رفتن به مطلب
  • 0

سوال در رابطه با دیتابیس آنلاین

amirjun32

سوال

سلام.یک سوال داشتم،اونم اینکه آیا میشه توسط دیتابیس آنلاین،فقط قسمتهایی از دیتابیس که تغییر داده شده یا اضافه شده روازطریق اپدیت به برنامه اضافه کنیم؟

به عبارت دیگه اینکه مثلا وقتی ما هر سری اطلاعات جدیدی به دیتابیس اضافه میکنیم،حجمش روبرو بیشتر میشه مثلا میرسه به دو مگابایت.،ولی من میخام که کاربر هر سری که دیتابیس رو آپدیت میکنه،همون 30 یا چهل کیلوبایتی که به دیتابیس اصلی اضافه شده به دیتابیس گوشیش اضافه بشه.و قبلیا توگوشیش دست نخورده باشه،تا حجم دانلودش کم باشه،و سریع تر آپدیت بشه.

میخوام ببینم که همچین چیزی امکان داره با دیتابیس آنلاین یانه؟و اگه روش دیگه ای داره بهم بگید.ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

به عبارت دیگه اینکه مثلا وقتی ما هر سری اطلاعات جدیدی به دیتابیس اضافه میکنیم،حجمش روبرو بیشتر میشه مثلا میرسه به دو مگابایت.،ولی من میخام که کاربر هر سری که دیتابیس رو آپدیت میکنه،همون 30 یا چهل کیلوبایتی که به دیتابیس اصلی اضافه شده به دیتابیس گوشیش اضافه بشه.و قبلیا توگوشیش دست نخورده باشه،تا حجم دانلودش کم باشه،و سریع تر آپدیت بشه.

درود

بله میشه

لینک ارسال

درود

بله میشه

[/b]

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

لینک ارسال

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

در php از طریق دستور limit میشه مقادیر مشخصی رو دریافت کرد.

فرصت کردم نمونه پروژه یا فیلم آموزشی آماده میکنم ...

لینک ارسال

در php از طریق دستور limit میشه مقادیر مشخصی رو دریافت کرد.

فرصت کردم نمونه پروژه یا فیلم آموزشی آماده میکنم ...

اگه اینکارو بکنید که خیلی ممنون میشم.

فقط ی سوال دیگه،اونم اینکه اگه من دیتا بیس رو روی سیتمم تغییراتش روانجام بدم و اطلاعات رو توش اضافه کنم و روی هاست آپلودش کنم،و از داخل برنامه فراخونیش کنم،کل دیتابیس جایگزین میشه،یا فقط قسمتای تغییر یافتش؟و اینکه آیا این روش با اون روشی که شما قصد آموزشش رودارید یکیه یانه؟

لینک ارسال

حقیقت درست متوجه سوال شما نشدم اما این توضیح رو بدم:

یک دیتابیس آنلاین داریم با یک سری اطلاعات که اون اطلاعات توی برنامه هم نمایش داده میشه.

حالا یک ماه دیگه دیتابیس مثلا آپدیت میشه(این آپدیت به این صورتی هست که شما فقط رکورد جدیدی اضافه میکنید و اطلاعات قبلی سر جاشون هستند)

حالا برنامه فقط اطلاعات خودش و اطلاعات دیتابیس آنلاین رو مقایسه میکنه و میبینه مثلا 40 تا رکورد رو کم داره(همون 40 تا رکوردی که جدید واسه آپدیت

به برنامه اضافه کردیم). پس برنامه فقط میاد 40 تا رکورد آخری رو میخونه.

فکر کنم خودت هم طبق اون آموزش دیتابیس آنلاین که از فروشگاه فکر کنم تهییه کرده بودی و این کارها به راحتی بتونی به هدفت برسی.

لینک ارسال

حقیقت درست متوجه سوال شما نشدم اما این توضیح رو بدم:

یک دیتابیس آنلاین داریم با یک سری اطلاعات که اون اطلاعات توی برنامه هم نمایش داده میشه.

حالا یک ماه دیگه دیتابیس مثلا آپدیت میشه(این آپدیت به این صورتی هست که شما فقط رکورد جدیدی اضافه میکنید و اطلاعات قبلی سر جاشون هستند)

حالا برنامه فقط اطلاعات خودش و اطلاعات دیتابیس آنلاین رو مقایسه میکنه و میبینه مثلا 40 تا رکورد رو کم داره(همون 40 تا رکوردی که جدید واسه آپدیت

به برنامه اضافه کردیم). پس برنامه فقط میاد 40 تا رکورد آخری رو میخونه.

فکر کنم خودت هم طبق اون آموزش دیتابیس آنلاین که از فروشگاه فکر کنم تهییه کرده بودی و این کارها به راحتی بتونی به هدفت برسی.

آره،دقیقا من همچین چیزی میخام.فقط شرمنده نگفتید که اگه من به دیتابیس اطلاعات رو اضافه کنم واون رو توی یک هاست آپلود کنم دقیقا این کاری که میخام انجام بدم رو میشه انجام داد،یا کلا روشش متفاوته؟

لینک ارسال

بستگی به کد نویسی و ... داره که اجازه بدید توی آموزشی که انشالله آماده میکنم توضیحات کامل رو میدم و موضوع رو بررسی میکنیم

لینک ارسال

آری باهمون فایل خروجی که ازدیتابس میگیریش رو میذاری توی سایت ات بعدش لینک اون رو به برنامه میدی تا اتوماتیک خودش اطلاعات جدیدرو نشون بده . فردا آموزش کامل اش رو قرار میدم منتظرباشید دوست عزیز

لینک ارسال

آری باهمون فایل خروجی که ازدیتابس میگیریش رو میذاری توی سایت ات بعدش لینک اون رو به برنامه میدی تا اتوماتیک خودش اطلاعات جدیدرو نشون بده . فردا آموزش کامل اش رو قرار میدم منتظرباشید دوست عزیز

ممنون از لطفت.پس منتظرم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...