رفتن به مطلب

خبرنامه ( خیلی مفید)

salmana

ارسال‌های توصیه شده

امروز میخاستم بیام خبرنامه رو اینجا بزارم و دیدم که دوستی هم اینجا پرسیده بود.خخخخخ

الکی مثلا دل به دل راه داره

----------------------------

ولی قبلش از ایرانیای عزیز خواهشمندم الکی از این سرویس ها استفاده نکنن و یا هی زیاد نوتیفیکیشن بدن . یا زمان مدت اجرا را کم بدن

---------------------------

حالا کار این سورس چیه؟

هر زمانی که انلاین دلتان خاست کاری توی برنامه تان اجرا بشه رو میتونین براحتی اجرا کنین. مثلا وقتی نسخه جدید برنامه اومد توی هاست یک تغییری میدین و اونوقت(با دستوری که از قبل دادین) یه نوتی برای کاربر میاد.

خواهشا زمان سرویس رو تا میتونین زیاد کنین تا نامردی نشه و گوشی افراد به هنگ نیافته.

روال کار توی سورس گفته شده ولی یه توضیح بیشتر: شما توی هاست یه فایل تکست میسازین و خط اول رو بزارین 1 و خط دوم رو بزارین یه تیتری و خط سوم رو بزارین متن دلخواه. حالا هر وقت عدد رو افزایش بدین دستور اجرا میشه

شاید خیلیها ندونن که فایل تکست رو کجا آپلود و مدیریت کنن و من هم سایت پایین رو پیشنهاد میدم

xzn.ir

zgig.ir

هر دو مثل هم هستن

سی پنلش هم مثل سی پنل هاستهایی است که میخرن. تمام چیزها رو داره

موفق باشین

لینک دانلود

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده عاجزانه برای بار 10000 درخواست میکنم فایل هاتون رو پیوست کنید.

پیوست کنید !

لینک ارسال

دوستان شرمنده حالا اگه خواستیم مثلا با این نوتیفکشن کاربر رو هدایت کنیم سمت اکانتمون توئ بازار یعنی لینک قسمت برنامه هامون رو بدیم و کاربر با زدن نوتیفکشن اون اجرا شه باید چیکار کنیم

لینک ارسال

تا جایی ک من فهمیدم دستور از قبل تو سورس گنجانده میشه حالا نمیشه کاری کرد ک از تو همون فایل ی لینکی بفرستیم

یعنی ی لینکی هم بدیم تو فایل تککست با زدن رو نوتیفکشن مستقیما بره اون لینک ؟ ....

لینک ارسال

دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟

من سورس این دوست عزیز رو ندیدم ولی من برای ناتیفیکیشن از این سورس استفاده میکنم

Sub Globals
Dim notify As Notification

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)
notify.Initialize	notify.Icon="icon"	notify.Light= True	notify.OnGoingEvent = True	notify.Vibrate = True	notify.SetInfo("نرم افزار های دیگر","دانلود بقیه نرم افزار های جذاب",bazar)	notify.notify(1)

تو سورس بالا منظور من از bazar یه module بود به اسم بازار که تو این module یه وب ویو گذاشتم و وب ویو رو با بازار ست کردم

امید وارم استفاده کنی

لینک ارسال

سرعت نتم ضعیفه و توی آپلودر شما ضعیف بارگذاری میشه ولی توی پیکوفایل سرعتش بالاتره.درضمن ماندگاری پیکوفایل مثل هارد کامپیتر میمونه و شرعت دانلودش هم بینظیره . ولی چشم من بعد توی هاست شما پیوست میشه. شرمنده جناب ایزدی عزیز

لینک ارسال

Sub Service_Start
Try
   'URL and Target should be set by the calling module
   Dim request As HttpRequest
   URL = "http://rozup.ir/up/n2ngroup/notifaction/khabar.txt" 'در اینجا آدرس فایل متنی را وارد کن
   Target = File.OpenOutput(File.DirInternal, "khabarname-contact.txt", False)
   request.InitializeGet(URL)
   HC.Execute(request, 1)
   JobStatus = STATUS_WORKING
   StartServiceAt("", DateTime.Now + 72000 * 1000, True) 'هر 2 ساعت یک بار سرویس را اجرا می کند
   Catch
   End Try
End Sub

اینجا ب قول خودتون هر 2 ساعت یک بار چک میکنه

از 2 ظهر زدم تا الان چک نکرده و مجدد نفرستاده نوتیفکشن رو

رو گوشیهای دیگه هم ریختم جواب نداد

مشکل از چی میتونه باشه؟

ضمنا ممنون بابت سورس

لینک ارسال

شرمنده. چن روزیه که فقط با گوشی آن بودم و لبتابم در دسترس نبود.

