رفتن به مطلب

انتخاب بین پارسه-پوشه-توسعه یار، کدامیک بهتر اند؟

AMiN.M7892

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی؛

بالاخره بعد از سه هفته دوباره برگشتم. خیلی خوشحالم دوستان :)

درحال ادامه ی پروژه ام هستم و میخوام یک سرویس پوش نوتیفیکیشن خوب براش انتخاب کنم، این پروژه حرفه ای هست و نیاز به سرویس پایدار و خوب داره.

من میخوام بین پارسه، پوشه و توسعه یار، یکی رو انتخاب کنم واسه اپلیکیشن.

میدونم پارسه، بهمن ماه تعطیل میشه ولی بطور موقت میشه ازش بعنوان یک سرویس خوب استفاده کرد پس لطفا حذفش نکنید از لیست انتخاب ها. پوشه هم که سرویس خوبیه ولی بخاطر محدودیتی که توی نسخه SDK قابل پشتیبانی اش داره یه کم جالب نیست بنظرم (از sdk 16 به بالا فقط) ولی سعی کنید قانع ام کنید اگر میبینید واقعا خوبه

توسعه یار هم که بنظرم خوبه. تا حالا تستش نکردم ولی میگن خوبه(کاربرانش)، ولی اگر بخوام ازش استفاده کنم باید هر ماه 9 تومن بدم بابت اکانت حرفه ای چون اپلیکیشن ام آمارش خیلی بالا خواهد بود

حالا بین این سه قضاوت کنید و نظرتون رو بگید دوستان، از این شک و دو دلی در بیارید من رو!! :)

ممنون از پاسخ تک تک تون. :53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه برای کتاب سازی یا اپ برای کافه بازاره همون توسعه یار استفاده کن

اگه پروژه بزرگی هستش و هدفش کافه بازار نیست GCM

لینک ارسال

من توسعه یار رو پیشنهاد میکنم بدلیل قابلیت های خوبی ک داره من ک راضیم ازش :53::heart:yes

لینک ارسال

ممنونم از پاسخ همتون

اگه برای کتاب سازی یا اپ برای کافه بازاره همون توسعه یار استفاده کن

اگه پروژه بزرگی هستش و هدفش کافه بازار نیست GCM

پروژه بزرگی هست و هدف فقط کافه بازار نیست. البته اول در بازار منتشر میشه. اما سوال اینه که GCM که یک تکنولوژی برای سیستم های پوش نوتیفیکیشن هست. و همه این سیستم ها از این قابلیت استفاده میکنند. منظور شما پوش روی سرور شخصی است؟

من توسعه یار رو پیشنهاد میکنم بدلیل قابلیت های خوبی ک داره من ک راضیم ازش :53::heart:yes

از نظر قیمت. میارزه؟ من باید برای اپلیکیشنم پکیج حرفه ای رو هر ماه شارژ کنم اگر بخوام از توسعه یار استفاده کنم

لینک ارسال

از نظر قیمت. میارزه؟ من باید برای اپلیکیشنم پکیج حرفه ای رو هر ماه شارژ کنم اگر بخوام از توسعه یار استفاده کنم

سلام امکان آمار دقیق برای همه گروه های کاربری نا محدود رایگانه شما میتونی از توسعه یار استفاده کنی پنلتو شارژ نکنی عضو جمع کنی هر موقع خواستی پنلتو شارژ کنی بعد اکانتتو ارتقاع بدی استفاده از آمار دقیق مستلزم ارتقاء حساب کاربری نیست ارتقاء حساب برای سایر بخش ها هست . مثل عضوی ورود که محدودیت دارن مثل نسخه جدید مثل داده متنی که محدودیت داره  و ....

ضمنان اگه اشتباه نکنم در حال حاضر پوش دیالوگی و کلا پوش اختصاصی فقط با سرویس وسعه یار امکان پذیر هست .

تو نسخه جدید امکان تفکیک کاربر بر اساس مدل گوشی یا نسخه api هم قرار داده شده که میتونه براتون کاربردی باشه همچنین بخش لاگ خطا هاش که به تازگی اضاف شده و هنوز تو هیچ سرویس دیگه ای چه در ایران و چه در خارج از ایران موجود نیست ♥

کلا یک اصطلاح قدیمی هست که میگه کیفیت را فدای کمیت نکن :give_rose:

لینک ارسال

سلام امکان آمار دقیق برای همه گروه های کاربری نا محدود رایگانه شما میتونی از توسعه یار استفاده کنی پنلتو شارژ نکنی عضو جمع کنی هر موقع خواستی پنلتو شارژ کنی بعد اکانتتو ارتقاع بدی استفاده از آمار دقیق مستلزم ارتقاء حساب کاربری نیست ارتقاء حساب برای سایر بخش ها هست . مثل عضوی ورود که محدودیت دارن مثل نسخه جدید مثل داده متنی که محدودیت داره  و ....

ضمنان اگه اشتباه نکنم در حال حاضر پوش دیالوگی و کلا پوش اختصاصی فقط با سرویس وسعه یار امکان پذیر هست .

تو نسخه جدید امکان تفکیک کاربر بر اساس مدل گوشی یا نسخه api هم قرار داده شده که میتونه براتون کاربردی باشه همچنین بخش لاگ خطا هاش که به تازگی اضاف شده و هنوز تو هیچ سرویس دیگه ای چه در ایران و چه در خارج از ایران موجود نیست ♥

کلا یک اصطلاح قدیمی هست که میگه کیفیت را فدای کمیت نکن :give_rose:

سخن شما متین

اما این نکته آخر که گفتید کیفیت را فدای کمیت نکن حرف درستیه اما...

ما توسعه دهنده ها باید یک سیستم رو خوب بشناسیم تا بهش اعتماد کنیم. بطور مثال پوشه شناخته شده است و خیلی وقته فعاله ولی توسعه یار که تازه 3 ماهه فعال شده از نظر بنده(حداقل) باید امتحان خودش رو پس بده تا قابل اعتماد باشه

یه مدت تست میکنم و بعد جمع بندی میکنم بین این سه

متشکرم :)

لینک ارسال

فکر کنم این تا حدودی نظرتون رو تغییر بده :

✅ توسعه دهندگان همیشه در این فکر هستند که سرویس مربوط که برای ارسال اعلان یا سایر خدمات که استفاده نموده اند ممکن است در آینده ای نچندان دور از دسترس خارج شود ، ما بار ها گفته ایم که توسعه یار یک سرویس دائمی بود و قصد توقف ندارد . اما برای تضمین و اطمینان هرچه بیشتر استفاده کنندگان از توسعه یار خدمت همه عارضیم که در صورت توقف این سروس یا عدم ارائه سرویس پایدار به تک تک توسعه دهندگان اسکریپت به همراه بانک کاربرانشان ارائه دهیم تا بتوانند در سرور یا هاست شخصی خود به استفاده از خدماتی که از سمت توسعه یار در برنامه خود لحاظ کرده بودند بپردازند .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...