رفتن به مطلب
  • 0

اتصال چند گوشی به یکدیگر (برای بازی اسم و فامیل)

fun_code

سوال

سلام

قصد دارم یه بازی اسم و فامیل چند نفره بسازم.

در اتصال گوشی ها به یکدیگر مشکل دارم.

فکر می کنم روند اتصال اینه که یک گوشی با هات اسپات سرور بشه و گوشی های دیگر از رطیق وای فای بهش متصل بشن...

اگر سورسی دارید یا کتابخونه ای که مشکلم رو برطرف میکنه لطفا کمکم کنید. (از یکی از دوستانی که انجام داده بودن کمک خواستم اما کمکی نکردند)

پیشاپیش تشکر می کنم از لطفتون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام. منم خواستم اینکارو کنم ولی رهاش کردم. یه کم پیچیده است. در این باره با مهدی خانچرلی(سازنده بازی اسم فامیل اوراندا) صحبت کن

لینک ارسال

سلام. منم خواستم اینکارو کنم ولی رهاش کردم. یه کم پیچیده است. در این باره با مهدی خانچرلی(سازنده بازی اسم فامیل اوراندا) صحبت کن

اگر میخواستین دقیقن از روش اوراندا پیروی کنین ب نظرم کار اشتباهیه چون کدنویسیش با بلوتوث ب نظر فاجعه میاد  کاری هم ک اینا کردن واقعن عجیبه همون طوری  ک خودشون میگن ولی با وای فای نسبتا قابل تحمل تره کدنویسیش کمتره قطعن و الگوریتم های پیچیده نداره (یا کمتر داره نسبت ب بلوتوث) از ی طرف دیگه ب نظر من وای فای خیلی استاندارد تره و نمیدونم واقعن چرا اینا بلوتوثو انتخاب کردن ک دیگه تقریبن منسوخ شده وای فای هم حرفه ای تره هم بهینه تره هم با فاصله و سرعت بیشتر هم میشه هر بازی یی رو بر پایه اون اجرا کرد (اینم بگم خودم سابقه سوکت نویسی ندارم)

لینک ارسال

سلام

در پست اول که عرض کردم (از یکی از دوستانی که انجام داده بودن کمک خواستم اما کمکی نکردند) منظورم همین دوستمون بود.

لینک ارسال

یه سورس دارم (اگر اشتباه نکنم قبلا از سایت آقا امید آقاخانی گرفتم) برای اتصال چند گوشی و چت بین اون ها از طریق بلوتوث...

اما زمان نمایش متن دریافتی برنامه هنگ میکنه...

کسی میتونه حلش کنه ؟

لینک ارسال

سلام

در پست اول که عرض کردم (از یکی از دوستانی که انجام داده بودن کمک خواستم اما کمکی نکردند) منظورم همین دوستمون بود.

سلام

من این برنامه رو ندیدم

اپلیکیشنش اگر پولی نیست  بزارید برام این جا تا بهتون روشش رو بگم که چطوری زده

لینک ارسال

سلام

من این برنامه رو ندیدم

اپلیکیشنش اگر پولی نیست  بزارید برام این جا تا بهتون روشش رو بگم که چطوری زده

اتفاقا چند روز پیش خواستم بگیرمش از بازار و نبودش.

فکر میکنم از انتشار خارجش کرده...

فکر میکنم از روش جناب امید استفاده کردن... من سورس و اجرا کردم و زمان نمایش پیام دریافتی قفل میکنه !

لینک ارسال

سلام

از ایشون کمک بگیرین seven up سابقه سوکت نویسی دارن این طور ک معلومه ی اموزش رایگانم دادن تو انجمن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...