رفتن به مطلب

بهترین مارکت برای همکاری

سیب8

ارسال‌های توصیه شده

سلامی دوباره دوستان گرامی :hi: :hi: :hi: :hi:  :hi: 

یه سوالی داشتم بنده تازه وارد برنامه نویسی اندروید شدم ولی 7 ساله که دارم برنامه نویسی pc میکنم و به تموم زبان هاش هم مسلط هستم ولی الان برام سوال شده برای معرفی و ارائه اپ هام به نظر شما با چه مارکتی همکاری کنم خوبه؟؟اگه میشه دلایل تون هم برام ذکر کنید ...

باتشکر :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلامی دوباره دوستان گرامی :hi: :hi: :hi: :hi:  :hi: 

یه سوالی داشتم بنده تازه وارد برنامه نویسی اندروید شدم ولی 7 ساله که دارم برنامه نویسی pc میکنم و به تموم زبان هاش هم مسلط هستم ولی الان برام سوال شده برای معرفی و ارائه اپ هام به نظر شما با چه مارکتی همکاری کنم خوبه؟؟اگه میشه دلایل تون هم برام ذکر کنید ...

باتشکر :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: :give_rose: 

خوش اومدی دوست عزیز

اگه نظر منو بخوای فعلا هیچی

هر مارکتی مزایا و معایب خودشو دارم

بازار فعلا به شدت دانلود و بازدیدش کم شده ولی نسبت به بقیه بهتره و البته مشکلات دیگه ای داره که در طول کار متوجه خواهید شد

مایکت فعلا بازدیدش بسشتره ولی متاسفانه تصویش خیلی داغونه یعنی امکاناتی میذاره که هم خوبه هم بد یعنی اگه کاربر برنامه رو بخره دوست نداشته باشه میتونه پولو پس بگیره

ایران اپس و کندو اینام که مسلما معلومه زیاد وضع خوبی ندارن از نظر دانلود

موفق باشین

لینک ارسال

درود

در عین حال اجبارا باید کافه بازار رو بهتون معرفی کنیم

به حق امام زمان که تحریم های google play باز بشه و ایرانی ها بتونن حساب بسازن و برنامه هاشون رو به صورت فروشی و تبلیغات عدد بدن توی google play

میبینیم که سر 3 روز اول کافه بازار 30% رو میکنه 20%

میاد از توسعه دهنده حمایت میکنه ولی حیف که اون روز دیگه خیلی دیره و همه باید شعر زیبای " کافه بازار بای بای ، کافه بازار بای بای " رو بخونیم !

چه روزی باشد آن روز ... قناری ها چه چه میزنند

لینک ارسال

درود

در عین حال اجبارا باید کافه بازار رو بهتون معرفی کنیم

به حق امام زمان که تحریم های google play باز بشه و ایرانی ها بتونن حساب بسازن و برنامه هاشون رو به صورت فروشی و تبلیغات عدد بدن توی google play

میبینیم که سر 3 روز اول کافه بازار 30% رو میکنه 20%

میاد از توسعه دهنده حمایت میکنه ولی حیف که اون روز دیگه خیلی دیره و همه باید شعر زیبای " کافه بازار بای بای ، کافه بازار بای بای " رو بخونیم !

چه روزی باشد آن روز ... قناری ها چه چه میزنند

آقای ایزدی وبقیه دوستان میشه لطفا نظرتون رو راجع به اول مارکت هم بفرمایید ...

لینک ارسال

آقای ایزدی وبقیه دوستان میشه لطفا نظرتون رو راجع به اول مارکت هم بفرمایید ...

درسته مال همراه اوله  شاید بگین بوجش زیاده زود خودشو میکشه بالا ولی ن خیلی کار داره هنوز

2 روزه اطلاعات فرستادم واسه تایید حساب هنوز خبری نی .

لینک ارسال

هنوز زیاد مونده تو اول مارکت راه بیوفته تو فعلا تو مایکت و بازار برنامه بزار

لینک ارسال

اول مارکت پولش خوبه ولی دیر به دیر میدن. من به جرات میتونم بگم سه یا چهارمین توسعه دهنده اول مارکت بودم ولی بعد از گذشت بیشتر از یک سال ، فقط سه چهار بار تسویه کردن

بازار پولش خوبه خوبم واریز میکنه آپشن هم زیاد داره ولی رسما سرت کلاه میره  :DD:  یه آپ خوب میسازی مثل من که ظرف یک روز 1200 تا دانلود داره ولی دریغ از صفحه اول، اونوقت یه آپ با کمتر از صد دانلود و با سه تا نظر که اوم خود سازنده داده، سه روز صفحه اوله  :wacko1:

پلازا ... (این سه نقطه هم زیادیشه)

مایکت که یه کاری کرد که کاربر میتونه با هزارتومن هزارتا آپ بخره

کندو یه مرداب راکده 

یه پارس هاب و یه چیز دیگه ای داشتیم که اسمش یادم نیس  :oops:  هستن دیگه . گه گاهی از بی پولی بهشون آپ میدم

در کل منتظریم ببینیم جواد جان و مجید ارتا قراره چیکار کنن.  :heart:

راستی حتما تو همراه اول ثبت نام کن هرچند دل خوشی ازشون ندارم و چند بار تلفنی تا ... گفتن هم رفتیم ولی خوب چند ماه یک بار یه پولی در حد یک تا یک و پونصد میده. 

