رفتن به مطلب

پشتیبانی+دستمزد

emirhussain

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان ببخشید من تازه دارم برنامه نویسی یاد می گیرم.البته هنوز در مراحل اولم اما به مشکلات بزرگی برخوردم اگه دوستی هست که بیاد از طریق تیم ویور به من کمک کنه ممنون می شم.هزینه اش هم هرچی باشه پرداخت می کنم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما اومدین تو یه انجمن به این بزرگی که کارش حل کردن مشکلات برنامه نویسی اونم بدون هیچ گونه هزینه و چشم داشتی هست اونوقت میخواین بیان تیم ویور اونم با پرداخت هزینه :fekr:  :fekr:

هر سوالی داری تو انجمن و بخش مربوطه بپرسید راهنمایی های لازم رو دریافت میکنید

موفق باشید

لینک ارسال

سلام مشکل من اینکه درست مثل فیلم آموزشی کد ها رو می نویسم و اگه از طریق تیم ویور نباشسه مشکلم رو نمی فهمم

لینک ارسال

سلام مشکل من اینکه درست مثل فیلم آموزشی کد ها رو می نویسم و اگه از طریق تیم ویور نباشسه مشکلم رو نمی فهمم

سلام

آقای شاهپیری عزیز بهترین راهنمایی رو بهتون کردن

خب تا کی شما وابسته به تلاش بقیه میشین ؟

خودتون دست بکار شید، باور کنید برنامه نویسی بازی منچ و مارو پله نیست

باید تلاش کنید و تلاش و تلاش، صدرصد به نتیجه می رسید و هیچ شکی درش نیست.فقط به پشت کار خودتون بستگی داره.

شما کد نویسی کنید هرجا مشکل داشت کدتون یا نتونستید رفعش کنید و یا کد گنگ بود تاپیک بزنید 6000 یوزر اماده ی پشتیبانی بهش ما هستند دوستم.

لینک ارسال

سلام دوباره دوستان من کد زیر رو می نویسم ولی اون لیستی که می خوام درست نمیشه مشکل اینکه اولین بار اجرا شد ولی بار بعد که رو شبیه ساز زدم هیچی(تو این مدت هیچ کدی رو تغییر ندادم)

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)
Activity.LoadLayout("studentlist")
Dim top As Int
top = 0
Dim a1 () As String
a1 = Array As String("chapter 1","chapter 2","chapter 3","chapter 4")
For i = 0 To a1.Length - 1
Dim p1 As Panel
p1.Initialize("")
Next
ScrollView1.Panel.AddView(p1,0,top,100%x,110dip)
top = top + 70dip
p1.LoadLayout("studentlist")
Labelname.Text = a1(i)
End Sub
دوستان من فایل پروژه رو هم می زارم ولی لطفا سوء استفاده نکنید.
لینک دانلود.
لینک ارسال

دوستان من فقط 16 سالمه تو شهرستان ما اولین نفریم که دارم یاد می گیرم و مشکلم هم شاید برای شما کمتر از چند  دقیقه باشه ولی برا من خیلی بزرگه

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز

خوشحالم که هر روز یک نفر رو میبینم که به جمع برنامه نویسان عزیز کشورمون اضافه میشه، باعث افتخاره

کدتون رو دیدم اما یه چیزی رو رعایت نکرده بودید و اون هم اینه که موقع ارسال تاپیک، کد رو داخل تگ مربوط به خودش قرار بدید

توی منوی ادیتور یه دکمه ای هست به این شکل <> روش بزنید یه صفحه ای میاد، کدتون رو توش بزارید و دکمه پذیرش رو بزنید

توی ادیتور چپ به راست نشون میده کد رو ولی نگران نباشید، وقتی ارسال کنید خودش راست به چپ میشه

انشاالله از این به بعد رعایت کنید این نکته رو

حالا مشکل کدتون؛

اشکال کدتون اینه که تابع Next رو بدجایی قرار دادید

باید این تابع رو Cut کنید و زیر خط

Labelname.text = a(i)

قرارش بدید

به همین سادگی مشکل حل میشه

یه نکته هم بگم؛

برنامه نویسی اولش سخته ولی وقتی واردش شدی اصلا مشکلاتش رو بزرگ نمیدونی، دلسرد نشو، از دیگران راهنمایی بگیر و انرژی ات رو صرف حل مشکل کن

موفق باشی دوست من :cheshmak:

لینک ارسال

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)
Activity.LoadLayout("studentlist")
Dim top As Int
top = 0
Dim a1 () As String
a1 = Array As String("chapter 1","chapter 2","chapter 3","chapter 4")
For i = 0 To a1.Length - 1
Dim p1 As Panel
p1.Initialize("")
ScrollView1.Panel.AddView(p1,0,top,100%x,110dip)
top = top + 70dip
p1.LoadLayout("studentlist")
Labelname.Text = a1(i)
Next
End Sub

سلام ممنون از پاسختون ولی نشد

لینک ارسال

سلام

اولا شما چرا لایوت اکتیوتی و لایوت حلقه تون یکیه؟

ببینید، توی این اکتیویتی مورد نظر شما، از مولتی پنل استفاده شده (همون حلقه ای که استفاده شده اصطلاحا میگن مولتی پنل که به جای لیست ویو استفاده میشه)

برای نمایش آیتم های مولتی پنل باید از یک لایوت استفاده بشه یک پنل داره و اجزا مورد نظر

شما اومدید هم توی اکتیویتی و هم توی مولتی پنل از یک لایوت استفاده کردید در صورتی که باید توی حلقه از لایوتی به اسم item که توی لیست لایوت هاتون هم بود استفاده میکردید

بعد از اینکه این مشکل حل شد باید مقدار top هم بیشتر کنید

این خط رو جایگزین خط قبلیش کنید

top = top + 22%y

و از طرفی هم باید زیر تابع Next عبارت زیر رو هم بنویسید:

ScrollView1.Panel.Height = top
لینک ارسال

درود،

ضمن عرض خوش آمدگویی به شما بابت شروع برنامه نویسی و همچنین عضویت در سایت،

بنده سورسی که شما قرار دادید رو دریافت کردم و متوجه شدم که در حال انجام پروژه ای نه چندان کوچک (ولی ساده) هستید!!

توصیه اکید دارم که از ادامه دادن کدنویسی پروژه صرف نظر و شروع به یادگیری مفاهیم پایه ای برنامه نویسی کنید!

چون تجربه ثابت کرده یادگیری مفاهیم پایه به روش پروژه محور در 95% مواقع با مشکلات و سختی مواجه میشه!

این شیوه یادگیری برای مبحث های پیشرفته تر کاربردیِ؛ مثل برقراری ارتباط با بانک اطلاعاتی (آنلاین و افلاین) و یا ارتباط با سایت های اینترنتی و ... نه مفاهیم اصلی مثل استفاده از حلقه و متغیر و یا ساخت لیست سفارشی (به قول دوستان مولتی پنل)!

در ضمن خوشحالم که توی این سن شروع به یادگیری کردید ولی نباید خودتون رو دست کم بگیرید، کاملا پتانسیل یادگیری زبان برنامه نویسی رو دارید مثل خیلی از دوستانی که از این سن شروع به یادگیری کردند و الان برنامه هاشون در مارکت ها هستش و البته خیلی حرفه ای کدنویسی میکنند.

امیدوارم توصیه بنده رو جدی بگیرید!

موفق باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...