رفتن به مطلب
  • 0

ساخت باتن افزودن به علاقه مندی ها

rezamoaser

سوال

با عرض سلام و خسته نباشید به همه دوستان عزیز وگرامی با اینکه شایداین موضوع قدیمی باشه و پاسخ داده شده اما متاسفانه توضیحی درست  بهش داده نشده البته یکی ازدوستان کد سرورگذاشته بود که موقع

باز کردن کد کامل نمیومد و اینو تو دو دستگاه دیگه هم امتحان کردم؟ نشد

میشه در مولتی پنل بر روی هر موضوع یک افزودن به علاقه مندی ها اضافه کرد با باتن که وقتی بر روی اون میزنیم به علاقه مندی ها اضافه بشه!!و با زدن مجدد برداشته بشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

ببینید من به جرات میتونم بگم بالای 20-30 تا تاپیک در مورد علاقه مندی ها وجود داره که سوال پرسیده شده و پاسخ داده شده.

اون که اگر نتونستید پیاده سازی کنید بخاطر اطلاعات ناقص و ضعیف خودتون بوده که پایه بیسیک رو خوب یاد نگرفتید.

به هر حال یک دوره آموزشی هم به صورت تصویری و کاملا واضح و مشخص توی فروشگاه وجود داره که هم علاقه مندی هارو با لیست ویو آموزش میده و هم با مولتی پنل.

توی همه چیز هم آموزش داده شده . از ساخت دیتابیس تا فراخوانی و اضافه کردم باتن ها و الی آخر

دموی آموزشی نهایی هم در هر دو مورد لیست ویو و پولتی پنل توی لینک قرار داره که قبل از خرید میتونید ببینید...

دوره آموزشی ساخت لیست علاقه مندی ها

لینک ارسال

در در 1395/03/16, 13:15:54، مهدی ایزدی گفته است :

درود

ببینید من به جرات میتونم بگم بالای 20-30 تا تاپیک در مورد علاقه مندی ها وجود داره که سوال پرسیده شده و پاسخ داده شده.

اون که اگر نتونستید پیاده سازی کنید بخاطر اطلاعات ناقص و ضعیف خودتون بوده که پایه بیسیک رو خوب یاد نگرفتید.

به هر حال یک دوره آموزشی هم به صورت تصویری و کاملا واضح و مشخص توی فروشگاه وجود داره که هم علاقه مندی هارو با لیست ویو آموزش میده و هم با مولتی پنل.

توی همه چیز هم آموزش داده شده . از ساخت دیتابیس تا فراخوانی و اضافه کردم باتن ها و الی آخر

دموی آموزشی نهایی هم در هر دو مورد لیست ویو و پولتی پنل توی لینک قرار داره که قبل از خرید میتونید ببینید...

دوره آموزشی ساخت لیست علاقه مندی ها

سلام این ادرسی که گذاشتی وجود نداره چراااا

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...