رفتن به مطلب
  • 0

اموزش ساخت دیکشنری

mehrabmmp

سوال

سلام دوستان

دارم یه دیکشنری میسازم فقط موندم چجوری تلفظش رو درست کنم باید هر تک تک تا از تلفظ های هر کلمه رو پخش کنم یا بصورت انلاین از اینترنت بگیرم اگه شماها یه راهی بلدین بگین یا سورسی چیزی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

@@mehrabmmp,

tts  مخفف text to speech یعنی تبدیل متن به گفتاریاصدا

آموزش

مهراب جان سعی کن دفعه بعدی که تاپیک زدی موضوع تاپیکت رو مناسب با محتوا بزنی

لینک ارسال

@@mshafiee110, مترجم ویرا که تبلیغش همه جا میشه داخل اولین ورژن برنامه خودش که دیکامپایل شد از همین روش استفاده میکرد و هزاران فایل صوتی ایجاد شده در یه هاست داشتن که بعداً درستش کردن :)

بنظرم داخل اپدیت جدید فایل های صوتی کن شدن برنامه حرف و یا کلمه مورد نظر رو تشخیص میده

صداهایی مثل : م ، می ، ما ، مِ،مٌ و .... بعد از تشخیص اسم گذاری میشن و پخش میشن

که tts این قابلیت رو نداره فقط از نوع الگوی نوشتاری متن رو پخش میکنه و اشتباهش خیلی زیاده :malih:

لینک ارسال

@@mshafiee110, مترجم ویرا که تبلیغش همه جا میشه داخل اولین ورژن برنامه خودش که دیکامپایل شد از همین روش استفاده میکرد و هزاران فایل صوتی ایجاد شده در یه هاست داشتن که بعداً درستش کردن :)

بنظرم داخل اپدیت جدید فایل های صوتی کن شدن برنامه حرف و یا کلمه مورد نظر رو تشخیص میده

صداهایی مثل : م ، می ، ما ، مِ،مٌ و .... بعد از تشخیص اسم گذاری میشن و پخش میشن

که tts این قابلیت رو نداره فقط از نوع الگوی نوشتاری متن رو پخش میکنه و اشتباهش خیلی زیاده :malih:

tts رو بخاطر رایگان بودن و در دسترس بودن و حجم برنامه توصیه کردم.ببینید دلیل اینکه یه برنامه ساده مثل ویرا قیمت اینطوری داره چیه -مطمپننا بخاطر کدنویسیش نیست چون برنامه های قویتر دیگه ای از این نظر وجود دارن.قیمت بالای این نرم افزار بخاطر هزینه هاست و..هستش.من دکامپایل نکردم ولی اگه اینطوری باشه شما حساب کنید ببینید چه قیمتی باید صرف هزینه هاست بشه.واونوقت با یه برنامه ای مثل ویرا که تو رادیو تلویزیون و.. میاد تبلیغ انجام میده -باید رقابت کنه.والا من اگه اینقدر پول داشتم اصلا سراغ ساخت دیکشنری نمیومدم. :crazy:

لینک ارسال

خب چجوری میتونم از tts استفاده کنم اصلا این tts چی هست؟

لینک ارسال

@@mshafiee110,

حرفتون درسته ولی بدون هزینه هاست  دیکشنری رو هم میشه با دیتاساخت

یعنی خود برنامه حجمی بین 1 الی چند مگ داشته باشه

دیتا هم بشه فایل های صدا برای پخش

بهترین روش دیتا دار کردن اینجور برنامه ها اینه که فایل های صدا کد شده بشن و کاربر نتونه ازش استفاده کنه

وفقط توسط خود برنامه استفاده بشه :give_rose:

لینک ارسال

چطور میتونم زبانشو تغییر بدم

لینک ارسال

@@mehrabmmp,

اگه فایل صوتی هر کلمه رو داری بهتره پخش انلاین بزاری
فایلایتو بریزی داخل هاست و داخل بیسیک با مدیا استریم پخششون کنی

لینک ارسال

@@mehrabmmp,

اگه فایل صوتی هر کلمه رو داری بهتره پخش انلاین بزاری

فایلایتو بریزی داخل هاست و داخل بیسیک با مدیا استریم پخششون کنی

به نظرم غیر منطقی ترین راه حلش اینه.هر دیکشنری معمولا از چندین هزار رکورد تشکیل شده که فایل صوتی اینها حجم زیادی میگیره .حالا حساب کنید هزار نفر دیکشنری رو نصب کنن.و بخوان از تلفظ به این شیوه استفاده کنن.... :wacko1:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...