رفتن به مطلب
  • 0

استفاده همزمان از تولبار و متریال دراور

kavirpardaz

سوال

سلام. دوستان من از کتابخانه msmaterial drawer استفاده کردم. با توضیحات ارائه شده تونستم این کتابخانه رو راست چین کنم. 

اما وقتی که کدهای زیر رو استفاده میکنم و بر روی دکمه روی تولبار کلیک میکنم برنامه فورس کلوز میده.

MDB.withToolbar(ToolBar)
	MDB.withActionbarToggle(True)
	MDB.withActionbarToggleAnimated(True)

در همین حالت اگه منو را با دستم بکشم از سمت راست باز میشه و مشکلی نیس.

آیا نمیشه از متریال دراور وتولبار متریال همزمان استفاده کرد.؟

در کل کسی راهی داره که بعد حل این مشکل بشه تولبار رو راست چین کرد و تون دکمه سه خطی toggle را به سمت راست تولبار برد؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام. دوستان من از کتابخانه msmaterial drawer استفاده کردم. با توضیحات ارائه شده تونستم این کتابخانه رو راست چین کنم. 

اما وقتی که کدهای زیر رو استفاده میکنم و بر روی دکمه روی تولبار کلیک میکنم برنامه فورس کلوز میده.

MDB.withToolbar(ToolBar)
	MDB.withActionbarToggle(True)
	MDB.withActionbarToggleAnimated(True)

در همین حالت اگه منو را با دستم بکشم از سمت راست باز میشه و مشکلی نیس.

آیا نمیشه از متریال دراور وتولبار متریال همزمان استفاده کرد.؟

در کل کسی راهی داره که بعد حل این مشکل بشه تولبار رو راست چین کرد و تون دکمه سه خطی toggle را به سمت راست تولبار برد؟

ببینید تو حالت گراویتی چپ این کتابخونه ست شده.یعنی امکان تغییر گراویتی رو نداره یبار امتحان کنید.

و اینو هم اضافه کنید .

MDB.withDisplayBelowToolbar(True)
لینک ارسال

من گراویتی بیلدر دراور رو راست چین کردم... کتابخونه MD-LIB رو هم همون کتابخونه داخل ریسورس های شما گذشتم..با این کار دراور به سمت راست صفحه رفت...اما اون tOGGLE که روی تولبار همون سمت چپ باقی مونده که هیچ وقتی روش کلیک هم میکنم برنامه فروس کلوز میده....خواهشا راهنمایی کنین مهندس

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...