رفتن به مطلب

یه سری سوال فان برای تفریح :)

KSDKING

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان :malih: 

2تا سوال دارم ازتون

1_کی و چطور با برنامه نویسی آشنا شدید و بهش علاقه مند شدید؟

2_اگر امروز آخرین روز زندگیتون بود چیکار می کردید؟
پلیز پa سkh بdید :areuok:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من از برنامه نویسی بدم میومد تا اینکه از یه طریقی جیمیل یه استاد برنامه نویس اندروید اومد دستمو چند تا سورس توش بود عجیب بودن فایلاش بعد که رفتم پیش طی 3 سال قشنگ یاد گرفتم و اپ میزنم :crazy:

اخرین روز زندگیمم دوست دارم یه اپلیکیشن بسازم بترکونه بعدش یه نخ سیگار بزنم و راحت از دنیا برم :DD:

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز با 48 ارسال از شما بعدیه چنین عنوانی برای تاپیک خود استفاده کنید!

1- 2 سال پیر در حالی که اصلاً نام برنامه نوسی رو نشنیده بودم یه کتاب پیدا کردم تحت عنوان طراحی صفحات وب. از اون به بعد با html آشنا شدم و کمی باهاش کار کردم. بعد از اون هم توی گوگل جستجو کردم درباره برنامه نویسی اندروید و ...

2- نمی دونم واقعاٌ!

موفق باشید

لینک ارسال

اسم تاپیکت مناسب نیست عزیز :give_rose:

من تا جایی که یادمه عاشق کارهای نرم افزاری و موبایل و کلا این حوزه ها بودم اما چون بچه درسخون بودم بیشتر سرم تو کتاب بود(ریاضی کمر منو شکست :gerye: )

وقتی از شر کنکور رهیدم و وارد دانشگا شدم دستم باز شد اول یه سری تحقیقو برسی کردم و دیدم که اندروید بهترین چیزیه که میشه روش وقت گذاشت(البته واسه من که رشتم کامپیوتر نبود) واسه همین چهار سال کارشناسی فقط اختصاصی روی ماهیتش کار کردم یعنی ساختارش ، بیسش و اینکه چی هست. تو این چهار سال روی رامها روش روت کردن و تغییرات سیستمی و چیزایی از این قبیل توی اندروید کار کردمو گذشت تا وارد ارشد شدم دیدم الان وقت برنامه نویسیه اون موقه اندروید استودیو نبود و با اکلیپس مینوشتن شروع کرد ولی به ماه نکشید که خسته شدم از بس خشک و سخت بود واسه همین بیسیک رو شروع کردم و تو این مدت این انجمن واقعا کمک زیادی بم کرد طوری که تو عرض شیش ماه تونستم به جاهای خیلی خوبی توی این محیط برسم ولی من از اونجایی که آدم قانعی نیستم دوباره برگشتم به جاوا البته اینبار از پایه و البته با اندروید استودیو خلاصه تنها چیزی که تو این مسیر یارم بود علاقه و اراده بود نه چیز دیگه ای(مثلا هوش و ذکا وتو ....  :wacko1:  :cheshmak:

دیگه سرتونو درد نیارم روز عیدی  :malih:

ایشالا که به دردتون خورده باشه :53:

لینک ارسال

ساعت 12:45 / روز 26 تیرماه سال 1393 در پاساژ ملت با تماس به اقای نیکروان علاقه مند به برنامه نویسی و همون موقع شروع کار بود

فایل +18 سیستم رو پاک میکردم

انجمن به یکی میسپردم (انجمن خودم)

با دشمن ها صلح میکردم

+

از بقیه حلالیت میطلبیدم

یکی هم میبردیم خونه ...

:sorry:

لینک ارسال

درود 

یادم نیست اما حدودا زمستان 93 بود که با html , css اشنا شدم (یادم میاد اونوقت مدیرمحتوای سایت های apktops و androidiha) بودم. 

ی مدت توی یه کافی نت بودیم با یکی از بچه های انجمن ایشون زد تو خط برنامه نویسی VB6 از اونجایی که لو هم نمیداد چطوریه منم کنجکاو شدم با کمک یکی از بچه ها Visual studio نصب کردم یکم باش ور رفتم بعد رفتم سمت vb6 (دلیل ول کردن استودیو سختیش نبود... نفتی بودن سیستمم بود :D) بعدم ک یه وب بوتر آنلاین برای نیماز نوشته بودم با سایت قبلی پژمان peji-net خواستیم تبادل کنیم ی آموزش از بیسیک دیدم اومدم سمتش و تا الان دارم b4a کار میکنم علاوه بر php , java , asp و ... 

سعی میکردم روزم رو با خانوادم بگذرونم.

فقط یه نکته دوست عزیز نام تاپیکتون مناسب نیست تغییرش بدید

لینک ارسال

سلام :)

1- حدود 1 سال و نیم پیش بود ... یسری آموزش Basic4Android از انجمن دانلود کردم ! از همون موقع دیدم برنامه نویسی چقدر شیرینه :DD:

2- والا نمیدونم! خیلی کارا ...