لینک ارسال

اصلا کشور ما بدبخته هیچی توش درست و حسابی نیست

کاش گوگل پلی تحریمشو برمیداشت

لینک ارسال

اول مارکت پولش خوبه ولی دیر به دیر میدن. من به جرات میتونم بگم سه یا چهارمین توسعه دهنده اول مارکت بودم ولی بعد از گذشت بیشتر از یک سال ، فقط سه چهار بار تسویه کردن

بازار پولش خوبه خوبم واریز میکنه آپشن هم زیاد داره ولی رسما سرت کلاه میره  :DD:  یه آپ خوب میسازی مثل من که ظرف یک روز 1200 تا دانلود داره ولی دریغ از صفحه اول، اونوقت یه آپ با کمتر از صد دانلود و با سه تا نظر که اوم خود سازنده داده، سه روز صفحه اوله  :wacko1:

پلازا ... (این سه نقطه هم زیادیشه)

مایکت که یه کاری کرد که کاربر میتونه با هزارتومن هزارتا آپ بخره

کندو یه مرداب راکده 

یه پارس هاب و یه چیز دیگه ای داشتیم که اسمش یادم نیس  :oops:  هستن دیگه . گه گاهی از بی پولی بهشون آپ میدم

در کل منتظریم ببینیم جواد جان و مجید ارتا قراره چیکار کنن.  :heart:

راستی حتما تو همراه اول ثبت نام کن هرچند دل خوشی ازشون ندارم و چند بار تلفنی تا ... گفتن هم رفتیم ولی خوب چند ماه یک بار یه پولی در حد یک تا یک و پونصد میده.

با اجازه یه سوال دیگه طی چه فرایندی یه آپ میره صفحه اول یه مارکت؟؟؟

لینک ارسال

با اجازه یه سوال دیگه طی چه فرایندی یه آپ میره صفحه اول یه مارکت؟؟؟

تا جایی که میدونم بازار که هر چی گردنت کلفتر باشه و همچنین دست به زیرت خوب باشه (یعنی زیرمیزی :DD: )

در کل مارکتها : بستگی به تعداد دانلود و تعداد نظر و ستاره دارن

دیدین که چقدر برنامه نویسها تشنه 5 ستاره هستن و توی برنامه هاشون میگن که برین 5 ستاره بدین. دلیلش همینه

لینک ارسال

واسه تازه ها تو بازار طبق قانون خودشون فک  کنم طی روز اول تا قبل از ساعت 00 حداقل صد دانلود و چندین ستاره

واسه پرفروشها هم که معلومه یه الگوریتم بر اساس مقدار فروش و زمان دارن که تو زمان کمتری فروش بیشتری داشته باشه

واسه برترینها هم که نفهمیدم چی به چیه 

بقیه مارکتها بر اساس میزان رضایت کاربرا و تعداد دانلود و ...

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

از ادمین عزیز خواستاریم واسه ما یه مارکت جدا و انسورمارکتی بسازه :hi::hi:

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، karizmatik163 گفته است :

از ادمین عزیز خواستاریم واسه ما یه مارکت جدا و انسورمارکتی بسازه :hi::hi:

مارکت ساختن  این قدر هم  ساده نیست باور کنید :unknown: عرقمون رو حسابی در آورد این مارکتی  که داریم میسازیم با این که بهترین جاوا کار ها و بهترین وب نویس ها رو داریم ولی با این همه  داغونمون کرده :)

بزودی   بهترین رو از نظر امکانات  رو بهتون معرفی میکنیم

لینک ارسال

در 19 دقیقه قبل، seven7up گفته است :

مارکت ساختن  این قدر هم  ساده نیست باور کنید :unknown: عرقمون رو حسابی در آورد این مارکتی  که داریم میسازیم با این که بهترین جاوا کار ها و بهترین وب نویس ها رو داریم ولی با این همه  داغونمون کرده :)

امکانات خوبه دوست عزیز

اما مهم حمایت و حفظ حقوق توسعه دهنده هستش

امیدوارم این بحث رو هم در نظر بگیرید

لینک ارسال

همه میدونیم بازار اولین مارکت اندروید بوده و طبیعتا هیچ چیزی جای اولین رو نمیگیره !

ولی بقول رفقا اخیرا دانلود بازار چه رایگان چه پولی شدید افت کرده !!! :((((

لینک ارسال

سلام

بهترین رو در خدمات ببنید و نه قدیمی ترین و پر کاربر ترین

ان شاء الله مارکتی که در حال ساختن هستش با خدماتش و حمایت شما توسعه دهندکان عزیز میتونه بهتون مناسب ترین سرویس هارو ارائه بده.( یک دست صدا نداره )

و از همینجا تشکر ویژه می کنم از محمد رضا شاهپیری عزیز و جواد زبیدی زاده عزیز و سایر دوستان که واقعا دارن با جون دل کار می کنن.

حدود 4 ماه هستش به صورت مداوم و یک تیم 5 نفره این کار انجام میشه که جای تقدیر داره

و  تنها کمک شما توسعه دهنده های عزیز این هستش که از این مارکتی که در حال اماده سازی هستش حمایت کنید همین.و معرفیش کنید.

به امید روز های خوب.

لینک ارسال

در 14 ساعت قبل، seven7up گفته است :

همت کنید نمیشه نداریم البته اگ شما هم مثل اونا نون زحمت برنامه نویسارو:dance2: نصف نصف برندارید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...