رفتن به مطلب

تجارب دوستان در رابطه با مارکتها

vistamobile

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه. خسته نباشین.

با اجازه از مدیریت محترم خواستم بگم جای همچین تایپکی تو انجمن واقعا خالیه. تو این تایپک هرکدوم از دوستان که مشکلاتی داشتن یا دارن رو بگن و یا پیشنهادی دارن بدن به بقیه تا هم تو وقت صرفه جویی بشه هم راندمان!! بره بالا *باکلاس*

برای مثال:

ایرادهایی که از گرافیک برنامه گرفته شده

عدم وجود علاقه مندی یا فهرست

عدم درج منبع

تکراری یا ایراد اجرا نشدن برنامه

و یا هر تجربه ی دیگری در مورد برنامه هایی که بیشتر فروش یا دانلود دارن و ...

مارکتها هم که به ترتیب اولویت همه بلدن.

بازار، کندو، مایکت، پلازا و...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

بهترین تاپیک رو زدید واقعا

اولین عیب رو فعلا بنده بگم تا برسیم سر بقیه عیب ها:

سعی کنید برای منابع از وبلاگ ها استفاده کنید. اگر وب سایت ها بزنید معمولا به وب سایت ها گیر میدن و رضایت وبسایت هارو میخوان !

دوم هم بگم و کامپیوتر رو خاموش کنم که کار دارم *لال*

دوم هم اینکه دسترسی اضافی ندید به هیچ وجه. مواظب باشید تیک کتابخونه هایی که واجب هست برای استفاده رو بزنید

از دادن دسترسی های الکی خودداری کنید چون بدون شک برنامه شما رد میشه و به اون دسترسی گیر میدن

لینک ارسال

درسته عددی نیستم ولی برنامه های ساده ای قبلا قرار دادم ک تجربیاتمو میگم

میگن اونی ک واقعا بزرگه خودشو هیچوقت نمیگیره

واسه همین بازار همیشه تا برنامه دادم ایراداتمو گفته و بعدش قبول کرده اما مارکت های دیگه همون برنامه تائید شده رو بزاری هزارتا ایراد و قانون درمیارن

من همیشه بازرو انتخاب میکنم

بعد بازار هم کندو خوبه بقیشو ب نظرم بیخیال شو

مایکت قبلا خوب بود ولی الان با سرعت افتضاحش دیگه قدرتی براش نمونده ب نظر من

لینک ارسال

یه سری نکات تجربی بنده از کار با مارکت های مختلف که به صورت کلی خدمتتون عرض می کنم

اگر برنامه تون کتاب مانند هست و تصمیم گرفتید اون رو به صورت پولی قرار بدید قابلیت جستجو و علاقه مندی(گاها تنظیمات) از واجبات هست، همچنین به وب ویو هم گیر اساسی میدن و باید لیبل رو جایگزینش کنید(درون پرداخت متوجه این داستان نمیشه)

برنامه هایی با محتوای اسلامی خاص مثل دعا قطعا نیاز به مجوز مرکز فناوری های دیجیتال دارن، بجورایی بیخیالش بشید بهتره!

دسترسی هایی مثل خواندن مکان و اصلاح تنظیمات ایمن و دسترسی ادمین قطعا توجیه قانع کننده ای احتیاج داره، مثال میگم: با استفاده از توست مسیج های سفارشی شده دسترسی اصلاح تنظیمات سیستم به برنامه اضافه میشه و مارکت بازار این دسرسی رو با این توجیه قبول نمیکنه

توی پرانتز بگم که شما با این کد داخل منیفست ادیتور میتونید دسترسی هایی رو که بهش احتیاج ندارید حذف کنید لینک تاپیک

استفاده از UI یکسان برای برنامه های مختلف یه خورده خطرناکه، یعنی شما دست به رابط کاربری اپ نزنید و فقط محتوا رو تغییر بدید!

