رفتن به مطلب
  • 0

بهم ریختن ظاهر برنامه درحین اجرا

omid18

سوال

سلام دوستان نمیدونم چه مشکلی داره برنامم وقتی اجراش میکنم برنامه کاملا خوب وظاهرش خوبه اما وقتی یکم باهاش کار میکنم وبین لایه ها جابجا میشم بزنامم تمام ظاهرش بهم میریزه وبه شکل حالت شطرنجی وخیلی بد در میاد وصفحه خاموش میشه خواهشا راهنمایی کنید مرحله اخر برناممه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوست عزیز شما باید داخل دیزاینر اسکریپت مختصات ویو هایی که اضافه کردین رو بدین

اگر یک ویو ( مثال : باتن ) مختصات داشته باشه به هیچ وجه ظاهر برنامه به هم نمیریزه

بنظرم شما میای برنامه رو داخل دیزاینر میچینی تو گوشی یا شبیه ساز درست نشون میده ولی چون مختصات ندادین اشیاء استفاده شده به هم میریزه ( مثال : اشیاء جای خودشون نیستن)

حالت شطرنجی هم یا مربوط به تصویر استفاده شما میشه یا به همون مختصات

احتمالا تصویر کوچیکه و سایز ویو شما بیش از حد بزرگه

اگر غیر از اینایی بود که گفتم یک تصویر از دیزاینر اسکریپت و یک تصویر از برنامه اجرا شده قرار بدید :give_rose:

لینک ارسال

سلام

این مشکل به دلیل استفاده زیاد از ویوها در یک لایوت به وجود میاد و اگه از عکس استفاده میکنید  به دلیل استفاده از عکسهای زیاد در یک لایوت  برنامه هنگ میکنه ، شما باید حجم و ابعاد عکسهارو تغییر بدید تا فشار کمتری به گوشی بیاد.

به این تاپیک هم ی سر بزنید شاید کمکتون کنه

لود تعدادی عکس و کم کیفیت شدن و هنگ کردن برنامه

لینک ارسال

دوست عزیز شما باید داخل دیزاینر اسکریپت مختصات ویو هایی که اضافه کردین رو بدین

اگر یک ویو ( مثال : باتن ) مختصات داشته باشه به هیچ وجه ظاهر برنامه به هم نمیریزه

بنظرم شما میای برنامه رو داخل دیزاینر میچینی تو گوشی یا شبیه ساز درست نشون میده ولی چون مختصات ندادین اشیاء استفاده شده به هم میریزه ( مثال : اشیاء جای خودشون نیستن)

حالت شطرنجی هم یا مربوط به تصویر استفاده شما میشه یا به همون مختصات

احتمالا تصویر کوچیکه و سایز ویو شما بیش از حد بزرگه

اگر غیر از اینایی بود که گفتم یک تصویر از دیزاینر اسکریپت و یک تصویر از برنامه اجرا شده قرار بدید :give_rose:

اقای رشوند ممنون ولی من تو دیزاین اسکریپت اصلا هیچی ننوشتم کد هاشو تو اکتیو کریت  نوشتم

مثلا تو یکی از اکتویتی ها اینطور نوشتم

http://uupload.ir/files/82av_screenshot_(50).png

به نظرتون مشکل میتونه این باشه  من بعد این که یکم بین اکتویتی ها ولایوت جابجا میشم اینجوری میشه

:gerye: :gerye: :gerye:  http://uupload.ir/files/rapq_screenshot_۲۰۱۶-۰۴-۱۱-۲۳-۳۰-۰۱.png

لینک ارسال

@@omid18,

خب دوست من شما به جای مختصات دادن اومدین شئ رو داخل دیزاینر اد کردین بعدش از تابع ست لایوت برای هر کدوم مقداری رو تعریف کردین دلیل اصلی همین کد های اضافه داخل کد نویسی هستند اگر نمیخواید که از دیزاینر استفاده کنید باید ویو هاتونو با addview اضافه و مکانش رو مشخص کنید

ایدی رو خصوصی فرستادم به شما باید توضیح مفصلی بدم که اگر آنلاین باشیم بهتره اینطوری این تاپیک پر اسپم میشه

دوستان دیگر اگر به این مشکل بر خوردن باید داخل دیزاین اسکریپت مختصات بدن به ویو مورد نظر اگر نه که باید داخل کد نویسی اد ویو کنن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...