میرفتم تفریح ... کلا هر کار میشد میکردم ! :DD:

لینک ارسال

سلام

فکر کنم اخرای تابستون سال پیش بود نمیدونم چیشد که تو گوگل سرچ کردم اموزش برنامه نویسی اندروید بعد طبق اموزش های یه سایت اکلیپس رو نصب کردم و یکم ور رفتم باش و داشتم با اموزشاش میرفتم جلو که یه ارور واسم اومد که نتونستم حلش کنم اونجوری موند که مدرسه ها باز شد منم که رشته کامپیوتر برداشته بودم تو کلاسمون یه برنامه نویس اندروید بود از اون پرسیدم ارور رو ولی بلد نبود گفت برو b4a رو یاد بگیر که من هم رفتم دنبالش

فکر کنم اون روز کامپیوتر و گوشی رو میزارم کنار و نمیدونم

لینک ارسال

1 - دقیق یادم نمیاد اما فک کنم از وقتی ک با دوستم تصمیم گرفتیم بریم رشته کامپیوترو بشیم بیل گیتس اما خب تنها افتخاراتمون تو هنرستان تموم کردن igi1 و igi2 بودش اونم با اون سیستمای ذغالی که خاموش کردنش دست خودت بودو روشن شدنشوندست خدا !  :oops:

از وقتیم علاقه مند شدم به برنامه نویسی که به زور دبیر تونستم محیط کنسول رو رنگی کنمو ی     #Hello  c   بنوسیم 

فک میکردم ی پا برنامه نویش شدم :| 

:oops:  چ دورانیم داشتیم خدایی 

2 - راستشو بخواین ترجیح میدم ک ندونم اخرین روز زندگیمه  :DD:  همین 

لینک ارسال

سلام دوستان :malih:

2تا سوال دارم ازتون

پلیز پa سkh بdید :areuok:

سلام برادر

1- من با برنامه نویسی حدودا ماه رمضون سال قبل اشنا شدم که استارت کارم هم از یه سایت قدیمی بود که دیگه حالا نیست اسمش پرشین سی جی بود (هی یادش بخیر)اون روز ها من هر روز به کارم علاقه مند میشدم تا این کا یه مشکلی پیش اومد یک ماهی برنامه نویسی نکردم و بعد از اون کارمو با قدرت شروع کردم حدودا میشه گفت یک سالی کار کردم....

2-یه ایده توذهنم هست دارم درستش میخوام خیلی دلم میخواد تا روز مرگم ساخت و موفقیتشو ببینم

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

موقع امتحانات نوبت دوم حوصلم سر رفت از خوندن عربی.لپ تابمو باز کردم یه کتاب داشتم :آموزش b4a خوندمش دیدم چیز خوبیه یه روزه یادش گرفتم(موضوعات مهم و ابتدایی).اولشم نوشته بود سایت answercenter.ir خیلی سایت خوبیه اومدم دیدم واقعا راست گفته.البته قبلش خیلی زبان برنامه نویسی مثل html،php،c و خیلی زبانای دیگه بلد بودم.

برای اونیکی سوال هم جوابی پیدا نمیکنم!

لینک ارسال

اول سلام

تو نیمباز تو این روماش پلاس بودیم دیدیم همه زدن تو خط برنامه نویسی واسه فلودر و بات و بومباس  یکم سرچ زدیم :wacko1:  :DD:   دیدیم یه انجمن هست به اسم بدباز حول خوردیم داخل   کم کم با برنامه نویسی اشنا شدیم  :gerye:  دوران خوبی بود

اولین اموزش بیسیک 4 هم یکی از دوستان اونجا گذاشتن ما هم علاقه مند شدیم به یادگیری :pardon:  :heart:  

یه کله نماز میخوندم و توبه میکردم  :fekr: 

لینک ارسال

1. سوم مهرماه سال 94 بود...تازه داشتم از آب و گِل Paint و ... در میومدم و ویندوزو زیر و رو میکردم..تقریبا خیلی چیزا از ویندوز و آپشناش و.. میدونستم زمانی که همسنام فک میکردن کامپیوتر چیزیه که روش کانتر نصب میکنی و بازی میکنی :DD:

یه روز گرم از مدرسه که اومدم همینجور گوگلو باز کردم و بیخودی سرچ میکردم که وقتای کلمه ی "آموزش" رو تایپ کردم اولین پیشنهاد گوگل این بود: آموزش برنامه نویسی!

کلیک کردم و یکی از اولین سایتها سورس باران بود که نوشته بود آموزش 0 تا 100 برنامه نویسی اندروید که درجا آموزشو خریدم..و باهاش پیش رفتم..بعدشم که این انجمن.

این وسطا خب HTML یه کوچولو و سطحی کار کردم و فقط رو بیسیک بودم...از بهمن ماه پارسالم که رفتم رو جاوا اما بخاطر سیستم حلزونم هنوز نتونستم اندروید استودیو کار کنم.

2. واقعا نمیدونم!!!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...