ضمنا اگر برنامه ای دارید که فکر می کنید واقعا قابلیت فروش بالا رو داره حتما حتما قبل از انتشار، روی تبلیغات سرمایه گذاری کنید که البته یه ریسک تمام عیار هست.. خودم یه بار مبلغی رو روی تبلیغات عدد اختصاص دادم و حدود سه برابر اون مبلغ سود کردم

موفقیت تون آرزومه*همینه*

لینک ارسال

ببینین دوستان، بازار سخت گیره ولی خداییش اگه برنامه یا بازی تون رو قبول کنه درآمد شما تو کافه بازار به اندازه همه مارکت هاست. یکی از برنامه هام تو مایکت بالای هزار بازدید داشته و فقط یک دانلود!! ولی تو بازار تو همون چند روز اول رفت تا پنجاه خرید. من میگم متاسفانه مارکتهای دیگه هیچ انگیزه ایی واسه رقابت ندارن و گر نه کندو و ایران اپس اونقدرها هم تفاوتی با کافه ندارن.

نکته دوم اینکه بازار داره همه جوره پول در میاره چه خرید مستقیم و چه درون برنامه ایی و عدد و ... و بدلیل جا افتادنش تو ایران و حتی خارج از کشور باید حق داد که قوانین خاص خودشو داشته باشه . سختگیرتر باشه. هرچند بیشتر اونا واسشون کیفیت خود برنامه مهمه نه محتوا و بازده علمی یا عملی (( فروش بیشتر!!)) ولی خوب هر شرکتی یه سیاستهای مالی خاصی رو جلو میبره. بشخصه اعتقاد دارم که کافه بازار یه شرکتیه که صد در صد سود خالص داره *شرمسار* و هیچ غرضی هم در رد یا تایید کردن برنامه ها ندارن.*ناز*

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

دوستان چندتا نکته میگم که خودم با تجربه بهش رسیدم:

اینکه لطفا تو هر مرکتی بعنوان منتشر کننده عضو شدین، لطفا، لطفا و لطفا قوانین اون انجمن رو بخونین:

اینا رد میشن :

1- اسم بردن از مارکتهای دیگه تو برنامتون ممنوعه ( مثلا بگین ارائه شده در بازار و بعد در کندو منتشر کنین)

2- برنامه هایی که فقط شامل صوت، عکس، فیلم و یا متن باشن

3- کتابها یا برنامه های آموزشی بدون لیست علاقه مندی

4- برنامه هایی با دسترسی به اینترنت یا پیام رسان و شماره گیر خود گوشی ( حتما باید کاربر بدونه)

5- برنامه هایی با گرافیک افتضاح (شرمنده دیگه)

6- واسه برنامه راهنما و منابع بزارین

و چندتا نکته:

قبل از ساخت برنامه حتما و حتما بگردین ببینین قبلا نساختن؟

از برنامه های دیگه الهام بگیرین و ایده بسازین نه کپی برداری محض

منابع برنامتون یادتون نره*زبونک*

لینک ارسال

تشکر ازت دوست عزیز shahooads

من هم یه چن تا نکته بگم

ساخت کتاب با b4a اونقدر سخت نیست ک بخایین یه کتاب ساده بسازینو بازار تو سه سوت اونو تایید کنه نه اینطور نیس یه چن تا نکته میگم که در برنامه (کتابتون) باید اونارو رعایت کنید

1.ساخت کتاب با صفحه ی افلاین یا همون html اصلا پولی قبول نمیشه تو مارکت ها شاید اگه یجوری باشه که زوم اون بردارید و اونو جوری کنید که صفحه گوشی به چپ و راست حرکت نکنه و فقط به پایین و بالا بره اونم رایگان شاید قبول کرد ولی باید امکانات کتابت زیاد باشه.

2.ساخت لیست علاقه مندی در کتاب واجبه و بدون لیست علاقه مندی هرگز تایید نمیکنه

3.در برنامه های پیچیده راهنما در اول یا در یک باتون و..... بگذارید.

4.گرافیک برنامه باید انقد زیاد باشه که توجه کاربر رو به خودش جلب کنه 70درصد برنامه ها نه تنها کتاب مربوط به گرافیک هست.

