رفتن به مطلب
  • 0

مسیج باکس یا فرم شبیه وایبر

esmaeil57

سوال

سلام دوستان گرامی چه طوری میشه وقتی برنامم در پس زمینه در حال اجراست ، مسیج باکس بیاد روی صفحه موبایل ؟ دقیقا مثل وایبر که پیام میاد روی صفحه.توی سرویس ماژول نوشتم ولی نیومد روی صفحه! اصلا ارور زد ! تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

این روش عالیه تنها مشکلی که داره اینه که کلیک نقاط دیگه به جز پنل کار نمیکنه ، علت این هم اینه که اکتیویتی شیشه ای جلو اون رو میگیره.

ولی وایبر این مشکل رو نداره من چک کردم

راهکار بدید لطفاً

فک کنم اگه یه باتن زیرش بصورت 100y,100x قرار بدیم برای بستن اکتیویتی مشکل حل بشه

لینک ارسال

سلامی دوباره

آقای ایزدی عزیز، آموزشها رو دیدم و تشکر میکنم از آقای خلیلی بابت وقتی که گذاشتن. فقط یه موردی که هست اینه که این همون آموزشهای متنی هست که قبلا هم توسط دوستان دیگه انجمن گذاشته شده بود فقط اینجا بصورت تصویریست.

سورس آزمایشی قبلی رو با توجه به این آموزشها آپدیت کردم اگه ممکنه یه نگاه بندازین ببینید درسته؟ . فقط مشکل از جایی شروع میشه که ما دکمه ها . کلا اشیاء زیادی داشته باشیم که واقعا کارمون و تنظیم اونا در صفحه کار سختی میشه!

یه نکته دیگه اینکه جالبه وقتی به اشیاء درصد میدیم با وجود اینکه درست هم هست ولی توی Abstract Designer نشون نمیده ولی اگه امولاتورمون رو کانکت کنیم نمایش میده!! *تعجب*

MSG Transparent2.rar

لینک ارسال

این روش عالیه تنها مشکلی که داره اینه که کلیک نقاط دیگه به جز پنل کار نمیکنه ، علت این هم اینه که اکتیویتی شیشه ای جلو اون رو میگیره.

ولی وایبر این مشکل رو نداره من چک کردم

راهکار بدید لطفاً

لینک ارسال

درود

خیلی ساده است.

تمام ابزارهایی که میخواهید نمایش داده بشن رو توی Panel میریزید برای اینکه خود پس ضمینه برنامه(یعنی رنگ اکتیویتی) رو از بین ببرید.

بعدش میایید کد زیر رو توی Manifest Editor اضافه میکنید:

SetActivityAttribute(main,android:theme,@android:style/Theme.Translucent.NoTitleBar)

main همون اسم Activity مون است !

توی Activity_Create هم میگید:

Activity.Color = Colors.Transparent

منتظر پیوست کردن Screen نهایی شما از برنامه توی همین تاپیک هستم.

سلام

با توجه به درخواست دوست عزیزمون جناب آقای ایزدی که فرمودن سورس رو پیوست کنم ، این سورس آزمایشی رو گذاشتم و روال کار به این شکله که بعد از اجرای برنامه چنانچه حتی برنامه رو با دکمه برگشت و یا Home ببندیم بعد از 30 ثانیه پیغامی رو که مد نظرمونه میاد رو صفحه و اگه باز هم دکمه برگشت و یا Home رو بزنیم مجددا بعد 30 ثانیه پیغام میده. پس حتما باید دکمه OK موجود روی اون رو بزنیم تا به کار سرویس خاتمه بده و پیغام نیاد.

فقط از آقای ایزدی عزیز خواهش میکنم اگه امکان داره همین سورس رو یه اصلاح بکنن و مجدد بذارن و اون هم اینکه پانلی که گذاشتم با دکمه روی اون رو برام وسط صفحه فیکس کنن یعنی با هرگوشی که باشه وسط صفحه قرار بگیره.

بنده هنوز با این کار مشکل دارم !!!!! ای خدااااااااااااااا *غمگین*

خیلی ممنونم

MSG Transparent.rar

لینک ارسال

تشکر بخاطر اشتراک گذاری سورس. لطفا Screen هم پیوست کنید.

آموزش تصویری استاد خلیلی رو دیدید در مورد Fix کردن یا خیر؟

http://answercenter.ir/thread968.html

لینک ارسال

سلام مجدد

شرمنده فکر کردم همون آموزشهای قبلی توی انجمن هستش این رو ندیده بودم. دانلود میکنم

باز هم همین سورس رو اگه تغییرات رو بدین شاید یه فرجی بشه توی آموزشها

تشکر فراوان دارم از شما

ضمنا منظورتون از اسکرین هم بذارم یعنی عکس بگیرم دیگه؟ آره؟

البته چیز خاصی نداره یه صفحه خالیه با دو تا دکمه و پیامی هم که گفتم میاد یه پیام تبلیغاتی هستش

لینک ارسال

سلام مجدد

میشه لطفا کسی از عزیزان این تغییراتی که گفتم بده؟ فکر نکنم واسه حرفه ای ها سخت باشه.

حرفه ای چیه ؟ *لال*

چندین آموزش تصویری و متنی در این مورد هست . خیلی راحته . خیلی.

http://answercenter.ir/thread968.html

لینک ارسال

سورس هایی که دادید گویا هیچکدوم عمل نمیکنه . اگر لطف کنید یه سورس درست بزارید ممنون میشم . من برنامه رو که میبندم بعدش هیچی نمیشه

لینک ارسال

سلام مجدد

آره دیدم و حتی آموزشها رو ذخیره دارم و لی باور کنید هنوز مشکل دارم. اگه میشه همین سورس رو برام تغییر بدین ممنون میشم. شاید یه فرجی بشه واسه باقی برنامه هام

آقا اسماعیل تشریف بیارید اسکایپ به پاس زحمت هایی که واسه انجمن کشیدین بنده شخصا قول میدم این رو کامل به شما یاد بدم.

فقط قبلش هماهنگی کنید یا اگه آنلاین نبودن تماس بگیرید

لینک ارسال

پستم رو ویرایش کردم. اون رو ندیده بودم فکر کردم آموزشهای قبلیه. یه نگاه میکنم اگه نتونستم مزاحمتون میشم.

لطفتون بیکران

لینک ارسال

درود

خیلی ساده است.

تمام ابزارهایی که میخواهید نمایش داده بشن رو توی Panel میریزید برای اینکه خود پس ضمینه برنامه(یعنی رنگ اکتیویتی) رو از بین ببرید.

بعدش میایید کد زیر رو توی Manifest Editor اضافه میکنید:

SetActivityAttribute(main,android:theme,@android:style/Theme.Translucent.NoTitleBar)

main همون اسم Activity مون است !

توی Activity_Create هم میگید:

Activity.Color = Colors.Transparent

منتظر پیوست کردن Screen نهایی شما از برنامه توی همین تاپیک هستم.

لینک ارسال

سلام داداش لطفا بعد اینکه تست کردی یه سورس کوچیک بزار. من خیلی به این برنامه نیاز دارم*مرسی*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...