رفتن به مطلب
  • 0

منو گرد

mostafa.kasiri

سوال

با سلام

من یک منو گرد می خوام که بسیار زیبا باشه مانند عکس زیر چی کارکنم یا اموزش یا سورس

http://www.answercenter.org/asset/upload/ArcMenu-RayMenu-Android.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

لینک ارسال

درود

این دقیقا همون arc menu هستش که استاد اسکندری گفتن

لینک ارسال

من تواون سایت رفتم اما ایشون هم این سوال رو کرده ولی او چیز که می خواهیم نبود

لینک ارسال

داداش منو رو خودت بساز!! خیلی سخت نیس. چندتا باتونه که با فشردن یه باتون دیگه میرن سر جای خودشون. یعنی فقط کافیه یا باتون بسازی بعد بقیه باتون ها رو زیر اون یکی مخفی کنی. بعد به باتون اصلی دستور بدی که هر وقت فشرده شد ، باتون های فرعی رو ببره بزاره جایی که میخوای . البته من چون تنبلم یه روش ساده تر رو استفاده کردم. همه باتون ها رو  از قسمت دیزاین مخفی کردم و بعد با فشردن باتون، همون جای خودشون مرئی میشن و بلعکس.  :DD:​ 

لینک ارسال

داداش منو رو خودت بساز!! خیلی سخت نیس. چندتا باتونه که با فشردن یه باتون دیگه میرن سر جای خودشون. یعنی فقط کافیه یا باتون بسازی بعد بقیه باتون ها رو زیر اون یکی مخفی کنی. بعد به باتون اصلی دستور بدی که هر وقت فشرده شد ، باتون های فرعی رو ببره بزاره جایی که میخوای . البته من چون تنبلم یه روش ساده تر رو استفاده کردم. همه باتون ها رو  از قسمت دیزاین مخفی کردم و بعد با فشردن باتون، همون جای خودشون مرئی میشن و بلعکس.  :DD:​ 

این arc menu فرق داره مهندس

خودش حالت های انیمیشن قشنگی داره و ساده نیست که visibile false بشه . بخای دستی بنویسی میشه ... اما حداقل 2-3 ساعت وقتت رو میگیره...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...