رفتن به مطلب

مشکل در دنیا برنامه نویسی

sajad325

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان خسته نباشید مشکل بزرگی دارم و نمی دونم چطوری بگم من رشته کامپیوترم الان نزدیک 4 سال دارم کامیپوتر میخونم و برنامه نویسی سی شارپ زیاد علاقه دارم و تمام ساختار یک برنامه نویسی رو می دونم ولی وقتی یکی میگه برو فعلان برنامه رو برام بنویس نمی تونم و توش میمونم و عرق شرم میکنم لطفا راهنمایی کنید ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز فقط اشنایی با ساختار یک زبان کافی نیس شما باید وارد کار بشی و کم کم خودت به زبان مورد نظر و محیط برنامه نویسیش اشنا میشی خود این انجمن بهترین جا برای پیشرفت تو برنامه نویسی اندرویده

لینک ارسال

باید کار کنی ! کار

باید اینقدر کد نویسی کنی تا نوک انگشتات همیشه سرخ باشه

اون موقع هست که یک برنامه نویس موفق هستی

لینک ارسال

سلام

والا دانشگاه زیاد چیزی به ادم یاد نمیدن اگه منظورتون دانشگاه هست

چون بیشتر کار تئوریه و جزوه استاد رو حفظ میکنیم و میریم نمره میگیریم(دانشگاه ما که نسبتا اینطوریه)

به نظرم بشینین برای خودتون ور برید با محیط برنامه نویسی

اگه با سی شارپ کار میکنید ، SqlServer رو هم یاد بگیرید و بشینید برای خودتون برنامه مدیریتی درست کنید

مدیریت ویدیو کلوپ نمیدون مدیریت مدرسه ، معدل گیری و ...

ممکنه کمک کنه بهتون...

لینک ارسال

یاد میاد زمانی که فیلم  های برنامه نویسی رو خریدم و نگاه کردم ، فکر می کردم که می تونم یه برنامه خوب درست کرنم اما وقتی شروع کردم دیدم که حتی همون هم نمی تونم درست کنم (آموزش هاشو داشتم ولی تجربه نداشتم یعنی : بعضی موقع ها به مشکل ساده برمی خوردم و نمی تونستم اون رو حل کنم ) پس تصمیم گرفتم با همونن پایه شروع کنم .     پس به شما هم توصیه می کنم که برنامه های ساده شروع کنید تا تجربه هم بدست بیاورید.....

لینک ارسال

سلام. چرا عرق شرم؟ من الانشم 99 درصد اطرافیانم نمیدونن برنامه مینویسم. خوش بحالت که حداقل مشتری داری  :pardon:  

سلام دوستان خسته نباشید مشکل بزرگی دارم و نمی دونم چطوری بگم من رشته کامپیوترم الان نزدیک 4 سال دارم کامیپوتر میخونم و برنامه نویسی سی شارپ زیاد علاقه دارم و تمام ساختار یک برنامه نویسی رو می دونم ولی وقتی یکی میگه برو فعلان برنامه رو برام بنویس نمی تونم و توش میمونم و عرق شرم میکنم لطفا راهنمایی کنید ؟

از یکی از اشناهمون 1200000 گرفتن بابت باز کردن قفل لپتاپ بدون حذف شدن اطلاعات. اون بیچاره هم مبلغ رو پرداخت کرده و سه روز هم الافش کردن  :fekr:  بعد کار اومد پیش من و گفت یه همچین جریانی باشه شما چقدر میگیری؟ گفتم سی تومن قفلشم باز نمیکنم بهت میگم قفلش چیه ، خودت بازش کن  :oops:  گفت راستی راستی؟ گفتم اره نهایتش سه تا پنج دقیقه طول بکشه.  هنگ کرد بیچاره. گفت یک و دویست دادم چند روز هم الاف بودم. چرا نمیگی چیکار میکنی و چه تخصصی داری. از اون روز رو هر گوشی و تبلتی دستم بیاد اپ تبلیغاتی خودمو میزنم. برنامه هم که قبول میکنم زیر 800 نمیزنم (البته کار خوب و حرفه ای و تضمینی تحویل میدم)

داداش ما این همه خودمون رو میکشیم اونوقت شما شرمت میاد؟  :wacko1: 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...