رفتن به مطلب

سوال در مورد فوتوشاپ

mahdig502

ارسال‌های توصیه شده

سلام 

من چند تا سوال داشتم درباره فتوشاپ 

اول اینکه این اسکرین شات هایی که برنامه ها در بازار میزارن به چه صورت (همون هایی ک مثلا طرف با دست گوشی را گرفته و گوشی داره یک صفحه از اپلیکیشن را نشون میده)

دوم کار با اکشن ها را میخوام یاد بگیرم اگه اموزش ویدیوییش را سراغ دارید ممنون میشم لینک بدین(خودم گشتم ولی همش دمو بود)

و همچنین چگونه RADIOS شکل مستطیل را زیاد کنم در فتوشاپ 

در ضمن فتوشاپ6 هم برای من خراب نصب میشه چون من فتوشاپ 5 را از طریق پوشه انیستال کردم دیگ هم درست نصب نشد (مشکلش این بود که متن های خود پنجره های فوتوشاپ را نشون نمیداد)ولی CS5 را هربار نصب کنم درسته .کسی راه حلی داره؟(اگه نفهمیدید چی میگم بگید عکس بزارم)

:DD:  :53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دورد

مورد اولتون : اسکرین شات ها رو میبرن  توی ماکپ اپ که میتونین از این لینک دانلود کنید http://faragraphic.com/tag/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%85%D8%A7%DA%A9-%D8%A2%D9%BE-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84/

مورد دوم : اکشن ها فرق دارن بعضیاشون و نحوه ی کار باهاشون یکم فرق داره ولی توی اپارات نگاه کنید فیلم اموزشی زیاد داره 

http://www.aparat.com/result/%D8%A7%DA%A9%D8%B4%D9%86_%D9%81%D8%AA%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%BE

مورد سوم رو نگرفتم منظورتون چی هست یکم واضح تر بفرمایید تا اگه در حد توانم بود کمک کنم

لینک ارسال

خیلی ممنونم 

در عکس ببینید وقتی فتوشاپ 6 را نصب میکنم تمام پنجره ها همین شکلند

hsw5_111.jpg

ولی وقتی دوباره فتوشاپ 6 را پاک میکنم و 5 را نصب میکنم همه چیز درسته 

از سایت های متفاوتی هم دانلود کردم ستاپ فتوشاپ6 را ولی جواب نداد 

خودم فکر میکنم مال فایل های نصبی فتوشاپه  :fekr:

لینک ارسال

خیلی ممنونم 

از همون 5 استفاده کنید خیلی فرق نداره تقریبن هیچ فرقی نداره، 

لینک ارسال

از همون 5 استفاده کنید خیلی فرق نداره تقریبن هیچ فرقی نداره، 

سلام بر شما فرق این دو نسخه اینه :)

از سال ۲۰۰۳ نسخه متفاوتی از فتوشاپ توسط ادوبی معرفی شد و نام CS1 را به خود گرفت و تا به امروز با CS6 ادامه پیدا کرد. CS هم همانطور که می دانید از Creative Suite گرفته شده است. اما شرکت ادوبی در کنفرانس MAX اعلام کرد که دیگر از نسخه CS7 خبری نخواهد بود.

به جای آن نسخه جدید فتوشاپ که از ۱۷ جون رسماً عرضه خواهد شد، فتوشاپ CC نام خواهد داشت (به معنی Creative Cloud). همین شیوه برای دیگر اعضای خانواده سابق Suite هم اتفاق افتاد و Illustrator CC, InDesign CC, Dreamweaver CC و Premiere Pro CC هم عرضه شد.

تغییر بنیادی

این حرکت نشان می دهد که ادوبی برای کسب درآمد از فروش نرم افزارها تغییرات بنیادی را اجرا کرده است. به جای فروش سنتی بسته بندی محصولات داخل یک جعبه، Creative Cloud برپایه سرویس پرداخت اشتراکی عرضه شده است که در واقع شما دامنه ای از محصولات را از ادوبی اجاره می کنید.

فتوشاپ CC فقط و فقط از طریق همین سرویس عرضه خواهد شد و نه خبری از بسته بندی DVD خواهد بود و نه قادر خواهید بود با پرداخت One-off آن را دانلود کنید. فتوشاپ CS6 هم همچنان برای افرادی که قصد ثبت نام در سرویس ابری Creative Cloud را ندارند، ساخته و عرضه خواهد شد، اما دیگر به روزرسانی های جدید برای آن عرضه نخواهد شد.

