رفتن به مطلب

آینده داشتن B4A

sajad325

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان من توی فکرم که این b4a اینده داره و می تونم باهاش پول در بیاورم یا اصلا ترکش کنم برم به سمت اندروید استدیو نمی دونم و دوسال دارم بیسیک کار میکنم و تازه ها هم دارم متریال کار میکنم ؟

دوستان لطفا راهنمایی جامع کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان من توی فکرم که این b4a اینده داره و می تونم باهاش پول در بیاورم یا اصلا ترکش کنم برم به سمت اندروید استدیو نمی دونم و دوسال دارم بیسیک کار میکنم و تازه ها هم دارم متریال کار میکنم ؟

b4a کم کم داره گسترده تر میشه از هر لحاظ 

هر کدوم از زبان های برنامه نویسی خصوصیات و قابلیت های خودشو شما شما ببین با کدوم راحت تر میتونی کار کنی کدوم کارتو راه میندازه برو سمت همون

لینک ارسال

b4a کم کم داره گسترده تر میشه از هر لحاظ 

هر کدوم از زبان های برنامه نویسی خصوصیات و قابلیت های خودشو شما شما ببین با کدوم راحت تر میتونی کار کنی کدوم کارتو راه میندازه برو سمت همون

همین b4a کارم رو خیلی راه می اندازه و خیلی از مردم میگن اینده نداره و من نیاز نمیخواهم وقتم رو روی اندروید بزارم بیشتر میخواهم وب و سی شارپ (برنامه های دکستاپ) بزارم

لینک ارسال

در کل اندروید استدیو دستت باز تره ولی با بیسیکم هر برنامه ای میتونی بزنی اگه واسه پول درامد زایی میگی همین کارتو راه میندازه.

لینک ارسال

سلام دوست عزیز ،

طبعا پروژه هایی که با اندروید استودیو و زبان جاوا انجام میدید خیلی بهتر خواهد بود و به وضوح تفاوت رو احساس خواهید کرد .

اگه قصد دارید آینده کاری حرفه ای داشته باشید و به تعبیری به مارکت ها وابسته نباشید باید از همین الان حرفه ای کار کنید .

قبلا می گفتن که شرکت ها برنامه نویس مسلط به جاوا می خوان و بیسیک کار هیچ جایی تو شرکت های نرم افزاری نداره !

مسئله اینجاست الان حتی برخری کارفرما های عام هم از این مسائل با خبر هستن و درخواست پروژه  با زبان جاوا و در محیط استودیو می کنند .

تصمیم گیری با خودتون...

موفق باشی

لینک ارسال

با همین بیسیک هم میشه اپ خوب زد

برای کسانی که تا سطح حرفه ای پیش میرن معمولا محدودیتی نداره اما قطعا همه چیز اصولی ش بهتره

الان کسی نمیتونه ادعا کنه بیسیک از استودیو بهتره چون IDE استاندارد برنامه نویسی اندروید استودیو هست

پروژه های شرکتی و دولتی رو باید بیخیال بشی و فقط پروژه های شخصی کار کنی

اما لب کلام اینه که شما اگر با بیسیک نتونی موفق باشی قطعا با IDE پیچیده تر نمیتونی موفق باشی..

لینک ارسال

شما دو ساله داری بیسیک میزنی بعد نمیدونی درامد داره یا نه؟  میخوای قشنگ یه ده سالی پاش بشین بعد ببین داره. داداش خوبم اولا تک بعدی بودن تو برنامه نویسی اشتباهه. شما نمیتونی تکیه کنی به یک مدل برنامه نویسی حتی اگر تو یک شاخه باشه. یعنی چی؟ یعنی وقتی میایی واسه اندروید مینویسی باید حداقل با تمامی مفاهیم و زبان ها آشنایی داشته باشی در حد کم هم که باشه باز خوبه. مثلا جاوا  و بیسیک و اندروید استودیو و جدیددا زامارین و .... که همشون واسه اندروید میزنن.

دوم اینکه قرار نیس فقط اندروید پول ساز باشه. شما میتونی اگر سنت نرسیده به 20 سال تخصصی بری تو کار مثلا امنیت شبکه یا تدریس نرم افزار یا ...

سوم اینکه درآمد که فقط از طریق مارکت نیس ،این همه روش جدید ریخته. 

لینک ارسال

شما دو ساله داری بیسیک میزنی بعد نمیدونی درامد داره یا نه؟  میخوای قشنگ یه ده سالی پاش بشین بعد ببین داره. داداش خوبم اولا تک بعدی بودن تو برنامه نویسی اشتباهه. شما نمیتونی تکیه کنی به یک مدل برنامه نویسی حتی اگر تو یک شاخه باشه. یعنی چی؟ یعنی وقتی میایی واسه اندروید مینویسی باید حداقل با تمامی مفاهیم و زبان ها آشنایی داشته باشی در حد کم هم که باشه باز خوبه. مثلا جاوا  و بیسیک و اندروید استودیو و جدیددا زامارین و .... که همشون واسه اندروید میزنن.

دوم اینکه قرار نیس فقط اندروید پول ساز باشه. شما میتونی اگر سنت نرسیده به 20 سال تخصصی بری تو کار مثلا امنیت شبکه یا تدریس نرم افزار یا ...

سوم اینکه درآمد که فقط از طریق مارکت نیس ،این همه روش جدید ریخته. 

البته که اندروید استدیو بهتره ولی الان نمی دونم چه سایتی برم اندروید استدیو رو شروع کنم ولی واقعا در جاوا چهار خط یک کاری انجام میده و در b4a هم با یک خط میشه همون کار رو انجام داد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...