رفتن به مطلب

برنامه جدیدم یورو پلاس

ارسال‌های توصیه شده

سلام.برنامه جدیدم یورو پلاس که انلاین هست.ممنون میشم نظراتتون رو بدونم

http://cafebazaar.ir/app/?id=ir.euro.plus&ref=share

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ایده تکراریه. ولی خوبه

گرافیک فاجعه است  :crazy:

در کل 13 میدم. 

باتون ها همخوان نیستن رنگ قرمز و طرح ابی؟

فونت جالب نیس

پس زمینه نامشخص و بی از حد تاریکه  :pardon:

لینک ارسال

ایده تکراریه. ولی خوبه

گرافیک فاجعه است  :crazy:

در کل 13 میدم. 

باتون ها همخوان نیستن رنگ قرمز و طرح ابی؟

فونت جالب نیس

پس زمینه نامشخص و بی از حد تاریکه  :pardon:

مرسی از نظرتون همشو قبول دارم به جز ایده چون اصلن همچین برنامه ای در بازار نیست و این اولین باری بود که بازار یک برنامه رو در کمتر از 10 ساعت تایید کرد

لینک ارسال

درود

ایده خوبه

گرافیک خیلی بد

فونت بد

رابط کاربری متوسط رو به بد

ان شاءالله توی برنامه های بعدی خیلی دقت بیشتری رو بکنید

موفق باشید

لینک ارسال

ده ساعت؟ داداش من بازی فرستادم ظرف سه ساعت تایید شده !!  :DD:  اونم نه یک بار!! من معمولا شنبه ها اپ میفرستم واسه تایید. برنامه ها دیرتر ولی بازی ها زودتر تایید میشن. اپ هم داشتم 14 روز طول کشیده. دو هفته قبل یه بازی فرستادم ساعت 2 نصف شب شنبه ، صبح یادم افتاد یه جایی رو باید گرافیکشو دستکایر میکردم و نکردم، وقتی رفتم رو پنل نوشته بود اماده انتشار  :wacko1: . مهم تایید شدن نیست مهم کیفیت کاره. 

همچین برنامه ای هست!! اگر منظورتون خود یورو 2016 هستش که بله ولی پخش زنده و نتایج فوتبال تا دلت بخواد وجود داره. موفق باشید 

مرسی از نظرتون همشو قبول دارم به جز ایده چون اصلن همچین برنامه ای در بازار نیست و این اولین باری بود که بازار یک برنامه رو در کمتر از 10 ساعت تایید کرد

لینک ارسال

ده ساعت؟ داداش من بازی فرستادم ظرف سه ساعت تایید شده !!  :DD:  اونم نه یک بار!! من معمولا شنبه ها اپ میفرستم واسه تایید. برنامه ها دیرتر ولی بازی ها زودتر تایید میشن. اپ هم داشتم 14 روز طول کشیده. دو هفته قبل یه بازی فرستادم ساعت 2 نصف شب شنبه ، صبح یادم افتاد یه جایی رو باید گرافیکشو دستکایر میکردم و نکردم، وقتی رفتم رو پنل نوشته بود اماده انتشار  :wacko1: . مهم تایید شدن نیست مهم کیفیت کاره. 

همچین برنامه ای هست!! اگر منظورتون خود یورو 2016 هستش که بله ولی پخش زنده و نتایج فوتبال تا دلت بخواد وجود داره. موفق باشید 

والا این اولین باری بود که کمتر از 5 روز برنامه تایید شد

لینک ارسال

بستگی داره سرشون خلوت باش یانه

گرافیکت متوسط.اگ کار کنی خیلی خوب میش.

ایده هم چون به روز خوبه

در کل موفق باشی

لینک ارسال

انقدر تعداد برنانمه های قوی تو این  زمینه هست که باید یا قوی بیای جلو یا اینکه نرم افزارتو واسه تمرین بسازی

لینک ارسال

سلام به همه .

چون همتون گفتین گرافیک برنامه داغونه یه اپدیت جدید دادم با گرافیک بهتر.ممنون میشم نظرتون رو درباره گرافیک برنامه بدونم.

https://cafebazaar.ir/app/ir.euro.plus/

لینک ارسال

سلام یه سوال دارم میدونم جاش نیس ولی ..

این پنلی که از بقل میاد واسه چه کتابخونه ایه من دنبال همچین چیزیم ولی پیدا نمیکنم یدونه کتابخانه sliding panel wa.. هست ولس اصلا شبیه کار نمیکنه ممنون میشم بگی

لینک ارسال

سلام یه سوال دارم میدونم جاش نیس ولی ..

این پنلی که از بقل میاد واسه چه کتابخونه ایه من دنبال همچین چیزیم ولی پیدا نمیکنم یدونه کتابخانه sliding panel wa.. هست ولس اصلا شبیه کار نمیکنه ممنون میشم بگی

سلام ببخشید دیر جواب دادم.از کتابخانه AHNavigationDrawer استفاده کردم.

سوالی بود در خدمتم.

لینک ارسال

سلام به همه .

چون همتون گفتین گرافیک برنامه داغونه یه اپدیت جدید دادم با گرافیک بهتر.ممنون میشم نظرتون رو درباره گرافیک برنامه بدونم.

https://cafebazaar.ir/app/ir.euro.plus/

بهتر شد

موفق باشی

اما یه نگاه به برنامه های مشابه بنداز و گرافیکو ازشون الهام بگیر

لینک ارسال

خسته نباشی. اگه بری دنبال طراحی متریال و تا جایی که میشه بهش نزدیک تر بشی، برای کاربر برنامه ت چشم نواز تر میشه. البته این نظر شخصی منه و سلیقه ها متفاوت می تونه باشه.

لینک ارسال

• 3 هفته بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...