رفتن به مطلب

آیا سیستم عدد کلاهبرداری میکند ؟

koke_sa

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان لطفا سوال بنده رو توهین به سیاست های سیستم عدد نکنید .

من تا چند ماه پیش با سیستم عدد مشکلی نداشتم . وبدون مشکل کار خودش رو انجام میداد

اما الان متوجه شدم روزانه چندین ساعت تبلیغات رو کلا بر میداره . شاید بعضی روزا چهار ساعت هم تبلیغات رو بیشتر نزاره .

مگر یک برنامه نویس که به زحمت فراوان برنامه بازدید خوبی داشته باشه چند مدت پر بازدید میمونه که به تونه با عدد حد اقل درامد ماهی 20 تومن رو دربیاره . من تا دوماه پیش به زور ماهی 25 تومن در میاورم دقت هم میکردم همیشه سیستم عدد تو برنامه هام فعال بود اما الان شاید در روز 6 کلیک هم نخوره و کلا شاید در روز چهار ساعت کمتر سیستم عدد تو برنامم فعال باشه . حالا شما به من بگید . این روندی که عدد پیش گرفته آیا ظلم در حق ما برنامه نویسا نیست ؟ این که نمیشه هر وقت دوست داشته باشه تبلیغ رو خودش فعال کنه هر وقت نداشته باشه بر داره . لطفا شما اگر نظری دارید بگید . چون من واقعا از این روش بدم میاد.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والله چی بگم ؟

شما مطمئنی که عدد بعضی وقتا نشون نمیده شاید مشکل از نتت باشه

اگه هم که خودش کوتاهی کنه نشون نده عدد هم ماله بازاره دیگه اونجوری که اون تازه هارو برداشت تا ما رو تو فشار بزاره اینکارو هم میکنه

لینک ارسال

تبلیغاشون تموم شده :|

این ایمیل را به من دادند

کاربر گرامی،
با سلام،

به طور کلی نمایش تبلیغ در سامانه‌ی عدد نسبت به ماه گذشته افزایش داشته است که این افزایش در آمار رسانه‌ی شما نیز قابل مشاهده می‌باشد. اما با توجه به این که عموماً با استفاده از هدفمندی موضوعی، تبلیغات مرتبط با موضوع برنامه‌ها نمایش داده می‌شود،‌ ممکن است برای برخی برنامه‌ها با توجه به موضوع آن‌ها در برخی بازه‌های زمانی نمایش تبلیغ کاهش یا افزایش داشته باشد.

در حال حاضر و در چند روز اخیر، خوشبختانه هیچ مشکل خاصی در سیستم وجود نداشته و کاهش درآمدها برای تمام شبکه به طور یکسان بوده و دلیل اصلی آن، کاهش نسبتاً قابل ملاحظه‌ای در میزان درخواست‌های نمایش تبلیغ می‌باشد. ضمن این که در این چند روز، برخی کمپین‌ها توسط تبلیغ‌دهندگان متوقف شده و ممکن است در برخی ساعات و برای برخی کاربران با توجه به تنظیمات هدفمندی،‌ تبلیغی نمایش داده نشود. اما به طور متوسط در این چند روز به بیش از ۸۵ درصد درخواست‌های نمایش تبلیغ، تبلیغ اختصاص داده شده و بنابراین می‌توان گفت حدود ۱۵ درصد افت نمایش به دلیل عدم نمایش تبلیغ بوده و مابقی به کاهش درخواست نمایش تبلیغ مربوط می‌باشد.

نمایش تبلیغات در رسانه‌های عدد بنا به شرایط مختلف تغییر می‌کند. به عنوان مثال، آخر هفته‌ها عموماً نمایش تبلیغات افزایش چشمگیری دارد و روزهای دیگر کمتر است. از طرفی بنا به مناسبت‌های مختلف و افزایش ترافیک شبکه،‌ این مقادیر تغییر می‌کند.

