رفتن به مطلب

درون پرداخت اول مارکت

RoyaPM

ارسال‌های توصیه شده

خوب خود اول مارکت گفته که چون تو روند آزمایشی هستند و هنوز راه اندازی رسمی نشده اطلاعات آمار در پنل و سایت درست نیست!

اینجام کسی نگفت که داره رو دست بازار میزنه فقط گفتیم این روزا آمار فروش زیاد شده که دلیلشم همون تبلیغ ده هزار تومانیه که پدر همه رو در آورده

به نظر من با تبلیغاتی که کرده و 10 هزار تومان از اعتبار کم کرده کلی نظر مخالف گرفته و عوض اینکه یه گام به جلو بره عقبتر رفته

بخاطر تبعیض در پرداخت سویه ها هم از چشم افتاد چون برا بعضیا رو ریخته برا بعضیا رو نریخته که منم جزو گروه دومم

در کل باید بگم لاکپشتی پیش میره

ایشالله شما با استارت حرفه ای که زدید تمام این مشکلات رو در نظر دارید و از اول با قدرت پیش میرید و یه مارکتی در شان برنامه نویسا و کاربرای معمولی میسازید خدا قوت (طرف سخنم با آقای جواد زبیدی زاده بود)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 40
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

بازار لیست تازه های برتر رایگان رو حذف کرده و صدای همه توسعه دهنده هارو در آورده

خودش با دست خودش داره جاشو به مارکت های دیگه میده علی الخصوص اول مارکت

اول مارکت همراه اول پشتشه

چند میلیون پیامک رایگان که بفرسته توش تبلیغ کنه واسه خودش با عین بی کیفیت بودنش خودش را بالا میکشه

لینک ارسال

به تازگی اول مارکت انگار شده جزء اسپانسر های برنامه دورهمی آقای مدیری که از شبکه نسیم پخش میشه توی دو سه قسمت میبینم که همش تبلیغ اول مارکت رو میکنن تو برنامه 

دوستان درسته مشکلاتی رو تا حالا داشته اونم شاید به خاطر این باشه که اول کاره اما به نظرمن اگه حداقل بتونیم یکم حمایتش کنیم  با این حجم تبلیغاتی که داره انجام میده شاید کمی مشکلات رو که بازار برامون به وجود اورده حل کنه و شاید در آینده بتونه یه رقیب کوچیک برای بازار بشه که فک کنم  این در درجه ی اول برای توسعه دهنده هاخوب باشه 

لینک ارسال

داداش خوبی؟  :DD:  :wacko1:

این چیه گذاشتی؟

بعضی آپها آمار جهانی دارن و بعضی آپها آمار کشوری و بعضی آپها هم امار خود مارکت و این تو همه مارکتها هستش

این فیک نیست

در ضمن درآمد مارکت همراه اول بر اساس هزینه های همراه اوله. یعنی مثلا با 10 هزار توم میتونی 90 هزار تومن خرید کنی. واسه اینه که درآمدشون خوبه بهت اعتبار خرید میدن. 

"" منظورم به دوستمونه که عکس مارکت رو گذاشتن ""

لینک ارسال

داداش خوبی؟  :DD:  :wacko1:

این چیه گذاشتی؟

بعضی آپها آمار جهانی دارن و بعضی آپها آمار کشوری و بعضی آپها هم امار خود مارکت و این تو همه مارکتها هستش

این فیک نیست

در ضمن درآمد مارکت همراه اول بر اساس هزینه های همراه اوله. یعنی مثلا با 10 هزار توم میتونی 90 هزار تومن خرید کنی. واسه اینه که درآمدشون خوبه بهت اعتبار خرید میدن. 

"" منظورم به دوستمونه که عکس مارکت رو گذاشتن ""

یعنی این 90 هزارتومنو همراه اول از جیبش به توسعه دهنده ها می پردازه؟ خب این که میشه همش ضرر برای همرا ه اول

لینک ارسال

یعنی این 90 هزارتومنو همراه اول از جیبش به توسعه دهنده ها می پردازه؟ خب این که میشه همش ضرر برای همرا ه اول

ضرر و همراه اول؟ یادمه سود فروش کارت شارژ دو هزارتومنی همراه اول در سه ماهه اول سال 92 حدودا 6 میلیارد تومن بود !! فقط سود فروشش داداش 

