رفتن به مطلب
  • 0

تب هاست متریال

891263107

سوال

سلام

کسی واسه ساخت تب هاست متریال فیلم آموزشی سراغ نداره؟من میخوام فونت و رنگ عنوان تب را عوض کنم و با سوایپ کردن بشه بین آنها جابجا شد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

اگر سرچ کردید تو سایت نبود بگید یه آموزش ظبط کنم در موردش

لینک ارسال

اگر سرچ کردید تو سایت نبود بگید یه آموزش ظبط کنم در موردش

نه چیزی که من میخوام نیست

لینک ارسال

کتابخونه  ی دیزاین ساپورت یه متد داره که تب متریال میسازه به غیر از کتابخونه ی دیزاین ساپورت دیگه هیچ تب متریالی برای بیسیک من نمیشناسم البته یه کتابخونه یکی از دوستان رپ کرده بود که متریال نیست اون . شما هم از دیزاین ساپورت استفاده کنید آموزشش هم داخل انجمن هست

لینک ارسال

دوست عزیز شما برای این چیزی که میخواین 2 تا راه دارین یا از کتابخوته ahviewpager  استفتده کنید که اموزش کاملش رو اقای مجید آرتا داخل انجمن گذاشته  و میتونید سرچ کنید و پیداش کنید و راه دوم هم اینکه از دیزاین ساپورت استفاده کنید که اموزشش درون فروشگاه قرار داره و میتونید ازش استفاده کنید

موفق باشین دوست من

لینک ارسال

دوست عزیز شما برای این چیزی که میخواین 2 تا راه دارین یا از کتابخوته ahviewpager  استفتده کنید که اموزش کاملش رو اقای مجید آرتا داخل انجمن گذاشته  و میتونید سرچ کنید و پیداش کنید و راه دوم هم اینکه از دیزاین ساپورت استفاده کنید که اموزشش درون فروشگاه قرار داره و میتونید ازش استفاده کنید

موفق باشین دوست من

داداش ahview pager پیش فرض متریال نیست زمانی متریال میشه که از کتابخونه ی دیزاین ساپورت استفاده کنید.

لینک ارسال

داداش ahview pager پیش فرض متریال نیست زمانی متریال میشه که از کتابخونه ی دیزاین ساپورت استفاده کنید.

بله امین جان حق با شماست  من یادم رفت بنویسم که متریال نیست

اگه فقط حالت متریالشو بخواین 100% باید دیزاین ساپورت استفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...