رفتن به مطلب

پشتیبان مخاطبین

مهدی ایزدی

ارسال‌های توصیه شده

سلام و درود به دوستان و کاربران عزیز

حقیقت دیشب واسه من یه مشکلی پیش اومد که مجبور بودم گوشیم رو به تنظیمات کارخانه برگردونم...

از اونجایی که Memory کارتم هم دستم نبود و مخاطبین هم زیاد داشتم ، همه ی مخاطبین توی سیم کارت جا نمیشدن.

توی اینترنت هم دنبال چند تا برنامه ی پشتیبان گیر از مخاطبین گشتم(البته بازار نگشتم و هنوز هم نگشتم) چند تا برنامه گیرم اومد

که اصلا به درد نمیخوردن و به کارم نیومدن ...

هیچی دیگه ... گفتم خودم برنامه رو بنویسم فکر کنم زودتر بشه تا بگردم و دانلود کنم و تست کنم و ....

یک دیتابیس داریم توی این برنامه که دو تا column به نام های name و number رو توی خودش جا داده !!!

برنامه دو قسمت داره ، قسمت اول میاد لیست مخاطبین گوشی رو میگیره و با زدن Button اونها رو توی دیتابیس که از قبل

در مسیر DirRootExternal کپی شده میریزه !

بعد شما میتونید دیتابیس رو به کامپیوتر انتقال بدید و گوشیتون رو Reset Factory کنید ...

بعدش دوباره برنامه رو نصب و دیتابیس رو در مسیر DirRootExternal میریزید و به قسمت دوم برنامه میرید

و مخاطبین رو از توی دیتابیس میخونه و با زدن Button ، بعد از چند لحظه همه رو میریزه توی مخاطبین گوشی !

البته بنده دیشب روی یک سورس کد دیگه کار کردم ولی چون کد نویسی و ابزارها جوری نبود که شما به راحتی درک کنید

کدها رو توی یک سورس دیگه انتقال دادم و هنوز تست هم نکردم ، ولی 99% مشکلی نداره از نظر کارایی !

میتونید از این خیلی استفاده ها کنید و کاربردهای مختلفی رو داره و کارهای زیادی رو میشه روش انجام داد که فکر کنید متوجه میشید !!!

یک پروژه هم چند روز پیش در همین مورد تماس گرفتن یکی از کاربرهای سایت که امیدوارم مطلب رو ببینه و نیازی نباشه به بنده

هزینه ای برای نوشتنش پرداخت کنه :D البته این آماتوری و ساده هست و پروژه ی مد نظر ایشون حرفه ای بود.

کسی فرصت کرد یک خورده روش کار کنه راحت میتونه برنامه ای با نام پشتیبان مخاطبین یا همچین اسمی بده بازار...

البته میتونید امکانات دیگه ای هم بهش اضافه کنید مثل SMS و ...

سوال بود در خدمتم

زیاد حرف زدم. موفق باشید

سورس + کتابخانه های استفاده شده پیوست شد

make backup from contacts.rar

libs in backup contact source.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مرسی تشکر یه زحمت هم بکش کتابخانه ContactsUtils رو پیوست کن

بازم تشکر

لینک ارسال

پست اول آپدیت و کتابخانه های استفاده شده پیوست شدند.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...