لینک ارسال

سلام

دوستان باید بگم  که اشتباه میکنید اول مارکت هم اون جوری که فکر میکنید بازدید کننده و  استفاده کننده نداره  حداقل به اندازه بازار نداره

85 درصد آمار اول مارک فیک  و جعلی هستش میتونید از تصاویر زیر به این موضوع پی ببرید اینرو هم گذاشتم درسته جاش نیست ولی در جواب  بعضی ها که میگند اول مارکت داره رو دست بازار میزنه   میگم

توی کدوم مارکتی برنامه ای بیش از 500 هزار دانلود داشته باشه و فقط 12 نظر داشته باش ؟

0gr4i1qp9ian3ttnuxzv.png

یا برنامه ای 1 میلیون دانلود داشه باشه و فقط 8 نظر داشته باشه ؟

lf2tkrrbuex370gnd0vv.png

یا چیز جالب  بازار به اون عظمتیش اینتسگرام تنها  11 میلیون دانلود داشته :) اما اول مارکت  500 میلیون :fekr: جالبه این  امار نصب هم برای 2  ماه هستش :)

t90s4793to7o4jcjrwe2.png

اگر جمعیت فعلی ایران رو با تمام  روستای ها ، عشایر  بچه ها مسن ها  بیمار ها و همه همه همه  با هم در نظر بگیریم و امار الان رو بگیریم میشیم 80 میلیون نفر هر نفری هم 5 بار دانلود و حذف کنه از اول مارت میشه 400 میلیون  من موندم  500 میلیون رو از کجا اوردن ؟

در صورتی که  اینستگرام با اون همه محبوبیتی که داره  توی گوگل پلی  تنها 33  میلیون دانلود داشته :)

6k3vkptps3s3sczsjx6r.png

این آمار فیک  و جعلی  هستش دوستان   پس خودتون زیاد به زحمت درون پرداختیش نندازید از اونجا  که  تسویه منظم ندارند و تنها به  فکر خودشون هستند :)

به نکات  ریز مارکت ها توجه کنید :)

سلام جواد جان 

آماری که قرار داده مال گوگل پلی هست و تعداد دانلود رو از گوگل پلی قرار داده. 

موفق باشی. 

لینک ارسال

ضرر و همراه اول؟ یادمه سود فروش کارت شارژ دو هزارتومنی همراه اول در سه ماهه اول سال 92 حدودا 6 میلیارد تومن بود !! فقط سود فروشش داداش 

من کاری به اونش ندارم

سئوالم اینه که من که سالی یه کارت شارژ همراه اولم نمیخرم این 90 تومن بالاخره باید به توسعه دهنده داده بشه یا نه؟

اگر قرار باشه داده نشه که اصن معنی نمیده حالا درسته اول مارکت دیر تسویه میکنه اما بالاخره میکنه

پس بالاخره این 90 تومن ضررشون میشه دیگه چون کاربر داره 10 تومن میده از اون ور 100 هزارتومن برنامه میخره و به توسعه دهنده هم باید 100 هزارتومن پرداخت بشه

منظورمو گرفتی؟

لینک ارسال

این کار خیلی راحته

من قبلا انجام دادم از طریق php و webview ولی فروش خوبی حاصل نمیشه

چون ملت فقط به درگاه های مارکت بازار و مایکت و... اعتماد دارن و درگاه شخصی اعتماد نمیکنن زیاد

می تونید آموزشش رو بذارید یا راهنمایی ام کنید

لینک ارسال

سلام میتونید از همراه پی استفاده کنید

اگه درگاه شخصی دارید از درگاه شخصیم میشه تحت شرایطی استفاده کرد

می تونم ایمیلتون رو داشته باشم؟

لینک ارسال

حواست جمع باشه داخل این چند روزقراره تسفیه کنن تا 10 ام  درخواست تسفیه ات رو بده برای ماه های بعد هم هرماه 10ام  بده 

برا کسی تسویه ها انجام شده؟! برا کسی ریختن تو این چند روز؟

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

سلام اقا من رفتم ی برنامه ساختم برای افزایش اعضاتلگرام میخواستم ببینم چجوری پرداخت درون برنامه ایه اول مارکت رو توش بزارم؟

