رفتن به مطلب

تماس از پلیس فتا

esmaeil76

ارسال‌های توصیه شده

دوستان سلام. دیروز و امروز از پلیس فتا تماس گرفتن گفتن شاکی خصوصی داری در مورد یک برنامه در کافه بازار. برنامه هم که کلا اموزشی بود. می گن باید بیای کرج مگر نه حکم جلب صادر میشه. اگه کسی از دوستان همچین موردی براش پیش اومده لطفا راهنمایی کنه. ممنون ازهمه. راستی با یه شماره ثابت تماس گرفته بودن اطلاعات مربوط به اکانت کافه بازار رو هم در اختیار داشتن. گفتم از کافه بازار پی گیری کنید. میگه ازشون پرسیدیم گفتن این برنامه ازدستمون در رفته. تا حالا ایمیلی ازبازار دریافت نکردم وبرنامه هم حذف نشده. ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب بنظرم شما اول برو یه مرکز پلیسی .. جایی ..

بگو استعلام کنن

اینجوری که نمیشه هر کی بخواد زنگ بزنه :fekr:  :give_rose:

لینک ارسال

سلام

طبق گفته دوستمون اول برید پلیس فتای شهر خودتون  بعدش هم  به این راحتی نمیشهاز یک برنامه شکایت کرد برید پلیس فتای شهر خودتون استعلام کنید ببینید  واقعا صحت داره شماره تلفن بهشون بدید پیگیری کنند اون وقت بقیه اقدامات انجام بدید

لینک ارسال

خب بنظرم شما اول برو یه مرکز پلیسی .. جایی ..

بگو استعلام کنن

اینجوری که نمیشه هر کی بخواد زنگ بزنه :fekr:  :give_rose:

والا نمی دونم باید چیکار کنم نمیشه که برای هر برنامه ای که میزاریم تو بازار از ما شکایت کنن کافه بازار رو ول کردن اومدن سراغ من

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز پلیس فتا هیچ موقع به شما نمیگه برید کرج

هر شهری که پلیس فتا نداره به دادگستری معرفی میکنن افراد رو.

شما سر کار هستید احتمال 90%  :DD:

البته اگر از تهران یا خود کرج هستید احتمال داره موضوع کمی صحت داشته باشه.

محض اطمینان هم خودتون با پلیس فتا شهرتون یا مرکز استان تماس بگیرید و این موضوع رو مطرح کنید ببینید چی میگن !

به خود کافه بازار هم ایمیل بزنید و موضوع رو بگید . معمولا زود جواب میدن

لینک ارسال

شما باید مراجعه کنید به آگاهی

من قبلا یک مورد دیدم

البته برای برنامه و اینا نبود

ضمنن

پلیس فتا زنگ نمیزنه

نامه احظاریه از دادگستری محل زندگیتون براتون ارسال میشه

لینک ارسال

در تکمیل صحبت های دوستان 

یعنی مورد اینقدر حیاتی بوده خود پلیس فتا زنگ بزنه بگه بیاید فلان جا ؟؟!!  :fekr:

از نظر من که سرکاریه صد در صد و کار یکی از دوستان نزدیکتونه 

چند بار  دوستام خواستن سرکارم بزارند که رودست خوردن  :DD:

لینک ارسال

ممنون از همه دوستان و اساتید که همکار و شاگردشون رو تنها نمی گذارند. اون سروان که بهم زنگ زده بود مشخصات کامل حساب رو داشت. می گفت از کافه بازار گرفتیم.

لینک ارسال

عزیز

بنظرم

1- همین الان اطلاعاته حسابتو مثل رمز و ... تغییر بده

2- زنگ بزن کافه بازار و بپرس قضیه از چه قراره

اصنم بنظرم جای نکرانی نداره

چون بخاطر یه برنامه نمیتونن کسی رو زندانی کنن

لینک ارسال

ممنون از همه دوستان و اساتید که همکار و شاگردشون رو تنها نمی گذارند. اون سروان که بهم زنگ زده بود مشخصات کامل حساب رو داشت. می گفت از کافه بازار گرفتیم.

عنوان برنامتون چی بوده لینکشو بزارید؟خب دلیل شکایتی که گفتن چی بوده؟برنامه رو نصب کردن گوشیشون سوخته؟برنامتون نصب کردن مطالب غیر اخلاقی داشته؟ برنامتون نصب کردن گوشیشون رو دزد برده؟

سرکاریه

لینک ارسال

داخل برنامه یه اموزش بود در مورد باز کردن قفل خودرو با گوشی که البته فقط توسط مالک خودرو  و با دزدگیر خود خودرو انجام میشه. میگفت این اصلا کار نمی کنه خودت امتحان کردی؟ این ذکر اکاذب و کلاهبرداری هست. جالبه که کافه بازار هنوز برنامه را حذف نکرده.