موفق باشید

بقیش یادم نیس

لینک ارسال

اگر بازی می سازید

واس بازار نباید به شخص یا گروه خاصی حمله بشه بازی منو به خاطر حمله به داعش رد کردن. تروریستا

واس مایکت درپیت هم نباس از برنامه ی ساخت بازی استفاده کنید. گلابیا بازی منو چون با یونیتی بود رد کردن

لینک ارسال

با سلام خدمت استادای گرامی و تشکر به خاطر تمامی زحمات شما

سوال من اینه که اگه یه برنامه رو بخواهیم در چند فروشگاه برای فروش قرار بدیم ، آیا باید برای هر فروشگاه حساب کاربری جدیدی باز کنیم ، بعد تنظیمات و اتصال توی برنامه رو جدا جدا ست کنیم و برای هر فروشگاه یه نسخه جداگونه درست کنیم یا روش دیگه ای مرسومه ..*گاز*

اگه دوستان لطف کنن و جواب بدن ممنون میشم

لینک ارسال

سلام. به این سوال چندبار جواب داده شده. واسه هر مارکت یک حساب کاربری جدا باید ساخته بشه . ولی برای واریز پول یک شماره حساب در هر بانکی باشه کافیه:

1- تصویر کارت ملی

2- شماره حساب

3- شماره کارت

4- شماره شبا ( اون شماره ای که با ir شروع میشه و بین المللی هست مثلا)

پس شما تو هر مارکتی باید یک حساب کاربری بسازی و سعی کن تو همه اسم خودت یا اسم گروهت یکی باشه.

لینک ارسال

اینو میدونم دوست خوبم اما سوال من چیز دیگه است

فرض کن من یه برنامه نوشتم که درون پرداخت داره و یه نفر اونو از بازار دانلود کرده و در کنارش مایکت و ایران اپس هم داره

حالا میخواد پول رو پرداخت کنه، نمیشه با هرکدوم که دوست داشت پرداخت کنه؟

لینک ارسال

یه سوال دیگه ببخشید اگه مبتدیانه است

بعضی برنامه ها ازت میخوان به برنامه شون 5ستاره بدی بعد از تایید مستقیم میره تو بازار .

آیا فقط یه لینکه یا کار دیگه باید کرد؟؟*گاز*

لینک ارسال

سوال ۲ رو نمی دونم اما سوال ۱

واسه پرداخت با هرکدوم یه روال درست کن بعد چهتر تا چک باکس خرج یو آیت کن بر اساس انتخاب کاربر روالتو اجرا کن

لینک ارسال

مرسی که جواب دادی داداش. فکر کنم باید همون جدا جدا بسازم . آخه میگ نباید تو برنامه ای که میذاری تو بازار از اپ استور های دیگه خبری باشه ...

لینک ارسال

[b'>sepideyeshab[/b]]یه سوال دیگه ببخشید اگه مبتدیانه است

بعضی برنامه ها ازت میخوان به برنامه شون 5ستاره بدی بعد از تایید مستقیم میره تو بازار .

آیا فقط یه لینکه یا کار دیگه باید کرد؟؟*گاز*

برای ارسال نظر پنج ستاره به برنامه داخل بازار یه لینک داره:

http://cafebazaar.ir/app/پکیج برنامه مورد نظر/?l=fa

برنامه ای که داری میسازی و میخوای تو همون کاربر رو روونه کنی به بخش نظرات باید این لینک باز بشه و جای پکیج برنامه مورد نظر . اسم پکیج برنامت رو بذار.

مثل:

http://cafebazaar.ir/app/majidkharatha.peji/?l=fa
لینک ارسال

سلام. دوستانی که برنامه بازار پولی تو بازار دارن و تازه عضو شدن، یه سری به مدارکشون بزنن که ناقص نباشه.

لینک ارسال

با پشتیبانی بازار تماس گرفتم

27اسفند بزار قسمت توسعه دهندگانو میبنده تا چهار فروردین

گفت تا22 اسفند بفرستیم حله

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

قابل توجه مدیران:

با بزرگوارانی مثل آقای ذولفقاری هماهنگ کنین، این درون پرداختهای بازار رو بزارین تو فروشگاه. درخواست دوستان رفته بالا. یکیش خودم. یه تایپک هم میزنیم آموزش و مشکلات و.. *خنده*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...