همچنین لازم به ذکر است که با توجه به پویایی سیستم عدد و تغییرات دائم آن با در نظر داشتن ماهیت شبکه، نوسانات این چنین در آمار‌ها در برخی از بازه‌های زمانی طبیعی می‌باشد.

در نهایت به شما اطمینان می‌دهیم که تمامی کلیک‌ها و نمایش ها در عدد به درستی ثبت و با ذکر مشخصات ذخیره می‌شود.

چنانچه هرگونه پرسش دیگری داشتید، در مکاتبه با ما تردید نفرمایید.

با احترام،
آیلار دریاکناری
لینک ارسال

درود بر شما

دوستان من هیچ صحبتی نمیکنم فقط آمار بنده رو ببینید

ببینید چه سیر نزولی گرفته

تا میخواد یکم بره بالا اینجوری میشه

adadd.png

لینک ارسال

نمدونم ربط داشته باش یا نه ولی از وقتی تبلیغات داخل کانال ها امده به نظرم افراد کمتری برن سمت سیستم هایی مث عدد ک هزینه ی بیشتری دارن..وقتی 8 هزار بازدید(کلیک نه) قیمتش=5 هزارتومن

چرا جایی دیگ تبلیغ کنن.

این نظر من البته.شاید اشتبا باش

لینک ارسال

دوستانی که از عدد استفاده میکنید خواهش میکنم خودتون روز ها به برنامتون سر بزنید ببنید تبلیغات رو نشون میده یا نه ؟ در اینکه سیستم کلیکی عدد در ست کار میکند شکی نیست . من میگم کلا در روز فقط چند ساعت تبلیغات رو تو برناممون فعال میکنه و مابقی ساعات اصلا کلا نمایش نمیده

لینک ارسال

دوست من حرف شما درسته اما شما ببنید . فکر کنید که همون برنامه ای رو که به رایگان قرار دادید اگر پولی قرار میدادید ؟ آیا درامد شما بیشتر نبود ؟ عدد یا امثال عدد باید فکری هم برای توسعه دهندگان هم بکنند . من فکر میکنم توسعه دهنگان عاشق چشم ابرو کاربران نیستند که بیان برنامه هاشون رو رایگان قرار بدن بدون هیچ سودی . اون ها هم باید یک سودی ببرند . به نظر من عدد این وسط بی گناه هم نیست . کلا عدد زیاد شناخته شده هم نیست . شما میگید تبلیغات های عدد تموم شده یا کمه خوب دلیلش چیست ؟ برای اینکه خودش تبلیغ نمیکنه که شناخته شده تر بشه خیلی ها هنوز اسم عدد رو هم نشنیدند . اگر عدد کمی از درامد ماهیانهش رو صرف تبلیغ خودش تو جاهای پر بازدید بکنه خوب آیا از نظر شما مشتری ها به سمتش سرازیر نمیشن ؟ مشکل میدونید کجاست عدد یه جورایی به درامد خودش قانع اما اصلا به توسعه دهندگانش که ریشه اصلی خود عدد هستن فکری نمیکنه . البته بنده آدم بی نتطقی نیستم و شرایط فعلی عدد رو میفهمم اما از نظر من باید سیست کاریش رو عوض کنه

لینک ارسال

سلام

برای من هم بعضی از ساعات روز نمایش داده نمی شد. ولی مثل اینکه حالا درست شده.

از روز 28 فروردین تا 30 فروردین تعداد نمایش تبلیغات خیلی خیلی کم شده بود. به طوری که روزی 13000 نمایش داشتم ولی شد 5000 تا!

اما حالا درست شده.

فکر می کنم بعضی وقت ها اینجوری می شه.

