رفتن به مطلب

کتابخانه SayaInstallerPackageName برای چک کردن نصب و خرید برنامه از مارکت

MahdiHD

ارسال‌های توصیه شده

من دقیقا همین کار رو کردم ولی جواب نداد

ممنون میشم شما یه نمونه بذارید!!!!

دوست عزیز همون طور که آقای حسین دوست عرض کردن، لطفا سورس مربوطه رو قرار بدید تا بررسی کنیم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان تست کردم ، نه متاسفانه ، نتیجه در هر حالت False هست! کد جاوای تبدیل شده رو هم که آقای شاهدی قراردادند رو هم تست کردم ، همین طور بود.

مقدار برگشتی String خالی هست و پکیج نیمی رو به ما بر نمی گردونه! حتما بررسی می کنم ، و خبرش رو می دم.

لینک ارسال

الان تست کردم ، نه متاسفانه ، نتیجه در هر حالت False هست! کد جاوای تبدیل شده رو هم که آقای شاهدی قراردادند رو هم تست کردم ، همین طور بود.

مقدار برگشتی String خالی هست و پکیج نیمی رو به ما بر نمی گردونه! حتما بررسی می کنم ، و خبرش رو می دم.

ممنون از بررسیتون

یه پیشنهاد داشتم:

یه تابع هم تو کتابخونه بذارید تا بتونیم پکیج نیم نرم افزار مبدا رو بگیریم تا بشه راحت تر بررسی کرد و خطا ها رو متوجه شد

لینک ارسال

سلام و عصربخیر خدمت اساتید محترم،

اول از همه از آقا مهدی گل تشکر میکنم که زحمت کتابخونه رو کشیدن

امیدوارم این روش بتونه جلوی ضایع شدن برنامه نویسان عزیز میهن مون رو بگیره و دیگه برنامه نویسی نباشه که حقش به راحتی پایمال بشه

فکر میکنم این کتابخونه میتونه یه انگیزه قوی هم باشه برای برنامه نویسان اندروید تا کارهاشون رو دوباره با جدیت و کیفیت بیشتر از سر بگیرن و دیگه نگران از بین رفتن پول هاشون نباشن

به امید فردای بهتر برنامه نویسان میهن عزیزمان ایران!

سورس و لیب رو هم بزودی تست میکنم روی نسخه های مختلف اندروید(انشاالله مشکلی نباشه)

لینک ارسال

سلام ، این طور که من بررسی کردم ، تعداد زیادی از توسعه دهندگان این مشکل رو داشتند که این تابع مقدار Null بر روی همه دستگاه ها بر می گردونه. طبق گفته یکی توسعه دهندگان در StackOwerFlow این تابع تنها زمانی پکیج نیم com.android.vending که مخصوص گوگل پلی هست رو بر می گردونه که برنامه از اون جا نصب شده باشه ، اما در مورد مارکت های متفرقه مقداری رو بر نمی گردونه!توضیحات زیر رو ببینید :

alling PackageManager.getInstallerPackageName(myPackageName), where myPackageName is the name of the package (of the app for which you wish to determine the installer) gives the following values:

null if the app was installed from Amazon app store
    null if the app was installed directly outside of any app store.
    com.android.vending if the app was installed from Google Play.

و به نظر می رسه این تابعی باشه که گوگل پلی برای کنترل دیگر مارکت ها استفاده می کنه.و در حقیقت فقط می تونید چک کنید آیا برنامه از گوگل پلی نصب شده یا جاهای متفرقه.

لینک ارسال

سلام ، این طور که من بررسی کردم ، تعداد زیادی از توسعه دهندگان این مشکل رو داشتند که این تابع مقدار Null بر روی همه دستگاه ها بر می گردونه. طبق گفته یکی توسعه دهندگان در StackOwerFlow این تابع تنها زمانی پکیج نیم com.android.vending که مخصوص گوگل پلی هست رو بر می گردونه که برنامه از اون جا نصب شده باشه ، اما در مورد مارکت های متفرقه مقداری رو بر نمی گردونه!توضیحات زیر رو ببینید :

alling PackageManager.getInstallerPackageName(myPackageName), where myPackageName is the name of the package (of the app for which you wish to determine the installer) gives the following values:

null if the app was installed from Amazon app store
    null if the app was installed directly outside of any app store.
    com.android.vending if the app was installed from Google Play.

و به نظر می رسه این تابعی باشه که گوگل پلی برای کنترل دیگر مارکت ها استفاده می کنه.و در حقیقت فقط می تونید چک کنید آیا برنامه از گوگل پلی نصب شده یا جاهای متفرقه.

اه

ناامید شدم

ارزوهام بر باد رفت

یکی هم واسه بازار بسازین گوگل؟؟؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...