رفتن به مطلب

ارسال‌های توصیه شده

من فعلا از مولتی پنل استفاده می کنم که در هر پنل 5 لیبل و 2 ایمیج ویو دارم

دوستانی که با این لیست ویو کار کردن بفرمایند میتونم به جای این مولتی پنل از این لیست ویو استفاده کنم ؟

قطعا میتونید.در ضمن لود عکسها هم میتونید بصورت Async انجام بدین که خیلی سرعت برنامه رو بالا میبره.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...

جناب ایزدی یاهر کدام از دوستان بزرگواری که تجربه کار با ulv را دارند ممکنه یه آموزش تصویری یا حداقل یه آموزش متنی از نحوه قرار دادن لایوت ها در ulv قرار بدهید

ممنون

لینک ارسال

فروش این لایبرری کار صحیحی نیست چرا که خود نویسنده این کتابخونه این اجازه رو به خریدارانش نمیده که محصول رو دوباره بفروشن به یه نفر دیگه.

لینک ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید

دوستان عزیز 

دو تا سوال دارم

من نماد اینماد رو نمی بینم توی این سایت اینماد باید در هر فروشگاه آنلاینی وجود داشته باشه البته قصدم فقط مطمئن شدن بود امیدوارم پوزش من رو ببخشید . لطفا محل قرار گرفتن لوگوی اینماد رو به من بگید. 

enamad

دوم اینکه نمی تونم خرید کنم و هر خریدی که می خوام انجام بدم پس از زدن دکمه تایید سفارش صفحه باز نمیشه 

لطفا کمک کنید

لینک ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید

دوستان عزیز 

دو تا سوال دارم

من نماد اینماد رو نمی بینم توی این سایت اینماد باید در هر فروشگاه آنلاینی وجود داشته باشه البته قصدم فقط مطمئن شدن بود امیدوارم پوزش من رو ببخشید . لطفا محل قرار گرفتن لوگوی اینماد رو به من بگید. 

enamad

دوم اینکه نمی تونم خرید کنم و هر خریدی که می خوام انجام بدم پس از زدن دکمه تایید سفارش صفحه باز نمیشه 

لطفا کمک کنید

عرض ادب

دوست عزیزم نماد اعتماد الکترونیک مخصوص فروشگاه هایی است که درگاه پرداخت مستقیم بدون واسط دارن. 

فروشگاه انجمن از درگاه اختصاصی استفاده نمی کنه. و از درگاه های پرداخت استفاده میکنه که تا جایی که اطلاع داشتم بنده درگاه زرین پال بود. بعد از اتصال میتونید آدرس سایت مقصد رو چک کنید و همچنین توی صفحه نخست درگاه واسط نماد الکترونیک موجود هست. 

در ضمن در حال حاظر درگاه های واسط ف.ی.ل.ت.ر شدن و برای خرید محدودیت ایجاد شده. 

موفق باشید

لینک ارسال

فروش این لایبرری کار صحیحی نیست چرا که خود نویسنده این کتابخونه این اجازه رو به خریدارانش نمیده که محصول رو دوباره بفروشن به یه نفر دیگه.

سلام با حرف شما کاملا موافقم.ولی یه سوال دارم برنامه بیسیکی که اکثر دوستان استفاده میکنن هزینه اش رو پرداختن؟ویندوزی که ما ها استفاده میکنیم ایا هزینه ای که پرداخت میکنیم رو به سازنده اصلی پرداخت میکنیم؟ و خیلی از برنامه های دیگه...

لینک ارسال

سلام با حرف شما کاملا موافقم.ولی یه سوال دارم برنامه بیسیکی که اکثر دوستان استفاده میکنن هزینه اش رو پرداختن؟ویندوزی که ما ها استفاده میکنیم ایا هزینه ای که پرداخت میکنیم رو به سازنده اصلی پرداخت میکنیم؟ و خیلی از برنامه های دیگه...

من نه از b4a استفاده میکنم نه ویندوز :)

این فقط یه تذکر بود که به دوستان دادم.

لینک ارسال

شما خودتون این لیب رو خریدین درست

حالا اومدین به قیمت کم تر میفروشید که هم هزینه اش رو دربیارید و هم سود کنید ؟

شما که دقیقا دارید کار اونایی رو میکنید که برنامه های مارو رایگان میزارن

این کار از لحاظ اخلاقی و شرعی اشکال داره

مثل این میمونه که من لیب های آریا رو که دارم رو با قیمت ۵۰۰۰ تومن یا ... به دیگران بفروشم