موفق باشید

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

دوستان عدد هنوز تسویه اردیبهشت رو انجام نداده هرچی ایمیل میزنم جواب نمیدن، قبلا یه قرارداد فرستادن گفتن باید امضا کنی برای تسویه حساب، گفتن برای کسانی که بیشتر از ۱۵ میلیون درامد دارن، برای کسی این قرارداد امده؟ کسی همچین مشکلی داره؟

لینک ارسال

فک نکنم کسی از تبلیغات 15 میلیون در امد در ماه داشته باش :fekr:  :fekr:

لینک ارسال

بطور کلی تغییرات صفحه اول کافه بازار کاملا روی نمایش تبلیغات عدد تاثیر گذاشته. وقتی که لیست های سیستمی برتر و پرطرفدار چه رایگان و چه فروشی در صفحه اول بازار وجود نداره ، چه کسی میاد به عدد تبلیغ بده که برنامه اش رو ببینند و دانلود کنند؟

متاسفانه سیاستهای جدید کافه بازار از نسخه 7 بازار (اسفند ماه به بعد) آمار نمایش عدد رو بشدت پایین آورده  .

لینک ارسال

من که یک ساله عدد میزنم تو برنامه هام 1700 تومن درامد داشتم  :oops: . البته نه اینکه برنامه ها بد باشن. مشکلم اینجاست که عدد به دلم نمیچسبه. یه جوریه  :malih: کلا باهاش حال نمیکنم. در ضمن هزینه تبلیغات عدد بالاست هر چند هدفمند و تاثیر گذاره ولی خب من به شخصه تو کانالهای بالای 500 کا با بیست تومن و حتی کمتر میتونم دو ساعت تبلیغات کنم. خب اگر فقط 20 هزار نفرشون تبلیغات رو ببینن و 1000 نفر هم کلیک کنن ، تبلیغات موثر بوده.

خود بازار حداقل 50 تومن میگیره و هر کلیک سی تومن. تازه اگر سفارشی کنی هر کلیک تا صد تومن هم میره. این وسط فقط سر توسعه دهنده بی کلاه میمونه. چه تبلیغ بدی چه تبلیغ کنی. 

یه چیزیه تو مایه های پاپ اپ ها. حساب یه قرون و دوزاره. این تبلیغات واسه آپهای گنده ای مث تلگرام های غیر رسمی و برنامه هایی مث دیوار هم نون داره هم اب.

ما دلمون به همین چندصد تومن خوشه که ان شالله قطع نشه  :gerye:  :areuok: 

پی نوشت :

نمیدونم چرا برعکس مردم هستم  :oops:  مثلا سر همین استو جابز با خیلی ها دعوام شد . من که ازش متنفرم

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

من که یک ساله عدد میزنم تو برنامه هام 1700 تومن درامد داشتم  :oops: . البته نه اینکه برنامه ها بد باشن. مشکلم اینجاست که عدد به دلم نمیچسبه. یه جوریه  :malih: کلا باهاش حال نمیکنم. در ضمن هزینه تبلیغات عدد بالاست هر چند هدفمند و تاثیر گذاره ولی خب من به شخصه تو کانالهای بالای 500 کا با بیست تومن و حتی کمتر میتونم دو ساعت تبلیغات کنم. خب اگر فقط 20 هزار نفرشون تبلیغات رو ببینن و 1000 نفر هم کلیک کنن ، تبلیغات موثر بوده.

خود بازار حداقل 50 تومن میگیره و هر کلیک سی تومن. تازه اگر سفارشی کنی هر کلیک تا صد تومن هم میره. این وسط فقط سر توسعه دهنده بی کلاه میمونه. چه تبلیغ بدی چه تبلیغ کنی. 

یه چیزیه تو مایه های پاپ اپ ها. حساب یه قرون و دوزاره. این تبلیغات واسه آپهای گنده ای مث تلگرام های غیر رسمی و برنامه هایی مث دیوار هم نون داره هم اب.

ما دلمون به همین چندصد تومن خوشه که ان شالله قطع نشه  :gerye:  :areuok: 

پی نوشت :

نمیدونم چرا برعکس مردم هستم  :oops:  مثلا سر همین استو جابز با خیلی ها دعوام شد . من که ازش متنفرم

سلام بزار بانک سودشو بخور

تو برنامه من هم عدد خیلی موقع ها نمایش داده نمیشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...