پروژه رو بدون تست گذاشتم ولی الان که چک کردم دیدم هیچ مشکلی نداره.

آیا لینک فایل تکست که توی هاست آپلود کردین با لینکی که توی سرویس گذاشتین یکیه؟

درضمن واسه تست اون دوساعت رو بکن 10 ثانیه یعنی 7200 رو بکن 10 تا الکی معطل نشی

توی فایل تکست که آپلود کردی محتویاتش رو مثل پایین بزار و باید یک نوتی برات بیاد و هر وقت میخای نوتی جدید بدی باید اون عدد رو 2 بکنی و الا آخر

1
اعلان اولی
متن موردنظر

لینک ارسال

والا هنوز جوابی نگرفتم تنها ی بار فرستاده تا الان اونم برای اولین استفاده اونم کردم 10 ثانیه عدم بردم بالا

شاید از اپلود سنتر باشه

دوستان جز پرشین گیگ و پیکوفایل و رزاپ جایی میشناسند ک مدیریت فایل داشته باشه؟

پرشین گیگ و پیکو که دانلود میده نمیشه تکست رو فراخوند رزاپ هم سرعتش افتضاحه شاید از اون باشه...

لینک ارسال

واالله من در ابتدا میخاستم معرفی بکنم ولی خودت حرف از هاست زدی دیگه گفتم هاست دارین. حالا به ابتدای پست هم معرفیش میزارم

xzn.ir

zgig.ir

هر دو مثل هم هستن

سی پنلش هم مثل سی پنل هاستهایی است که میخرن. تمام چیزها رو داره

لینک ارسال

هاست هم تهیه شد البته پولی بازم نتیجه نگرفتم تنها یک بار ارسال کرده تا الان

هرچند میدونم 100 درصد مشکل از طرف من هستش

لینک ارسال

داداش لینک فایل تکستت رو بزار اینجا من ازش خروجی میگرم و apk برات میفرستم. و بعد شما عدد 1 رو به 2 تغییر بده باید یه نوتی برات بیاد و حالا عدد 2 رو به 3 تغییر بده و دوباره یه نوتی میاد تا آخر .

ببین اون آدرس فایل تکست رو که توی سرویس گذاشتی توی دانلود منیجر بزار ببین دانلود میکنه(شرمنده که خیلی.... میگم ها . چون دیگه چیزی نمونده واسه تست)

اگر نشد دیگه جلل الخالق.

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

سلام . ممنون . من از این روش استفاده کردم درست کار میکنه ، فقط وقتی فایل تکستمون ، متن فارسی داره ، توی اون نوتیفیکشین ، کاراکتر علامت سوال نامفهوم میزاره.کسی میدونه چرا؟!

لینک ارسال

دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه؟

میتونید یه سابدومین بهش اضافه کنید.

بزارید توی برنامه. ثابت باشه. هر وقت آپدیدتی امد لینکشو در ریدایکت اون ساب دومین بزارید که وقته کلیک شده بره واسه دانلود.

لینک ارسال

سلام . ممنون . من از این روش استفاده کردم درست کار میکنه ، فقط وقتی فایل تکستمون ، متن فارسی داره ، توی اون نوتیفیکشین ، کاراکتر علامت سوال نامفهوم میزاره.کسی میدونه چرا؟!

از utf-8 استفاده کنید حل میشه.

فقط اول روی کامپیوتر با این فرمت ذخیره کنید بعد بفرستید روی هاست.

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

ببخشید من این بخش رو متوجه نشدم . """خط اول رو بزارین 1 و خط دوم رو بزارین یه تیتری و خط سوم رو بزارین متن دلخواه. حالا هر وقت عدد رو افزایش بدین دستور اجرا میشه""""

یعنی 

1

خبر

اخبار نرم افزار

بعد اگر خط بعدش رو بعدا بخوایم اجرا کنیم نرم افزار اجرا میشه و خبر بعدی رو میخونه >؟ درسته

1

خبر

اخبار نرم افزار

2

خبردوم

اخبار جدید ما 

درست متوجه شدم؟؟؟

لینک ارسال

سلام

ممنون بابت کد . 

اما وقتی پیام میاد بخش اعلانات گوشی (همون بالای گوشی کنار ساعت) وقتی روش کلیک میکنی میاد تویه نرم افزار و هیچی نشون نمیده . چکار کنم که همون پیغام رو داخل یه تکست باکس نشون بده و وقتی تایید میزنه از باکس خارج بشه.؟؟؟؟

لینک ارسال

چجوری برای شما کار میکنه

برای من که اصلا کار نمیکنه!!!!!!!!

توی کدوم سایت آپلود کردین؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...