رفتن به مطلب
  • 0

نحوه جلوگیری از هک دیتا بیس

shahram_g

سوال

سلام

یک دیتا بیس با navicate sqlite ساختم و با استفاده از دستور زیر در ابتدای برنامه دیتابیس رو توی حافظه گوشی کپی کردم:

'If File.Exists(File.DirInternal,"DBname.db") = False Then
        File.Copy(File.DirAssets,"DBname.db",File.DirInternal,"DBname.db")
        'End If

سوالم اینه که چطوری روی این دیتا بیس پسورد بذارم یا جایی کپی کنم که کسی نتونه پیداش کنه تا به اطلاعاتش دسترسی داشته باشه

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

از کتابخونه ی ariazip داخل انجمن هست استفاده کنید . البته پولی باید بخرید.

لینک ارسال

راه زیاده

1 - پسوند db رو از اسم بردار

2 - اطلاعات رو اول کدش کن بعد بفرست تو دیتابیس موقع خوندن دیکد کن یکم بیشتر زمان میبره هنگام خوندن

3- از اریا زیپ استفاده کن

4 - هنگام ساخت دیتابیس میتونی با نویکت روش رمز بزاری و اصلاً رمز گذاشتنش کار نداره یه کادر پسورد سادست

5 - یه پوشه تو در تو طولانی داخل پوشه android / data درست کنی و دیتابیسو بزاری توش اسم پوشرم یه پکیج نیم الکی بزاری

6 - دیتابیسو تو هاست اپلود کنی و هنگام اجرا دیتابیس دانلود بشه بره تو اون پوشه که اگه کسی فایل apk رو دیکامپایل کرد نتونه دیتابیس رو برداره

7 - ... خیلی راه وجود داره من حضور ذهن ندارم ولی اینایی که گفتم همش عملیه و تجربه کردم همشو

لینک ارسال

راه زیاده

1 - پسوند db رو از اسم بردار

2 - اطلاعات رو اول کدش کن بعد بفرست تو دیتابیس موقع خوندن دیکد کن یکم بیشتر زمان میبره هنگام خوندن

3- از اریا زیپ استفاده کن

4 - هنگام ساخت دیتابیس میتونی با نویکت روش رمز بزاری و اصلاً رمز گذاشتنش کار نداره یه کادر پسورد سادست

5 - یه پوشه تو در تو طولانی داخل پوشه android / data درست کنی و دیتابیسو بزاری توش اسم پوشرم یه پکیج نیم الکی بزاری

6 - دیتابیسو تو هاست اپلود کنی و هنگام اجرا دیتابیس دانلود بشه بره تو اون پوشه که اگه کسی فایل apk رو دیکامپایل کرد نتونه دیتابیس رو برداره

7 - ... خیلی راه وجود داره من حضور ذهن ندارم ولی اینایی که گفتم همش عملیه و تجربه کردم همشو

برای مورد 4 بعد چطوری تو برنامه موقع Initialize پسورد رو بهش بدم؟

لینک ارسال

تنها راه کد کردن داده هاست ........یا اینکه همواره آنلاین بانکتون باشه......اینکه دانلود بشه .....گوشی روت باشه دسترسی دارن.......فقط کد داده ها

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...