رفتن به مطلب
  • 0

کامل نشان ندادن متن در برنامه (فراخانی دیتابیس)

star shine

سوال

سلام

متن رو که از دیتابس فراخوانی میکنم چون خیلی زیاد هستش فقط نصفش نشون میده بقیه اش اصلا نمیاد ( همین بالا وپائین منظورمه نخندینا اسمش علمیش(!) رو بلد نیسم واس همین سرچ هم نتونسم کنم اگه عنوانم هم مناسب نیس به بزرگواری خودتون ببخشید )

بعد اون صفحه اولش هم به همین شکل هست  که بالا گفتم مثلا اگه 6 تا باتن باشه فقط 4 تاش رو نشون میده دیگه پائین نمیاد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ممنونم از پاسخ هاتون

پس من باید باتن هامو کجا بذارم ؟ چون روشون عکس گذاشتم هم ران میشه هم باز میشن اما پائین و بالا نمیره باتن ها بینیند توی قسمت دیزاینر این شکلی هستش " فقط باتن ها را بینیند که در لیست ویو گذاشتم چون sub globals رو کلا تغیر دادم " 

Screenshot_9_.png

اون سورسی که دادید رو نگاه کردم  تقریبا درستش کردم اما چون باتن استفاده نکرده بود واس باتن ها رو نفهمیدم چیکار کنمفعلا روی هرباتنی که بزنم یک لیست فهرستی باز میکنه که بالا و پائین میاد امـــــــا مشکلـــلش اینجاس که :

1 ) تمام صفحه نیس به صورت یک مربع کوچیک هست و بی نظم فکرکنم توی قسمت اسکریپ باید کدش رو عوض کنم و عدد مناسب بهش بدم یا کلا ربطی نداره یک جای دیگه باید تغیر پیدا کنه؟؟؟ واس همین نمیدونم چیکار کنم تمام صفحه بشه

2 ) از قسمت باتن که کلیک کنم یه فهرست که باز میشه که مشکلش رو که بالا گفتم بعدش روی موضوعاتش کلیک کنم متن رو نمایش دیگه کلا نمیده.. این ارور رو میده که که منظورش رو از from book where Name رو نمیدونم ! 

Screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B6_%DB%

لینک ارسال

توی اسکرول ویو قرارش بدید 

من نمیدونسم از اسکرول ویو باید استفاده کنم الان سرچ کردم یک چیزایی فهمیدم فقط  یک چیز متوجه نشدم من از لیست ویو استفاده کردم داخل لیست ویو باتن هام گذاشتم یعنی کلا لیست ویو رو پاک کنم از اسکرول ویو استفاده کنم و داخل اسکرول ویو باتن هام بذارم و زیرش هم فراخوانی کنم ؟؟؟

لینک ارسال

الان متن میخوای نشون بدی یا مثلا میخوای متل فهرست درست کنی؟

لینک ارسال

الان متن میخوای نشون بدی یا مثلا میخوای متل فهرست درست کنی؟

جفتش ، 

صفحه اول که فهرست هست همینطور که گفتم 6 تا باتن داشته باشه 4 تا نشون میده دیگه پائین نمیاد 

متن هم میخوام نمایش بده فقط نصفش نشون میده 

اسکرول ویو رو متوجه نمیشم سرچ هم کردم متوجه نشدم آخه من از لیست ویو استفاده کردم باتن ها توی لیست ویو قرار دادم 

لینک ارسال

به نظرم برو این سورسو دانلود کن احتمالا بدردت بخوره و مشکلت حل بش

http://answercenter.ir/topic/9318-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%88/

اینم خوبه

http://answercenter.ir/topic/1043-%D8%B3%D9%88%D8%B1%D8%B3-%DB%8C%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7/

سعی کن باهاشون کار کنی تا دستت بیاد

یاعلی

لینک ارسال

من نمیدونسم از اسکرول ویو باید استفاده کنم الان سرچ کردم یک چیزایی فهمیدم فقط  یک چیز متوجه نشدم من از لیست ویو استفاده کردم داخل لیست ویو باتن هام گذاشتم یعنی کلا لیست ویو رو پاک کنم از اسکرول ویو استفاده کنم و داخل اسکرول ویو باتن هام بذارم و زیرش هم فراخوانی کنم ؟؟؟

عزیز لیست ویو از باتن جداست 

اگ از ویو باتن استفاده کردین اسکرول ویو لازم دارید موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...