لطفا این کتابخونه رو بردارید از سایت

کار شما کلاهبرداری هستش

لینک ارسال

شما خودتون این لیب رو خریدین درست

حالا اومدین به قیمت کم تر میفروشید که هم هزینه اش رو دربیارید و هم سود کنید ؟

شما که دقیقا دارید کار اونایی رو میکنید که برنامه های مارو رایگان میزارن

این کار از لحاظ اخلاقی و شرعی اشکال داره

مثل این میمونه که من لیب های آریا رو که دارم رو با قیمت ۵۰۰۰ تومن یا ... به دیگران بفروشم این غیاث غیاث مع الفارق است یعنی بهم دیگه ربطی ندارند

لطفا این کتابخونه رو بردارید از سایت

کار شما کلاهبرداری هستش

دوستان عزیز هم شما 2 عزیز هم بقیه 

استفاده از این لایبری یا کلا چه برنامه خارجی و امثالهم هیچ مشکلی نداره 

چون تمام فتوای تمامی مراجع این رو میگه 

"

1-کپي کردن نرم افزارهاي خارجي جه حکمي دارد؟اگرکشورتوليدکننده ازکفار حربي(آمريکا-انگليس-اسراييل)باشد چطور؟

ج1 ظاهرا ايران با کشور هاي خارجي در اين خصوص قرار داد ندارد مخصوصا با آمريکا و انگليس و اسراييل؛ بنابراين کپي از نرم افزار خارجي اشکال ندارد.

منبع: 1. آيت الله خامنه اي، اجوبه الاستفتائات، س 1343.

2-مشکل ما اين است که نمي دانيم ايران با کدام کشورها چه قراردادي دارد.اگر مي دانيد به ما هم بگوييد ياجايي رامعرفي کنيد که ماازآن جا بپرسيم.

ج2- اگر کسي نسبت به نرم افزار خارجي نداند که آيا جمهوري اسلامي با کشور توليد کننده نرم افزار قراردادي بر حفظ و رعايت قانون کپي رايت دارد ، استفاده از نرم افزار مذکور و تکثير و رايت آن اشکال ندارد

منبع:  سؤال تلفني(7746666-0251) از دفتر آيت الله خامنه اي 

"

و در مورد استفاده تولیدات داخل چه برنامه و..(که کتابخانه آریا لیست ویو هم از این دسته است ) 

من دیگه خیلی طولانیش نمیکنم و به جوابی که پرسیده شده بسنده میکنم 

سوال

کپي گرفتن از نرم افزارهاي توليد داخل چه حکمي دارد؟

به نظر آيت الله خامنه اي کپي گرفتن از نرم افزارهاي توليد داخل بنا به احتياط واجب بايد با اجازه صاحب آن ها باشد و بدون کسب اجازه جايز نيست.

منبع: 

آيت الله خامنه اي، اجوبه الاستفتائات، س 1341 و1343و1342 .

اگر بازم توضیح تو این رابطه بخاید در خدمت هستم 

لینک ارسال

@@dftbayat,

جواب خیلی خوبی دادین

و اینم بگم به دوستان منفی نگر

اینکه میگین کلاهبرداری و یا هر چیز دیگه حاصل نداشتن اطلاعات و یا منفی نگری ذهن و یا هر چیزی که باعث زدن این حرف شده...

اگر میگین از ویندوز استفاده نمیکنین کاملاً اشتباه کردین شما حداقل یک بار تو عمرتون از محیط ویندوز استفاده کردین و کاری باهاش انجام دادین پس بنابراین باید مبلغی به شکرت ماکروسافت پرداخت کنین

شما حتماً یک بار تو عمرتون سیدی بازی یا برنامه رایتی خریداری کردید یا از کسی گرفتید که اگر ما از دید خودتون بهتون نظر بدیم کار شما هم اشتباه بوده

حرفاتون در صورتی منطقی میشه که ما به طور رسمی در کشور قانون کپی رایت رو داشته باشیم و تسویب شده باشه

پس دیگه تاپیک رو به حاشیه نکشید :give_rose:

لینک ارسال

عرض ادب

دوست عزیزم نماد اعتماد الکترونیک مخصوص فروشگاه هایی است که درگاه پرداخت مستقیم بدون واسط دارن. 

فروشگاه انجمن از درگاه اختصاصی استفاده نمی کنه. و از درگاه های پرداخت استفاده میکنه که تا جایی که اطلاع داشتم بنده درگاه زرین پال بود. بعد از اتصال میتونید آدرس سایت مقصد رو چک کنید و همچنین توی صفحه نخست درگاه واسط نماد الکترونیک موجود هست. 

در ضمن در حال حاظر درگاه های واسط ف.ی.ل.ت.ر شدن و برای خرید محدودیت ایجاد شده. 

موفق باشید

البته پیرو جواب دوست خوبم آقای غفاری باید بگم نماد الکترونیک برای همه فروشگاه ها که چه از پرداخت آنلاین مستقیم و یا واسط استفاده میکنن فرقی نداره و همگی بایستی دریافت کنند.