چرا Creative Cloud?

مزایای آن برای مصرف کننده این است که به سرعت از مزایای به روز رسانی ها و ویژگی های جدیدی که توسعه دهندگان ادوبی روی نرم افزارهایشان اضافه می کنند بهره مد شوند و محبور نباشند دوازده ماه صبر کنند تا تغییرات را در بسته بندی جدید از بازار تهیه کنند. مزایای آن هم برای ادوبی این است که می توانند از درآمد فروش به صورت جاری لذت ببرند و مشکل جدی برای افرادی که نسخه های قفل شکسته آن را تکثیر می کنند و به صورت مجانی استفاده می کنند، ایجاد کنند.

قابل توجه کاربران ایرانی که باید آرام آرام با نسخه ها و به روز رسانی های جدید خداحافظی کنند و یا دستی به جیب ببرند و برای استفاده قانونی از نرم افزارهای محبوبشان پول خرج کنند.

در حال حاضر حدود نیم میلیون مشتری بالقوه برای Creative Cloud وجود دارد که حداقل خرید اشتراکی ماهیانه آنها ۵۰ دلار است.

ویژگی های جدید

خب فتوشاپ جدید چه ویژگی هایی جدیدی به ارمغان آورده است؟ لیست زیر تعدادی از مهمترین تغییرات را لیست کرده ایم.

کاهش لرزش دوربین. یک ویژگی که به شما کمک می کند motion blur را در تصاویرتان کاهش دهید.

شارپ هوشمند. تجزیه و تحلیل تصویر برای اعمال بهترین شارپ ممکن در کنار کاهش هاله و نویز. با upsampling هوشمند. ادوبی می گوید کاربران قادر خواهند بود اندازه عکس را افزایش دهند، اینقدر بزرگ به اندازه یک بیلبورد، بدون افت کیفیت.

پشتیبانی از Camera RAW 8. ویرایش ها می توانند به عنوان یک هیتلر در هر لایه یا فایل اعمال شوند.

ابزار Healing brush پیشرفته. شما را قادر می سازد تا تصاویر را با ضخامت قلمو به جای فضای دایره ای لکه برداری و اصلاح کنید

گرادینت شعاعی. کنترل بسیار قدرتمند برای جلب توجه و فوکوس یک تصویر بدون اعمال تصویر استاندارد

لینک ارسال

خیلی ممنونم 

hsw5_111.jpg

درود نسخه پورتابل استفاده میکنید ؟  

سیستمتون چند بیتی هست ؟

http://www.sarzamindownload.com/tags/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF_%D9%81%D8%AA%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%BE_CS6/

اینو قبلا نصب کردم مشکلی نداشت

لینک ارسال

درود

اگر این رو پسند میکنید :

http://www.aparat.com/v/JKN8c

این رو تهییه کنید :

http://answercenter.ir/index.php?app=nexus&module=payments&section=store&do=item&id=9

لینک ارسال

درود نسخه پورتابل استفاده میکنید ؟  

سیستمتون چند بیتی هست ؟

http://www.sarzamindownload.com/tags/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF_%D9%81%D8%AA%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%BE_CS6/

اینو قبلا نصب کردم مشکلی نداشت

سلام 

نخیر پرتابل نیست 

سیستمم 64 بیتی هست 

ازوقتی پوشه های نصبی فتوشاپ را دلیت کردم فک کنم اینجوری شد 

فک کنم باس فرمت کنم درایو C را  :fekr:

لینک ارسال

باسلام خدمت دوست عزیز
در مورد سوال سوم شما
بنظرم از مجموعه نرم افزار های  MRT (مدیران)استفاده کن واقعا خیلی عالیه.
بهترین نرم افزارها را گلچین کرده و کرک همه آنها جواب می دهد
یکی از دی وی دی ها حاوی فتوشاپ و ... بهمراه راهنمای نصب می باشد.
موفق باشی.

لینک ارسال

سلام 

نخیر پرتابل نیست 

سیستمم 64 بیتی هست 

ازوقتی پوشه های نصبی فتوشاپ را دلیت کردم فک کنم اینجوری شد 

فک کنم باس فرمت کنم درایو C را  :fekr:

خو صد در صد یکی از فایل هاشو پاک کردی دیگه :|

شما از uninstall خود فتوشاپ فایلشو پاک میکردید.

حوصله ی عوض کردن ویندوز رو دارید ؟ شاید درست شد :DD:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...