رفتن به مطلب
  • 0

فضای هاست قیمت مناسب

koke_sa

سوال

دوستان من میخوام کاربر از توی برنامم عکس خودش رو آپلود کنه به هاست . حالا دنبال یک هاست یا فضای راگان میگردم که حد اقل 5 گیگ بده . دوستان چون برنامم در حالت تست میخوام هاستش رایگان باشه اگر خدا یاری کرد و برنامم گرفت میخوام براش هاست درست درمون بخرم . حالا کسی هاست رایگان که فضای رایگان بده اونم با گیگ حد اقل 5 سراغ داره ؟ ممنون میشم کمک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان من میخوام کاربر از توی برنامم عکس خودش رو آپلود کنه به هاست . حالا دنبال یک هاست یا فضای راگان میگردم که حد اقل 5 گیگ بده . دوستان چون برنامم در حالت تست میخوام هاستش رایگان باشه اگر خدا یاری کرد و برنامم گرفت میخوام براش هاست درست درمون بخرم . حالا کسی هاست رایگان که فضای رایگان بده اونم با گیگ حد اقل 5 سراغ داره ؟ ممنون میشم کمک کنید

سلام.

persiangig.com

یه امتحان بکن

لینک ارسال

40-50 تومن هزینه کنید یک هاست و دامنه 1 ساله خریداری کنید و خودتون رو راحت کنید

هاست رایگان خیلی دردسر داره

لینک ارسال

هاست رایگان اصلا به درد نمیخوره

یه مشکلاتی برات پیش میاد که زمانشم تقریبا برای آخرای کارته .. اون موقعست که میگی که اینهمه زحمت کشیدم کاش پولی میگرفتم!

من رایگان خیلی امتحان کردم یعنی تموم سایت های رایگان رو امتحان کردم ولی همشون مشکل اف تی پی یا فایل منیجر درست درمونی ندارن یا اصلا بیشتر مواقع سرعتشون پایینه و اصلا باز نمیشن.

تضمینی هم برای اطلاعاتت نیست که یدفعه همشو پاک نکنن و امنیتی هم نداره

لینک ارسال

مرسی اما من فقط یک هاست میخوام که توش عکس ذخیره کنم یعنی فقط به فضا نیاز دارم و کمترین فضا هم تا 5 گیگ . هاست های مهمولی مثل لونوکس یا ویندوز اگر فضفای 100 مگابایت داشته باشن سالی چهل و پنجاه تومنن و هاست دانلود هم که ماهی 10 یا 1500 تومن ده گیگ هست . من اول میخوام چند ماه پروزه رو تست کنم اگر خوب بود حتما میخرم . اما اگر بد باشه واقعا ضرر میکنم . نمیخوا ضرر کنم

لینک ارسال

سلام.

persiangig.com

یه امتحان بکن

دوست من پرشین گیگ فقط هت فضا میده و فقطم میتونی از خود سایت پرشین گیگ چیز آپلود کنی . من یه برنامه با b4a دارم که کاربر از توش عکس آپلود میکنه به هاست مربوطه . فکر نکنم بشه مستقیم به پرشین گیگ آپلود کرد . آیا میشه ؟

لینک ارسال

خب دقیقا مشکل هاست های رایگان اینه که به چندماه هم نمیزارن بکشه کارِت . خیلی زود ساسپند میشه و از دسترس خارج میشه(برای من یکبار اتفاق افتاد در عرض یک هفته) !

لینک ارسال

یه دامین هاست بگیر دامینم که لازم نداری از آی پی استفاده کن .. کمترین و پر سرعت ترین هاست رو من گرفتم با 2 گیگ به قیمت 59 تومن یه ساله خیلیم سرعتش بالاست و پشتیبانی خوبی داره. خواستی بگو آدرسشو پ.خ کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...