رفتن به مطلب

حذف اکانت تلگرام + آیدی یاب

ارسال‌های توصیه شده

سلام

این اپلیکیشن رو من با کلی زحمت طراحی کردم از drawer منو هم استفاده کردم با گت المنت

کلی روش وقت گذاشتم اونوقت بازار تایید نکرده . در حالی که یه برنامه خیلی ساده که کنترل خطا هم نداره رو پولی گذاشته .

ولی این برنامه رایگان رو قبول نکرد .هعیییی خدا .

میذارم تو مایکت شاید قبول کنند.

ir.asheune.telegram.del0.jpgir.asheune.telegram.del2.jpgir.asheune.telegram.del3.jpg

لینک اپ

http://s7.picofile.com/file/8252505134/delaccount.apk.html

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب ، الان قصدتون از این پست چی بود؟! نظر بدیم در مورد اپ؟ سورسشو میخواید بفروشید؟ یا..؟

لینک ارسال

میدونی چیه

بازار شکمش سبره

اصلا واسشون مهم نیست برنامه کی تایید بشه و واسه کی تایید نشه

من خودم انقدر باهاشون درگیرم چندبارم چندتا بارشون کردم دلم خنک شد

لینک ارسال

خب ، الان قصدتون از این پست چی بود؟! نظر بدیم در مورد اپ؟ سورسشو میخواید بفروشید؟ یا..؟

بله نظر بدید بگید به نظرتون چرا رد شده سورس هم به نظرتون بذارم واسه فروش؟

لینک ارسال

میدونی چیه

بازار شکمش سبره

اصلا واسشون مهم نیست برنامه کی تایید بشه و واسه کی تایید نشه

من خودم انقدر باهاشون درگیرم چندبارم چندتا بارشون کردم دلم خنک شد

جالب اینه من یه بخشی از کد هامو دادم به دوستم بعد استفاده کرد واسه خودش برنامشو تو دو ساعت تایید کردن

لینک ارسال

جالب اینه من یه بخشی از کد هامو دادم به دوستم بعد استفاده کرد واسه خودش برنامشو تو دو ساعت تایید کردن

آقا محمد جواد درسته شما ی تیکه از مدشو دادید من ولی من هم ایده آیدی یابرو به شما دادم و گرافیک برنامه من با گرافیک برنامه شما اصلا تو ی  سطح نیست برنامه من درمورد آیدی یاب و خارج شدن از ریپورته ولی برای شما اصلا ی چیزه دیگس

لینک ارسال

آقا محمد جواد درسته شما ی تیکه از مدشو دادید من ولی من هم ایده آیدی یابرو به شما دادم و گرافیک برنامه من با گرافیک برنامه شما اصلا تو ی  سطح نیست برنامه من درمورد آیدی یاب و خارج شدن از ریپورته ولی برای شما اصلا ی چیزه دیگس

نه خب بحث این نیست آی دی یاب من با کتابخونه مال تو با اینتنت بعدم قبل از انتشار برنامه تو من رفع ریپورت رو گذاشته بودم اونم رد کردن

http://answercenter.ir/topic/13608-%D8%A7%D9%BE%D9%84%DB%8C%DA%A9%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%AA-%D8%AA%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85/

گرافیک هم خدایی مال من منو داره و ...

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...