رفتن به مطلب
  • 0

اسلایدر شبیه تلگرام

mehrabmmp

سوال

سلام و درود دوستان

دوستان چجور میتونم اسلایدی مثل صفحه اول تلگرام وقتی که تازه باز کردی میخوای اکانت بسازی توضیحاتی وجود داره که اونو به سمت راست اسلید میکنی و پایین دایره ها پر میشن همین

post-4807-0-34682700-1461258707_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

کسی بلد نیست

یه سورسی چیزی ندارید

لینک ارسال

در 16 دقیقه قبل، muhammad_rad گفته است :

برادر ارور میده

سلام

تاپیک های زیر رو ببین...

لینک ارسال

آقا پوریا ممنون 

من میخوام کاربر با تاچ و زمانی که به سمت راست میرود یک اکتیویتی باز شود و زمانی که به چپ میرود اکتیوتی دیگر و روش جابجایی بین اکتیوتی هم اسلایدی باشد 

از صبح تا حالا 100 تا سورس و کتابخونه امتحان کردم و همش ارور بود به نظر خودت کدوم از این سه تا محکم تره و ارور مرور کم داره که بخرم؟ کدوماش بیشتر به دردم میخوهر؟ لطفا راهنمایی کن؟

لینک ارسال

ارور میده دوست عزیز:

http://s6.picofile.com/file/8248311942/StartViewPager.zip.html

سورس+کتابخونه

دوستان ی توضیحی درمورد این کتابخونه باید بدم اونم این ک این کتابخونه توسط یکی از دوستان برنامه نویس ایرانی ک تو ی انجمن دیگه فعالیت دارن ساخته شده ک از سایت خودشون بصورت رایگان قابل دانلوده و میتونین بگیرین ولی با این حال من اسم سایتو ذکر نمیکنم این از اولین مورد، مورد دوم این ک چن روز پیش همین کتابخونه در انجمن درخواست شد و قرار داده شد ک یکی از اعضای اون انجمن ک اینجا هم فعالیت دارن درخواست حذف کتابخونه رو کردن ک حذف هم شد (نمیدونم چرا همچین درخواستی داشتن با اون ک کتابخونه رایگانِ!) ولی درهر صورت قرار دادن این کتابخونه کار درستی نیس با اون ک رایگانِ چون از صاحبش اسمی برده نمیشه از مدیریت خواهش میکنم یا اجازه نام بردن از توسعه دهنده رو بدن یا حذف کنن کتابخونه رو

لینک ارسال

http://s6.picofile.com/file/8248311942/StartViewPager.zip.html

سورس+کتابخونه

دوستان ی توضیحی درمورد این کتابخونه باید بدم اونم این ک این کتابخونه توسط یکی از دوستان برنامه نویس ایرانی ک تو ی انجمن دیگه فعالیت دارن ساخته شده ک از سایت خودشون بصورت رایگان قابل دانلوده و میتونین بگیرین ولی با این حال من اسم سایتو ذکر نمیکنم این از اولین مورد، مورد دوم این ک چن روز پیش همین کتابخونه در انجمن درخواست شد و قرار داده شد ک یکی از اعضای اون انجمن ک اینجا هم فعالیت دارن درخواست حذف کتابخونه رو کردن ک حذف هم شد (نمیدونم چرا همچین درخواستی داشتن با اون ک کتابخونه رایگانِ!) ولی درهر صورت قرار دادن این کتابخونه کار درستی نیس با اون ک رایگانِ چون از صاحبش اسمی برده نمیشه از مدیریت خواهش میکنم یا اجازه نام بردن از توسعه دهنده رو بدن یا حذف کنن کتابخونه رو

من ایشون رو میشناسم...مشکلم اینجاست این کتابخونه برام توی لاگ اروری که بالا گذاشتم رو میده و فورس کلوز میده!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...