رفتن به مطلب
  • 0

ساخت فایل دیتا بیس

dr.mohammad

سوال

سلام دوستان من نویکتم خراب شده باز نمی کنه چون وقتم تنگه نمی تونم صبر کنم تا درست بشه از شما یه درخواست داشتم می خوام برایم یه دیتا بیس درس کنید به نام box.db بعد می خوام دوتا تیبل داشته باشه به نام tb1  و th2 و هرکدوم از این تیبل ها دارای ستون های ld , name ,ghad, d1,d2 ستون های دو تا تیبل برابره هیچ فرقی نداره برام بسازید همش از نوع تکست باشه به غیر از ایدی که اینتیجر باشه تاکید می کنم دو تا تیبل با  تعداد ستون های مساوی که اسمشونم یکیه دو تا تیبل ممنون میشم کمکم کنید :give_rose:  :give_rose:  :give_rose:  :give_rose:  :give_rose:  :give_rose:  :give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوست عزیز ،

دقیقا نام هایی که داده بودی رو قرار دادم تا مشکلی برات پیش نیاد ، ولی آی دی رو هم با حروف کوچک بنویسی تمیز تره  :cheshmak: 

http://s7.picofile.com/file/8259199400/box.db.html

لینک ارسال

منم از شما درخواست دارم یه شبکه اجتماعی واسم بنویسید که تلگرام رو بزاره جیبش چون من حوصله ندارم

دوست عزیز اگه ناویکتتون خرابه بگید مشکلتونو حل کنیم اینجا که سایت پونیشا نیست که پروژه قبول کنیم

لینک ارسال

من که نگفتم ناو شکن درست کنید که یه فایله بزور ده دقیقه وقتتونو بگیره تاپیکم دادم برا درست شدن نوی کت چون شاید طول بکشه گفتم تا نوی کتم درست بشه کارم راه بیفته شما هم همچین میگید پروژه ادم تنش می لرزه ده دیقه که چه عرض کنم پنج دیقه پستتونم دیدم داره دانلود میشه اگه نشد دوباره تاپیک می زنم :ss:  :ss:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...