رفتن به مطلب

رمز گوشی یادت نره!!!

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت همه دوستان

رمز گوشی یادت نره!!!

لینک = https://cafebazaar.ir/app/ramz.ghoshi.fana/?l=fa

تا الان یک نفرم نخریده :crazy: :crazy: :crazy: وضع بازار خیلی بده :fekr:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برنامت کاربردیه ولی گرافیکت خیلی ضعیفه بیشتر روش کار کن در ضمن اگه درست کار کنه :DD:

قیمتت هم بالاست 2 یا سه تومن میزاشتی خوب بود

موفق باشید :areuok:

لینک ارسال

سلام داداش. الان من خودم قفل هر گوشی رو که بگی باز میکنم بشترشون بدون حذف اطلاعات. باکس های چینی هم تو راه هستن که دیگه میتونیم گوشی رو د رحالت خاموش قفلشو باز کنیم.  :DD:  (من تعمیرکار و مدرس نرم افزارم)  پس کاربر نیازی نداره یه برنامه بخره تا بهش بگه چیکار کنه. قیمت بالاست. گرافیک فاجعه هستش. قیمت رو بیار رو 1000 تومن. واسش تبلیغات کن و در ضمن گرافیک رو حرفه ای تر بزن. در کل 12 میدم. موفق باشی

پ . ن : اینا رو نگفتم دلسرد بشی، گفتم تا کارت عالی تر بشه  :heart:

لینک ارسال

برنامت کاربردیه ولی گرافیکت خیلی ضعیفه بیشتر روش کار کن در ضمن اگه درست کار کنه :DD:

قیمتت هم بالاست 2 یا سه تومن میزاشتی خوب بود

موفق باشید :areuok:

ممنون بابت نظر :53: :53: :53:

اره گرافیک خیلی ضعیف تو نسخه بعد بهترش می کنم

سلام داداش. الان من خودم قفل هر گوشی رو که بگی باز میکنم بشترشون بدون حذف اطلاعات. باکس های چینی هم تو راه هستن که دیگه میتونیم گوشی رو د رحالت خاموش قفلشو باز کنیم.  :DD:  (من تعمیرکار و مدرس نرم افزارم)  پس کاربر نیازی نداره یه برنامه بخره تا بهش بگه چیکار کنه. قیمت بالاست. گرافیک فاجعه هستش. قیمت رو بیار رو 1000 تومن. واسش تبلیغات کن و در ضمن گرافیک رو حرفه ای تر بزن. در کل 12 میدم. موفق باشی

پ . ن : اینا رو نگفتم دلسرد بشی، گفتم تا کارت عالی تر بشه  :heart:

خوب دادش خودت داری میگی (من تعمیر کار و مدرس نرم افزارم) قاعدتا یک کار بر معمولی باکس زدن بلد نیست در نتیجا می تونه با این برنامه پیش گیری کنه از فراموش شدن رمز عبورش

تبلیغم  کردم ولی اصلا جواب نداد :sorry: :sorry:

لینک ارسال

اره گرافیک خیلی ضعیف تو نسخه بعد بهترش می کنم

خوب دادش خودت داری میگی (من تعمیر کار و مدرس نرم افزارم) قاعدتا یک کار بر معمولی باکس زدن بلد نیست در نتیجا می تونه با این برنامه پیش گیری کنه از فراموش شدن رمز عبورش

تبلیغم  کردم ولی اصلا جواب نداد :sorry: :sorry:

داداش گلم منظورم اینه که کاربر تا پا رو گلوش نزاری امنیت واسش مهم نیس. الان با پنج تومن گوشی فلش میزنن و یه هفت هش کیلو اپ و بازی میریزن. میگم قیمت زیاده بیار پایین. گرافیک رو ببر بالا. 

لینک ارسال

همینطور که دوستان گفتند برنامه کاربردی و ایده خیلی جالبه و صد البته این ایده خیلی جای گسترش داره

مثلا ثبت کردن الگو و موارد دیگه...

گرافیک و رابط کاربری واقعا ضعیف هستش به نظر من

ایده رو که داری... گسترش بده و ان شاءالله نسخه های بعدی رو بهتر و بهترش کن تا رزومه ی قوی داشته باشی

لینک ارسال

برنامه ات خوبه داداش فقط ایرادت قیمت اولیه ی برنامه است با گرافیکت

شما بیا گرافیکت و قشنگ کن قیمتت رو 1000 تومن بیار ببین چقدر دانلود میخوره

از ایدتون هم خوشم اومد موفق و پیروز

لینک ارسال

ببین داداش من الان خودمو میذارم جای یه کاربر...فرض کن میام برنامه شما رو میبینم...آیکونش خوب نیست...در نتیجه بیشتر کاربرا حتی باز هم نمیکنن برنامه رو! حالا فرض کنید از 50 نفر مثلا 10 نفر اومدن برنامه شمارو دیدن...اصلا قبل این که توضیحاتو بخونن میرن اسکرین شاتارو میبینن! که مطععنا 90% افراد وقتی اون گرافیک و اسکرین شاتارو ببینن همون موقع بازارو می بندن :DD: حتی اگه نبندن هم با این قیمت فکر نمیکنم کسی بخره! 

کلا شما بیا اولا گرافیکو بهتر کن ، دوما آیکون سوما اسکرین شاتارو هم با موکاپ بزنو کنارشون توضیحات بنویس که کاربر جذب بشه قیمت هم بذار روی 1000 یا حداکثر 2000تومن! توضیحاتشم بهتر کن خیلی کوتاهه سعی کن تمام نکات مثبت برنامه رو توش جا بدی! مطمعنا موفق میشه برنامت :)

امیدوارم ناراحت نشده باشی و انتقادم سازنده واقع بشه   :give_rose:  :cheshmak:

لینک ارسال

از بیست بهت 1 میدم فقط بخاطر زحمتی کامپایل رو کشیدی

نکته های دوستان هم یادت نره

یه تغییر اساسی بده مخصوصا اسکرین شات دومت :53:

لینک ارسال

قیمت  پایین آوردم :sorry:

گرافیکم و اسکرین ها وایکون دارم رو ش کار می کنم :yahoo:

از همه دوستانی که نظر دادن ممنون :53: :53: :53:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...