رفتن به مطلب
  • 0

آپدیت دیتابیس آفلاین

mamad20

سوال

با سلام .

برنامه ای هست که متن هاش درون دیتابیس آفلاینه و میخوام نسخه ی بعدیش رو ارائه کنم که بعضی از متن های دیتابیس اصلاح شده و مقداری اضافه شده . کد قبلی این بوده 

If File.Exists(File.DirInternal,"gdb115.db") = False Then
 File.Copy(File.DirAssets,"gdb115.db",File.DirInternal,"gdb115.db")
End If
sql1.Initialize(File.DirInternal,"gdb115.db",False)

حالا دیتابیس وجود داره . و در ارتقا دیگه کپی نمیشه . مگر اینکه اسم دیتابیس رو عوض کنم . راه دیگه ای هست ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

10 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با سلام .

برنامه ای هست که متن هاش درون دیتابیس آفلاینه و میخوام نسخه ی بعدیش رو ارائه کنم که بعضی از متن های دیتابیس اصلاح شده و مقداری اضافه شده . کد قبلی این بوده 

If File.Exists(File.DirInternal,"gdb115.db") = False Then
 File.Copy(File.DirAssets,"gdb115.db",File.DirInternal,"gdb115.db")
End If
sql1.Initialize(File.DirInternal,"gdb115.db",False)

حالا دیتابیس وجود داره . و در ارتقا دیگه کپی نمیشه . مگر اینکه اسم دیتابیس رو عوض کنم . راه دیگه ای هست ؟

سلام ، بگید که برنامه رو پاک کنن و دوباره نصب کنن و از ظاهر زیبای اون بهره مند بشن...

راحت ترین راه پاک کردن و نصب نسخه جدیده...

لینک ارسال

سلام ، بگید که برنامه رو پاک کنن و دوباره نصب کنن و از ظاهر زیبای اون بهره مند بشن...

راحت ترین راه پاک کردن و نصب نسخه جدیده...

:fekr:  خب عوض کردن اسم دیتا بیس که شیک تره . نیازی به پاک کردن برنامه هم نداره . مشکلی که پیش نمیاد ؟ میاد ؟

لینک ارسال

:fekr:  خب عوض کردن اسم دیتا بیس که شیک تره . نیازی به پاک کردن برنامه هم نداره . مشکلی که پیش نمیاد ؟ میاد ؟

دیتابیس قبلیت میمونه فک کنم

مشکل خاصی نباید پیش بیاد، :fekr:

یه 2-3 روز خودت با همین عوض کردن اسم دیتابیس ، نصبش کن رو گوشی، باهاش ور برو، ببین کندی ای چیزی نداره، اگه مچ باشه که هیچ دیه :gol;

لینک ارسال

توصیه میکنم توی این آپدیتتون از همچین چیزی استفاده کنید : http://answercenter.ir/topic/13301-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3-%D8%A2%D9%81%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%88-realtime-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%AF%D9%86%D9%88%DB%8C/

که باز به همچین مشکلی بر نخورید . ضمنان میتونید یک کوئری قرار بدید که دیتابیس قبلی اگه وجود داشت حذف بشه . شرط هم زمانی اجرا میشه که دیتابیس وجود داشته باشه . اینطوری دیتابیس قبلیتون باقی نمیمونه تو گوشی کاربر :53:

لینک ارسال

دیتابیس قبلیت میمونه فک کنم

مشکل خاصی نباید پیش بیاد، :fekr:

یه 2-3 روز خودت با همین عوض کردن اسم دیتابیس ، نصبش کن رو گوشی، باهاش ور برو، ببین کندی ای چیزی نداره، اگه مچ باشه که هیچ دیه :gol;

مشکلی نداره . آپدیت کردم خوبه . خواستم ببینم راه دیگه ای هست یا نه ! راه دیگه هست  ؟

لینک ارسال

تنها دو راه دارید یا از کاربر بخواید برنامه را حذف و مجددا نصب کنه کاری که آقا شهاب گفت یا خودتون برنامه ای بنویسید که اگه دیتابیس قبلی وجود داشت خود کار حذف بشه .

لینک ارسال

توصیه میکنم توی این آپدیتتون از همچین چیزی استفاده کنید : http://answercenter.ir/topic/13301-%DA%A9%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%84-%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D8%B3-%D8%A2%D9%81%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D9%86%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86-%D9%88-realtime-%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%AF%D9%86%D9%88%DB%8C/

که باز به همچین مشکلی بر نخورید . ضمنان میتونید یک کوئری قرار بدید که دیتابیس قبلی اگه وجود داشت حذف بشه . شرط هم زمانی اجرا میشه که دیتابیس وجود داشته باشه . اینطوری دیتابیس قبلیتون باقی نمیمونه تو گوشی کاربر :53:

فعلا نمیتونم روی آپدیت آنلاین کار کنم . ممنون میشم کوئری پاک کردن دیتابیس قبلی رو اینجا برام بنویسید 

لینک ارسال

بله دقت بکنید که اسم فایل را نباید بنویسید بلکه اسم دیتا بیس را باید بنویسید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...