رفتن به مطلب

روان کردن سرعت اندروید استودیو

MahdiHD

ارسال‌های توصیه شده

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان عزیز ،

من الان دو روز بود که درگیر سرعت پایین اندروید استودیو بودم و داشتم دیوونه می شدم از سرعت اسلوموشن اندروید استودیو :wacko1: ، وبالاخره امروز با تنظیماتی که در ادامه خدمتتون می گم این مشکل رو رفع کردم.

گام به گام مراحل رو پیش برید و در آخر هم یک بار مرور کنید (فردا باید امتحانش رو بدید :cheshmak: ) :

1- قبل از این که یک پروژه جدید بسازید ، ف-ی-ل-ت-ر ش-ک-ن (ترجیحا پولی) رو روشن کنید و از تغییر آی پی خودتون مطمئن بشید. برای مثال در گوگل سرچ کنید My IP.

2- بعد از وارد شدن به اندروید استودیو پس از این که مراحل ساخت و تنظیم گریدل تموم شد (دیگه عبارت Process running.. رفت) اینترنت خودتون رو می تونید قطع کنید.

3- در مرحله اول باید یکسری پلاگین ها رو غیرفعال کنید ، البته زمانی که به اون ها نیاز پیدا کردید می تونید دوباره فعال کنید اما زمانی که نیاز خاصی ندارید می تونید اون ها رو غیر فعال کنید. برای این کار از منوی File وارد Settings بشید ، و همانند شکل زیر به قسمت پلاگین ها برید :
2016_06_23_140254.png

حالا شما می تونید تیک پلاگین های زیر رو بردارید (اما همونطور که گفتم زمانی که نیزا پیدا کردید باید دوباره فعال کنید ، برای مثال زمانی که خواستید از گیت هاب کتابخانه اضافه کنید ، پلاگین گیت هاب رو فعال کنید ، یا ااگر خواستید بر روی محیط ابری گوگل تست کنید ، پلاگین های مربوط به این کار رو فعال کنید) :

=> CVS Integration

=> Git Integration

=> GitHub

=> Google Cloud Testing

=> Google Cloud Tools Core

=>
Google Cloud Tools For Android Studio

=> hg4idea

4- این مرحله رو می تونید طبق آموزش آقای آرتا پیش برید ، یعنی تنظیمات زیر رو اعمال کنید :
2016_06_23_140848.png

البته زمانی که نیاز داشتید از گیت هاب کتابخانه ای وارد کنید ، باید گریدل رو به حالت آنلاین برگردونید و به ف-ی-ل-ت-ر ش-ک-ن متصل بشید.

5- الان باید به مسیر نصب اندروید استودیو برید و وارد پوشه bin بشید.

حالا متناسب با معماری سیستم عاملتون (32 بیتی یا 64 بیتی) ، یکی از دو فایل studio.exe.vmoptions یا studio64.exe.vmoptions رو با نوت پد باز کنید.

حالا تنظیمت زیر رو در اون ها اعمال کنید و مقادیر رو جایگزین کنید :
2016_06_23_141842.png

حالا فایل رو Save و یک بار اندروید استودیو رو راه اندازی کنید.البته این تنظیمات مناسب سیستم هایی با رم 4 هست ، شاید رم های بالاتر نیازی به این تنظیمات نداشته باشند.

حالا یک بار اندروید استودیو رو ریستارت کنید و از سرعت بالای اون لذت ببرید :ok: . مشکل و سوالی بود در خدمت هستم :53:

به امید برنامه های بیش تر و بهتر از شما دوستان عزیز :cool:

این مطالب هم از StackOverFlow جمع آوری شدند.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

=> CVS Integration => Git Integration => GitHub => Google Cloud Testing => Google Cloud Tools Core => Google Cloud Tools For Android Studio   => hg4idea

بدترین کار ممکن هست این هارو غیر فعال کنید ! 

لینک ارسال

بدترین کار ممکن هست این هارو غیر فعال کنید !

کاربرد تعدادی رو توضیح دادم ، مابقی هم خودش توضیح کوتاه انگلیسی داره.

البته همونطور که گفتم زمانی که نیاز پیدا کردید ، دوباره فعال کنید.در کل بسته به نیازتون هست ، اما اگر می خواید روی یک سورس کوچیک یا آموزش کار کنید ، شاید نیازی به این ها نباشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...