لینک ارسال

داخل برنامه یه اموزش بود در مورد باز کردن قفل خودرو با گوشی که البته فقط توسط مالک خودرو  و با دزدگیر خود خودرو انجام میشه. میگفت این اصلا کار نمی کنه خودت امتحان کردی؟ این ذکر اکاذب و کلاهبرداری هست. جالبه که کافه بازار هنوز برنامه را حذف نکرده.

میشه لینک بدید 

لینک ارسال

درود محل زندگیتون کجاست ؟   

این لینک رو یه نگاه بندازید  : http://www.cyberpolice.ir/page/20911

شاید یکی از نزدیکان خودتون باشه بخواد اذیت کنه،بعد شما برید شکایت و اینا فک نکنم خوب باشه :gerye:

لینک ارسال

یعنی طرف رفته توی سایت پلیس فتا گزارش نوشته که این برنامه رو دانلود کردم کار نمیکرد؟ توی سایت پلیس فتا شکایت ها به چند قسمت تقسیم شدن که مثلا گزارش وب سایت کلیک دزد یا گزارش وب سایت بدون نماد اعتماد و... اما هیچ گزینه ای برای شکایت از اپلیکیشن اندرویدی نداره چون کاربر پیش از نصب برنامه چشم و عقل سلیم داره و اگر برنامه رو نصب کنه یا بخرش به میل خودش بوده و کسی مجبورش نکرده و تمام توضیحات برنامه هم قابل مشاهدست که این برنامه برای چی هست و چکار میکنه

اونام اینقدر بیکار بودن که بیان ببینن بین هزاران برنامه کافه بازار چرا این یکی حالا آموزشش سرکاریه؟

برنامه از دستمون در رفته یعنی چی؟ یعنی بازار براش کاری داره حذف کردن یه برنامه؟

لینک ارسال

چقدر طرف باید بیکار باشه که ببینه آموزش کار نمیکنه بعد بره هزینه شکایت هم بکنه

لینک ارسال

داداش، من تابستون امسال ی نفر زنگ زد گف از پلیس فتام و شاکی خصوصی دارم حدودن 10 دیقه داشتم با یارو حرف میزدم ولی اون پاشو کرده بود تو ی کفش ک برم کلانتری 13 فلان جا اخرش فک میکنی چی شد؟؟؟ نزدیک ترین رفیقم بودو میخاس مخمو کار بگیره، شککککککک نکن مخ کارگیریه مگه میشه، پلیس فتا انقد بیکار نیس برا این چیزای ساده بیاد ب طرف همچین پیامی اونم انقد خشن بده!

لینک ارسال

داداش، من تابستون امسال ی نفر زنگ زد گف از پلیس فتام و شاکی خصوصی دارم حدودن 10 دیقه داشتم با یارو حرف میزدم ولی اون پاشو کرده بود تو ی کفش ک برم کلانتری 13 فلان جا اخرش فک میکنی چی شد؟؟؟ نزدیک ترین رفیقم بودو میخاس مخمو کار بگیره، شککککککک نکن مخ کارگیریه مگه میشه، پلیس فتا انقد بیکار نیس برا این چیزای ساده بیاد ب طرف همچین پیامی اونم انقد خشن بده!

ایشون بارها در این تاپیک اعلام کردن که کسیکه بهشون زنگ زده یوزرنیم و پسورد ورود به پنل بازارشو داره و طبق ادعای خودش از کافه بازار گرفته

لینک ارسال

دوستان طبق گقته اون طرف که زنگ زده بود شاکی خصوصی دارم. یعنی طرف رفته دادستانی شکایت کرده ارجاع دادن به پلیس فتا. فقط روند کار مشکوک هستش بهم دوبار زنگ زده دیروز و امروز میگه حتما باید بیای کرج. خودم اهل اذربایجان هستم. در ضمن ایا میشه حساب کافه بازار هک شده باشه.

لینک ارسال

بعله چرا نمیشه، ولی بهترین کارو شایان گف ب نظرم برو ی استعلام بگیر ببین شماره برا کی بوده یا اصن برو از خود اگاهی استعلام بگیر(دقیق نمیدونم از کجا باید بگیری اگاهی، کلانتری...) ببین واقعن اصلن پلیس هس یا نه

دوستان طبق گقته اون طرف که زنگ زده بود شاکی خصوصی دارم. یعنی طرف رفته دادستانی شکایت کرده ارجاع دادن به پلیس فتا. فقط روند کار مشکوک هستش بهم دوبار زنگ زده دیروز و امروز میگه حتما باید بیای کرج. خودم اهل اذربایجان هستم. در ضمن ایا میشه حساب کافه بازار هک شده باشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...