برای اینکه کاربرا سکه بخرن؟شناسه کالا اینا میخواد چیکار کنم کمک کنید لطفا

ای دی تلگرامم

@poshtiban_appman

شمارم 09377478250

حتما بگید

لینک ارسال

سلام اقا من رفتم ی برنامه ساختم برای افزایش اعضاتلگرام میخواستم ببینم چجوری پرداخت درون برنامه ایه اول مارکت رو توش بزارم؟

برای اینکه کاربرا سکه بخرن؟شناسه کالا اینا میخواد چیکار کنم کمک کنید لطفا

ای دی تلگرامم

@poshtiban_appman

شمارم 09377478250

حتما بگید

جستجو کنید تو انجمن هستش

http://answercenter.ir/topic/15145-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84-%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%B1%D8%A7/

لینک ارسال

برا کسی تسویه ها انجام شده؟! برا کسی ریختن تو این چند روز؟

اره تصفیه حساب ها ماه پیش انجام شد .

اون دوستی هم که گفتن درامد همراه اول از چی هست همراه اول درامش از مصرف پهنای باند اینترنتی هست که کاربر برای دانلود از این اپ استور مصرف میکنه و نگاهی به درامد خود مارکت نداره به همین دلیل طرف 10 هزار شارژ میکنه 90 هزار برنامه میخره و خود مارکت هم این 90 هزار رو به توسعه دهنده میده .

لینک ارسال

اره تصفیه حساب ها ماه پیش انجام شد .

اون دوستی هم که گفتن درامد همراه اول از چی هست همراه اول درامش از مصرف پهنای باند اینترنتی هست که کاربر برای دانلود از این اپ استور مصرف میکنه و نگاهی به درامد خود مارکت نداره به همین دلیل طرف 10 هزار شارژ میکنه 90 هزار برنامه میخره و خود مارکت هم این 90 هزار رو به توسعه دهنده میده .

میدونم داداش من این سوال رو 2 ماه پیش پرسیده بودم ,تسویه ماه پیش انجام شد دیگه..

البته 90 هزار رو که به توسعه دهنده نمیده مارکت! از 90 تومن 9 درصد مالیات برمیداره و از بقیه رو هم 30 درصد خودش برمیداره و 70 درصد میمونه برا توسعه دهنده . البته در واقعیت با کسر مالیات از کل مبلغ 61 درصد برا توسعه دهنده میمونه

لینک ارسال

میدونم داداش من این سوال رو 2 ماه پیش پرسیده بودم ,تسویه ماه پیش انجام شد دیگه..

البته 90 هزار رو که به توسعه دهنده نمیده مارکت! از 90 تومن 9 درصد مالیات برمیداره و از بقیه رو هم 30 درصد خودش برمیداره و 70 درصد میمونه برا توسعه دهنده . البته در واقعیت با کسر مالیات از کل مبلغ 61 درصد برا توسعه دهنده میمونه

عذر میخوام تاریخ رو ندیدم دقیقا به من 70 درصد دادن  دوستان دیگه هم پرسیدم 70 درصد بهشون دادن ماه های پیش دوستان تصفیه کردن من سوال کردم هر 100 درصد رو اول مارکت میداده و هیچی کم نمیکرده حتی مالیات رو 

لینک ارسال

آره قبلا تسویه ها بدون کم کردن مالیات بود ولی دیگه از ماه قبل دارن با قوانینی که نوشتن کم میکنن و میدن .. 70 نیست اگه خوب حساب کنید میبینید که کمتر از 70 درصده

لینک ارسال

آره قبلا تسویه ها بدون کم کردن مالیات بود ولی دیگه از ماه قبل دارن با قوانینی که نوشتن کم میکنن و میدن .. 70 نیست اگه خوب حساب کنید میبینید که کمتر از 70 درصده

نه دقیقا من و دوستان حساب کردیم 70 درصد هست حالا یا خودشون کمتر برداشتن یا مالیات رو کم نکردن ولی من مطمعنم 70 درصد تصفیه کردن چون دقیق حساب کردیم.

لینک ارسال

سلام من ی برنامه عضوگیر کانال ساختم ولی نمیتونم خرید درون برنامه ایش رو فعال کنم میشه همینجا بگید؟
لینک ارسال

سلام لطفا بگید من چجوری پرداخت درون برنامه ای رو فعال کنم اگه میشه به زیان ساده اینجا توضیح بدید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...