رفتن به مطلب
  • 0

تشخیص اثر انگشت

AllRich

سوال

سلام

من میخوام یک برنامه در حد Finger Print Applock Pro بنویسم که از انگشت فرد عکس میگیرد و اثر انگشت را در میاورد و میتواند انرانگشت را با اثر انگشت در اختیار داشته مقایسه کند .

زیاد تحقیق کردم . میخواستم بدونم چجوری میشه نوشت یه همچین برنامه ای رو ؟

لینک دانلود برنامه کاربردی Finger Print Applock Pro براتون میزارم

آیا با B4a شدنیه ؟

کسی سورس آمادشو نداره یه چیزی شبیه به همین ؟

لینک دانلود برنامه

bloqueo-por-huella-digital-en-cualquier-

با سپاس فراوان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

نه داداش از این خبرا نیست.

این ها همه فیکه . این برنامه هم بر اساس تعداد و رنگ و اندازه انگشت عمل میکنه اونم با دوربین پشت.

که باز اونم صد در صد نمیتونه

توی تاریکی یا روشنایی زیاد اصلا عمل فکر نکنم عمل بکنه.

اگه دوربین گوشی هم خوب نباشه که دیگه عمرا.

حالا میگیرم همه این ها حل شد خودت باید برنامه متلب را قولت داده باشی که بتونی مثلا برنامه شناسایی چهره چند صد میلیونی بنویسی تا بتونی واسه انروید یه برنامه بنویسی که حدود 80 درصد کار بده.

لینک ارسال

در تکمیل چندتایی هم من دیدم که با زمان کار میکنه یعنی شما ست میکنی 4 ثانیه نگه داری بعد باز شه

لینک ارسال

من خندم میگیره از این برنامه ها!! واقعا فکر کردن میتونن عملکرد یه قطعه فیزیکی (سنسور اثر انگشت) رو از طریق نرم افزاری پیاده کنند؟ یا مثلا دقت دوربین گوشی رو به شناسایی اثر انگشت برسونند؟

لینک ارسال

سلام

این امکان  میسرهستش ولی نه از طریق دوربین

و البته باید  امکان  و سنسور اثر انگشت بر رویگوشی باشه  مثلا برای گلکسی نوت 4 فکرک نم بود من دیدم که  قفل میکنی و انگشتت رو روی قسمت مربوطه قرار میدی وشناسای میکنه من خودم تست کردم  با  10 انگشت خودم  تست کردم باز نشد گشی حتی با 9 انگشت دیگه صاحب گوشی هم باز نشد و تنها با انگشتی که  اثرش رو  ستکرده بود

من خندم میگیره از این برنامه ها!! واقعا فکر کردن میتونن عملکرد یه قطعه فیزیکی (سنسور اثر انگشت) رو از طریق نرم افزاری پیاده کنند؟ یا مثلا دقت دوربین گوشی رو به شناسایی اثر انگشت برسونند؟

دوست من حرفتون خنده دار هستش چون به علمی که داره روز به روز پیشرفت میکنه اعتقاد نداری

باز هم میگم باید گوشی شما از نظر سخت افزاری این قابلیت رو داشته باشه در غییر این صورت  امکان پذیر نیست

برنامه های حال حاظر جز خود برنامه سامسونگ ما بقی فیک هستند

لینک ارسال

دوستان عزیز این کار شدنیه و این برنامه ای که معرفی کردم و لینکشو گذاشتم به درستی کار میکنه و اثر انگشت شمارو بیرون میاره .

شاید به کیفییت دوربین ربط داشته باشه ولی کار شدنیه اگر کسی میتونه کمک کنه اگر نه که هیچ ...

مرسی

لینک ارسال

خب این برنامه اگر ساخته بشه سر یک سری گوشی های خاص عمل میکنه

راه واقعی اثر انگشت اینه که شما واقعاً یک گوشی داشته باشین که این سنسور سر گوشی پیاده سازی شده باشه بعد با کد نویسی سمت اندروید بتونید به طریقی از دستورات و اتفاقات سنسور استفاده کنید که در بیسیک فقط راه فیک و تقلبیش موجوده

لینک ارسال

بزارید روشنوتون کنم 

ببنید سنسور اثرانگشت با دوربین کارش متفاوته 

تو خود سایت نگاه کردم مثل اینکه فقط برای سامسونگ موجوده (لینک

در ثانی چند درصد گوشی دست ملت سنسور اثر انگشت داره ؟؟

پس بهتره برید سراغ ایده های دیگه 

لینک ارسال

دوست من حرفتون خنده دار هستش چون به علمی که داره روز به روز پیشرفت میکنه اعتقاد نداری

حرف شما در مورد برنامه های آینده ساز و پیشتاز کاملا درسته و واقعا چنین حرکتی قابل ستایشه

اما نه چنین برنامه هایی! وقتی برنامه ای بر مبنای غلطی بخواهد ساخته شود آینده ی درستی هم ندارد! شما نمیتوانید با امکانات نرمافزاری دوربینی بسازید که قطعه فیزیکی عکسبرداری ندارد !! و باور به چنین اعتقادی که "علم فردا" چنین امری را میسر میکند خنده دار است !

میدانید مشکلمان چیست؟ ما عادت کرده ایم که امور محال را به علم و دانش آیندگان نسبت دهیم پس خود هیچکار نمیکنیم به جز صبر برای آینده ای نامعلوم! غافل از اینکه آینده ممکن کردن محالات امروز نیست پیشرفت امور ممکن امروز است! اگر میخواهید دوربین بسازید باید سراغ قطعات فیزیکی هم بروید و آنها را هم مانند نرم افزارشان توسعه دهید این آینده است!

لینک ارسال

دوستان بدون قطعه سخت افزاری فینگر یا همون حسگر اثر انگشت این امکان پذیر نیست من خودم بصورت فیک درست کردم برای یکی از برنامه ها . دوستانی که گفتن میشه نه اینجور نیست نمیشه بدون سخت افزار چون اثر انگشت یه چیز دقیق هست نمیشه با دوربین خطهای اثر انگشت رو تشخیص داد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...