رفتن به مطلب
  • 0

اسکرول کردن

amirhossein.m

سوال

با سلام

من ی برنامه دارم میسازم که نیاز دارم چندتا دیگه از چیزایی که توی عکس زیر میبینید داشته باشم و مثل بازار اسکرول شه بگم که بدون دیتابیس هم هستش اگه کمک کنید واقعا ممنون میشم! :gerye::cheshmak:

SCREEN.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

@,

سلام

شما الان میخواین اسکرول افقی یا هوریزانتال بشه؟

لینک ارسال

دوست عزیز کار ساده ایه شما به دوتا اسکرول ویو احتیاج دارین یه اسکرول ویو افقی و یک عمودی

درواقع اسکرول ویوی عمودی که همون مولتی پنلتون میشه باید بیاید آیتمها رو تو اسکرول ویو افقی لود کنید و اون رو به مولتی پنل اضافه کنید

یعنی اینجوری میشه که شما یک مولتی پنل دارین که هر سطرش یه اسکرول ویو افقی با تعدادی ویو هست

لینک ارسال

من مطمئن هستم 3 ساعت هم بشینم پاش نمیتونم اونجور که دوست دارم بدون دیتابیس همچین کاری رو برای چندین اسکرول ویو انجام بدم

شما چطور بدون دیتابیس اینکارو میکنید  :DD:

حتما از دیتابیس اسنتفاده کنید ... نمیدونم چرا خیلی ها از دیتابیس میترسن و فکر میکنند خیلی عجیب غریب و سخته !

لینک ارسال

@,

سلام

شما الان میخواین اسکرول افقی یا هوریزانتال بشه؟

دوست من من میخوام مثل بازار بیاد پایین وچند تا  عکس دیده بشه

من مطمئن هستم 3 ساعت هم بشینم پاش نمیتونم اونجور که دوست دارم بدون دیتابیس همچین کاری رو برای چندین اسکرول ویو انجام بدم

شما چطور بدون دیتابیس اینکارو میکنید  :DD:

حتما از دیتابیس اسنتفاده کنید ... نمیدونم چرا خیلی ها از دیتابیس میترسن و فکر میکنند خیلی عجیب غریب و سخته !

:oops: :oops:  من مجبورم ولی شما که دیتابیسو بلدید میتونید راحت بسازید :crazy:

لینک ارسال

در در 1395/04/07, 03:00:45، محمدرضا شاهپیری گفته است :

دوست عزیز کار ساده ایه شما به دوتا اسکرول ویو احتیاج دارین یه اسکرول ویو افقی و یک عمودی

درواقع اسکرول ویوی عمودی که همون مولتی پنلتون میشه باید بیاید آیتمها رو تو اسکرول ویو افقی لود کنید و اون رو به مولتی پنل اضافه کنید

یعنی اینجوری میشه که شما یک مولتی پنل دارین که هر سطرش یه اسکرول ویو افقی با تعدادی ویو هست

اصلا نشد هر کاری کردم این پروژه رو رو هم بیارم یعنی کد هاشو جدا جدا لود میکنم ولی بعوان اضافه کردن ویو اسکرویل ویو نمیتونم هوریزانتال رو بهش اد کنم مشکل چیست؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...