رفتن به مطلب
  • 0

متریال دیزاین

KSDKING

سوال

سلام دوستان :give_rose:

بنده قصد دارم متریال دیزاین رو یاد بگیرم.

اما یکم گیج کنندس برام ...

نمیدونم باید علاوه بر Android Studio باید چیز دیگه ای هم نصب کنم یا از Android Studio استارت میشه :oops:  :wacko1:  :crazy:

دوستان اگر آموزشی اطلاعاتی داشتید بنده رو مطلع کنید :areuok:  :answercenter:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام ،

اولا شما باید مشخص کنید می خواید با کدوم Ide و زبان برنامه نویسی کار کنید ! میگید می خواید متریال یاد بگیرید ، در حالی که با هر محیط توسعه و زبانی میشه دیزاین متریال رو پیاده کرد .

گوگل که توسعه اندروید رو به عهده داره محیط توسعه android studio رو هم توسعه میده . از اونجایی که دیزاین متریال هم توسط گوگل مطرح شده ، شک نکنید محیط توسعه خودش هم برای پیاده سازی این دیزاین کاملا بهینه کرده و نسبت به سایر محیط های توسعه بسیار سریع تر و با کیفیت تر عمل می کنه . شما اگه با مقدمات جاوا برای اندروید و از طریق ایجاد چند پروژه با محیط اندروید استودیو آشنا بشید ، به راحتی می تونید اپلیکیشن های متریال طراحی کنید . دغذغه ای از بابت پیاده سازی متریال نداشته باشید ، آسون تر از اون چیزیه که فکر می کنید .

البته اگه طراحی UI اپلیکیشن ها رو هم خودتون انجام میدید ، مستندات متریال دیزاین رو در لینک material.google.com مطالعه کنید .

نمیدونم باید علاوه بر Android Studio باید چیز دیگه ای هم نصب کنم یا از Android Studio استارت میشه    

- به طور پیشفرض پروژه های ایجاد شده توسط اندروید استودیو دارای دیزاین متریال هستن و فایل ریسورس های پروژه مثل استایل ها و رنگ ها هم خوکار ایجاد میشن .

امید وارم کمکت کرده باشه ، موفق باشی !

لینک ارسال

سلام خدمت دوستان 

بابت اسبم معزرت می خوام ولی از قصد این تابیک را بالا اوردم

چون من هم درخواست اموزش متریال را در اندروید استودیو دارم

(فکر کنم راحت تر از بیسیک هست بس یکی یک اموزش کامل بزاره فیض ببریم ممنون هم میشویم :53:  :53:  :53:  :53:  :give_rose:  ♥  :answercenter: )

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...