رفتن به مطلب
  • 0

initialize

daria

سوال

سلام .

سایتتون عالیه ، عالی  :areuok:  :areuok:  :areuok:

من با سایت شما شروع کردم به یادگیری بیسیک فور اندروید و الان از روند یادگیریم خیلی راضی هستم :malih: ، فقط به یه مشکل برخوردم که هیچ جا و توی هیچ سایتی نتونستم جواب سوالم رو پیدا کنم :wacko1:

تو رو خدا کمک  :gerye:

این initialize  چی هست؟ می دونم که یعنی مقداردهی اولیه ... خوب چطوری باید بفهمیم که چه مقداری رو باید بهش بدیم؟ چرا بعضی جاها توی پرانتز جلوش کلی نوشته داریم، بعضی وقتا یک کلمه بی معنی توی " " داریم و بعضی وقتا فقط یه پرانتز باز و بسته !!!!  :crazy:

و اینکه از کجا بفهمیم که چه چیزایی نیاز به initialize  دارن و چه چیزایی ندارن؟ :fekr:  :fekr:  :fekr:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود،

خیلی خوش اومدید به سایت، پیشاپیش آرزوی موفقیت بیشتر براتون داریم!

نمیدونم دات نت کار کردید یا نه، ولی اگه کرده باشید اینیشیالایز دقیقا معادل new کردن یک متغیره!

به نظرم نمیشه به صورت کلی گفت که Initialize چه آرگومان هایی قبول میکنه!

معمولا توضیح پارامترهاش و اینکه چه مقادیری باید بهش بدید در کنارش قرار داره و شما هنگام استفاده از اون میتونید با تایپ Initialize و باز کردن یه پرانتز، توضیحاتش رو ببینید.

- ممکنه اون کلمه (هرچند بی معنی) نام رویداد اون کلاس باشه.

در مورد سوال آخرتون، بیشتر از 99% کلاس هایی که در کتابخانه ها قرار دارند (انگشت شمارن کتابخانه هایی که نیاز به اینکار ندارن)، همچنین تمام کنترل ها و ویوها نیاز به Initialize شدن دارند!!

امیدوارم توضیحات نسبتا کوتاهم، مفید باشه!

موفق باشید.

لینک ارسال

از پاسخگویی و خوش آمدگویی شما بسیار سپاسگذارم ... متاسفانه دات نت کار نکردم .... پس به نظر شما  اول یه مقدار آشنایی با دات نت پیدا کنم بهتره ... متشکر از راهنماییتون  :give_rose:

لینک ارسال

نه!!! اشتباه برداشت نکنید، اصلا منظورم این نبود که دات نت کار کنید بهتره (البته امکان نداره شما زبانی رو بلد باشید و جایی به کارتون نیاد) !

فقط مثال زدم براتون و حدس و احتمال اینکه دات نت کار کرده باشید.

الان در بدو شروع یادگیری زبانی مثل B4A، استارت کار با سی شارپ یا سی پلاس پلاس و یا وی بی زیاد ایده خوبی نیست.

کارتون رو توی بیسیک ادامه بدید، در ادامه یادگیری مطمئنا آشنایی کاملتری با Initialize پیدا میکنید!!

موفق باشید.

لینک ارسال

سلام

تشکر از آقای محمودی بابت توضیحات جامع و کاملشون

خب در ادامه ی توضیحات آقای محمودی عزیز باید بگم که دلیل اینکه بعضی از کتابخانه ها و یا کلاس ها Initialize  اون ها پارامتر داره و بعضی ها خیر، این بستگی به اون شخصی داره که این کتابخانه و یا کلاس رو کد نویسی کرده.

خب بنده دوست دارم یک کتابخانه می نویسیم Initialize  رو هیچ پارامتری نمیدم و جایی برای ساخت یک کتابخانه ای میام ورودی می گیریم

کلا Initialize  رو میشه همون کانستراکتور یا سازنده در زبان جاوا در نظر گرفت که شما می تونید زمان ساختن ( Initialize ) ورودی بگیرید و یا خیر.

در کل این مورد با کمی زمان و تمرین براتون جا میوفته، شما فعلا به صورت کلیشه وار کار کنید و بعد از یک مدت کوتاه با درک بیشتر به برنامه نویسی این موضوع براتون قشنگ جا میوفته

در ضمن حضورتون و پیوستن به جمعمون رو هم تبریک و خوشامد عرض می کنم.

لینک ارسال

:DD:

خوب خدا رو شکر ، داشتم فکر میکردم حالا چطوری دات نت یاد بگیرم !!! 

من کلا ویژوال بیسیک و لیسپ کار کردم ، اما اونا شی گرا نبودن ! واسه همین یه کم گیج شدم . بازم از راهنماییتون متشکرم آقای محمودی . تصمیم گرفتم سورس آماده از نت دانلود کنم و اونقدر توشون بیفتم تا بفهمم کجاها چطوری استفاده میشه  :cheshmak:  :wacko1:

ممنون جناب آرتا

توضیحات تکمیل شما واقعا شفاف کننده بود . سپاسگذارم :53:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...