من خودم از پرداخت واسط استفاده میکنم و میخواستم برای یکی از برنامه هام که تو سایتم گذاشتم تبلیغ آنلاین بذارم تو آسان دانلود ،ولی اونا گفتن که باید نماد بگیرم و منم گرفتم (کار خاصی نداره یک هفته ای میتونید بگیرید و 35 تومن هزینشه با 25 تومن گواهی امضا دفتر ثبت اسناد+9 هزار تومن هزینه پست)

البته تصمیم گیری با مدیران سایته ولی من خودم بشخصه میگم از وقتی لوگوی نماد اعتماد رو کنار محصولاتم گذاشتم فروش برنامم بالا رفته! پس به این نتیجه میرسیم که برا بعضی از خریدارا داشتن نماد اعتماد بیشتر میتونه ترغیبش بکنه برا خرید.

لینک ارسال

البته پیرو جواب دوست خوبم آقای غفاری باید بگم نماد الکترونیک برای همه فروشگاه ها که چه از پرداخت آنلاین مستقیم و یا واسط استفاده میکنن فرقی نداره و همگی بایستی دریافت کنند.

9% مالیات رو کی میده؟ :fekr:  احتمالا شما از مالیات و عوارض آیندش خبر ندارید  :fekr:

ما الان هم بخواهیم نماد بگیریم به این شکله :

میان میگن خب مثلا شما الان فروشگاهتون یک ساله بازه

چقدر فروش داشتید ؟ میگیم 1 میلیون

میگن خب 90 تومن لطف کنین بدین واسه فروش های قبلی... البته به این راحتی ها هم نیست... خیلی بیشتر از اینها پول میگیرن

میتونید با جناب قاسمی نیا در این ضمینه صحبت کنید که بهتون بگن سر جریان شبکه پلاس که رایگان بود و پول نمیگیرفتن چقدر میخواستن ازشون پول دریافت کنند بابت همین نماد :dance2:

البته شاید هم من دارم اشتباه میکنم...

اینها تجربیاتم بود !

لینک ارسال

9% مالیات رو کی میده؟ :fekr:  احتمالا شما از مالیات و عوارض آیندش خبر ندارید  :fekr:

ما الان هم بخواهیم نماد بگیریم به این شکله :

میان میگن خب مثلا شما الان فروشگاهتون یک ساله بازه

چقدر فروش داشتید ؟ میگیم 1 میلیون

میگن خب 90 تومن لطف کنین بدین واسه فروش های قبلی... البته به این راحتی ها هم نیست... خیلی بیشتر از اینها پول میگیرن

میتونید با جناب قاسمی نیا در این ضمینه صحبت کنید که بهتون بگن سر جریان شبکه پلاس که رایگان بود و پول نمیگیرفتن چقدر میخواستن ازشون پول دریافت کنند بابت همین نماد :dance2:

البته شاید هم من دارم اشتباه میکنم...

اینها تجربیاتم بود !

آقای ایزدی قوانین دریافت نماد دیگه مثل قبل نیست، چون خیلی سخت میگرفتن و بسیاری از دارندگان سایت ها گرفتن نماد رو نصفه کاره میزاشتن کلا هم پلتفرم ثبت نام و روند ثبت نام نماد و هم قانوناشو عوض کردن.

الان دیگه نماد فقط برای اطمینان دادن به کاربره و هیچ ربطی به مالیات و درآمدتون و پرداخت هاتون نداره :cheshmak:

بجر مبالغی که گفتم اگه یک میلیارد تومن هم درآمد داشتبه باشید هزینه دیگه ای نمیخوان و لیستی از درآمد هاتون نمیخوان اینو مطمعن باشید

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

جناب ایزدی یاهر کدام از دوستان بزرگواری که تجربه کار با ulv را دارند ممکنه یه آموزش تصویری یا حداقل یه آموزش متنی از نحوه قرار دادن لایوت ها در ulv قرار بدهید

ممنون

فکر کنم موضوع مربوط به ulv کلا فراموش شد

دوستان اگر ممکنه یکی از مثال هاش را لااقل قسمت های اصلی را مثل اضافه کردن لایوت به ulv را یه توضیحی بدن اموزش متنی چیزی

با تشکر

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

فکر کنم موضوع مربوط به ulv کلا فراموش شد

دوستان اگر ممکنه یکی از مثال هاش را لااقل قسمت های اصلی را مثل اضافه کردن لایوت به ulv را یه توضیحی بدن اموزش متنی چیزی

با تشکر

دوستان کسی از ulv به همراه mscardview استفاده کرده؟

مثالی می تونه بزنه؟

امکان نمایش آبتم ها به صورت کاردویو هست بعد چجوری ویوهای مختلف را روی کاردویو مقدار دهی می کنید؟

ممنون

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...