رفتن به مطلب
  • 0

روشن/خاموش کردن دیتا در اندروید +5

maxi333

سوال

سلام دوستان

یه مشکل واقعا مسخره دارم برای خاموش و روشن کردن دیتای گوشی(اینترنت سیم کارت) از کتابخانه reflector استفاده می‌کنم اما برای اندروید پایین تر از 5 جواب میده در نسخه های بالاتر روت میخواد! واقعا مسخره است که برای یه روشن کردن دیتا از طرف بخواهیم گوشی اش روت باشه!!!

میخواستم بدونم کسی از دوستان یه راهی برای این کار در اندروید 5 به بالا داره؟ کسی برنامه ای در اندروید 5 دیده که ویجت دیتا داشته باشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

کار درستی میکنه برادر روش کردن دیتا یعنی روشن کردن اینترنت دسترسی به اینترنت هم یعنی پیدا کردن موقعیت مکانی یک طرف و کش رفتن اطلاعات و ارسال بد افزار فقط کافی یک نفر چند تا دسترسی اضافی داخل برنامه بگذار میشه کلی سو استفاده کرد . نمونش هم دیدم یکی از دوستان کار کرده بودن روی گوشی طرف تماسی پیامک هاش به ایشون هم ارسال میشد.

خب این کار ها رو که یه برنامه آنلاین هم میتونه مثلا میتونم یه برنامه بسازم که برای اپدیت مطالب باید وصل شد اینترنت تو این زمان کل پیامکا و مخاطبین و زیپ کنم بفرستم بره یا موقعیت رو بفرستم اصلا کنار مطالب یه بد افزار هم از سرور بگیرم (مثلا من چقدر شرورم خخخخخ)

باز هم میگم اینکه یه ویجت رو بخاطر اینکه نکنه بخواد خودسرانه یه کاری کنه از اندروید حذف کنیم بدبینی محضه! برنامه اگه نتونه اینترنت رو روشن کنه میتونه یه سرویس بسازه که به محض اتصال به اینترنت کار های خودشو انجام بده

لینک ارسال

سلام

اینجا دربارش بحث شده و ظاهرا به نتیجه هم رسیده

https://www.b4x.com/android/forum/threads/mobile-data-on-off-lollipop.54678/

میتونید با کتابخانه JavObject از کدهای جاوای موجود در تاپیک بالا در برنامتون استفاده کنید

اگر مشکلی داشتید بگید تا بنده راهنمایی کنم

لینک ارسال

سلام

اینجا دربارش بحث شده و ظاهرا به نتیجه هم رسیده

https://www.b4x.com/android/forum/threads/mobile-data-on-off-lollipop.54678/

میتونید با کتابخانه JavObject از کدهای جاوای موجود در تاپیک بالا در برنامتون استفاده کنید

اگر مشکلی داشتید بگید تا بنده راهنمایی کنم

نه متاسفانه روش معرفی شده در این تاپیک نیازمند روته.

واقعا گوگل داره خیلی افراط بازی میکنه از اندروید 4.2 به بالا اومد قابلیت هواپیما رو از دست برنامه نویس خارج کرد از 5 اومد دیتا رو خارج کرد میترسم بقیه نسخه ها بره وای فای و قفل گوشی و تنظیم ساعت و ... کلا بندازه امنیت بره بالا!!!!

خیلی از کاربرا هم اعتراض کردن چون خود اندروید 5 وقتی میزنی روی ویجت دیتا میره تو تنظیمات گوشی !!

به هر حال از توجه شما سپاسگزارم.

لینک ارسال

کار درستی میکنه برادر روش کردن دیتا یعنی روشن کردن اینترنت دسترسی به اینترنت هم یعنی پیدا کردن موقعیت مکانی یک طرف و کش رفتن اطلاعات و ارسال بد افزار  فقط کافی یک نفر چند تا دسترسی اضافی داخل برنامه بگذار میشه کلی سو استفاده کرد . نمونش هم دیدم یکی از دوستان کار کرده بودن روی گوشی طرف تماسی پیامک هاش به ایشون هم ارسال میشد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...