سی شارپ داریم معادل سازیشو توی جاوا میگیم.و اینو بدونید بیسیک هنوز خیلی جای پیشرفت داره و جای بحثش نیست.

بازی سازی دیگه بحثش کلا ربطی به این نداره و بازی سازیه.(هر که را بهر کاری ساختن).و در نهایت بازم میگم جاوا غوله ولی فعلا نیازی به استفادش واسه خودم نمیدونم بقیه رو کاری ندارم.

لینک ارسال

به نظر من زبان برنامه نویسی رو با توجه به نیاز باید انتخاب کرد . نه اینکه چون ایکلیپس از همه قویتره .حالا گیریم از همه قویتر باشه ایا با ایکلیپس هم می تونی به سرعت بیسیک برنامه بنویسینهمن کلی زبان برنامه نویسی کار کردم میشه گفت بیشتر زبان هارو بنظر بنده انچنان مالی هم نیست این ایکلیپس و جاوا

لینک ارسال

من که به بی زبان ها بیشتر علاقه دارم برای مثلا کانسترکت2 یا همین بیسیک که تقریبا نصف بیشتر کارها رو گرافیکی انجام میدن. راستی هر برانامه ای کاستی ها و نقاط قوت خودشو داره و هیچکدوم رو نمیشه با هم مقایسه کرد. مثل اینه که بگی شلغم خوبه یا موز؟ هرکدوم یه خاصیتی دارن. شما فقط میتونی تو یه حیطه دوتا رو با هم مقلیسه کنی. ایکلیپس سخنه ولی انعطاف پذیره، بیسک4 اندروید راحته ولی محدوده. جاوا یه جورایی قدیمی شده و جاشو داده به پسرانش!!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...