رفتن به مطلب
  • 0

لود کردن html در webview در حالت Activity_Resume

pourya-man

سوال

سلام

منو اخرش بن میکنید از بس سوال میپرسم  :crazy:

تصاویر پیوست شده مربوط به فایل html هست که در webview لود میشه ، اون عکسی همه چی واضهه برای اجرای اولیه اکتیویتی هست ، تصویر دوم برای حالت Activity_Resume هست که حالا یا برنامه رو میبندی اجرا میکنی اینجوری تار میکنه یا کلا اینجوریه

لازم به ذکر هم هست که این مشکل اینجور که من دیدم فقط تو اندروید 4.4 ایجاد میشه و بقیه نسخه ها این مشکل رو ندارن انگار

به نظرتون علت چیست و چکار باید کرد ؟

post-1031-0-55944700-1464342854_thumb.png

post-1031-0-76467900-1464342870_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

اخه گوشی سونی z1هست ، ینی با یه برنامه میخاد رمش پر شه؟ پس چرا همون گوشی با اندروید ۵ اینجوری نمیکنه؟

لینک ارسال

با سلام

دوست عزیز برای این مشکل راه حلی پیدا کردی؟

من هم با اندروید 4.4 این مشکل رو دارم ، تمام راهها هم امتحان کردم بازم مشکل حل نشد !!!!

64
لینک ارسال

سلام

منو اخرش بن میکنید از بس سوال میپرسم  :crazy:

تصاویر پیوست شده مربوط به فایل html هست که در webview لود میشه ، اون عکسی همه چی واضهه برای اجرای اولیه اکتیویتی هست ، تصویر دوم برای حالت Activity_Resume هست که حالا یا برنامه رو میبندی اجرا میکنی اینجوری تار میکنه یا کلا اینجوریه

لازم به ذکر هم هست که این مشکل اینجور که من دیدم فقط تو اندروید 4.4 ایجاد میشه و بقیه نسخه ها این مشکل رو ندارن انگار

به نظرتون علت چیست و چکار باید کرد ؟

این خط کد رو به قسمت manifest اضافه کن ببین درست میشه یا نه

SetApplicationAttribute(android:largeHeap,"true")

لینک ارسال

سلام

این مورد بخاطر پر شدن فضای RAM برنامه هست.

ربطی به ورژن اندروید خاص هم نداره. بستگی به رم اون گوشی داره.

شما وقتی میخواین از برنامه بیاید بیرون از دستور ExitApplication استفاده کنید ، اینطوری تموم فرایند های برنامه بسته میشه و اکتیویتی از اول شروع بکار میکنه.

این تاپیک هم نگاه بندازید در موردش بحث شده.

http://answercenter.ir/topic/2747-%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%88-%DA%A9%D9%85-%DA%A9%DB%8C%D9%81%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D9%88-%D9%87%D9%86%DA%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87/

لینک ارسال

دوستان این مشکل فقط از یک روش حل میشه اونم اینه که وب ویو رو باید از طریق کدنویسی داخل اکتیویتی ایجاد کنید نه از طریق دیزاینر.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...