رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در برگشت با کلید بک گوشی

zaro

سوال

سلام ببخشید من برای تنظیمات برنامه یک ACTIVITY قرار دادم .خود بیسیک با کلید بک گوشی هر Activity باشی برمیگرده Activity قبلی . حالا وقتی از توی  صفحه متن میرم به تنطیمات تا فونت و اندازه متن رو تغییر بدم با کلید بک که برمی گردم تنظیمات اعمال نمیشه تا اینکه بر گردی دو صفحه قبل  بعد بری تو همون صفحه تا تنظیمات متن اعمال شه .چون صفحه تنظیمات از چند aCTIVITY دیگه هم میشه رفت ، نمیشه توی صفحه تنظیمات کد باتن برای رفتن به صفحه ی متن گذاشت.چیکار کنم تا هنگام برگشت با کلید بک گوشی تنظمات اعمال شه؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

فکر کنم باید یه بار activity.finish کنید تا تنظیمات اعمال شه

لینک ارسال

سلام ،

بنده دقیقاً متوجه نشدم.

با ساب زیر می تونید تشخیص بدید هر وقت کلید Back گوشی زده شد تنظیمات رو ذخیره کنید:

Sub activity_KeyPress (KeyCode As Int) As Boolean 'ignore'
	If KeyCode = KeyCodes.KEYCODE_BACK Then
		'Code save setting'
	End If
End Sub
لینک ارسال

خب وقتی کلید بک گوشی رو که کدشو گذاشتی بزنیم تنظمات اجرا نمیشه .مشکل من ذخیره نیست.ذخیره میشه اجرا نمیشه.وقتی کلید بک رو میزنی برمیگرده اکتیویتی قبلی با همان تنظیمات قبلی.اگه که اکتیویتی فینیش بزنم که با بک برمیگرده دو تا اکتیویتی قبل.توی کد کلید بک هم نمیشه STAT ACTIVITY("اکتیو متن") برای رفتن به اکتیویتی مورد نظر بنویسم چون صفحه تنظیمات از چند اکتیویتی دیگه هم میره داخلش.

لینک ارسال

سلام ،

بعد از کد های اعمال تنظیمات یک Retuen True قرار بدید. اگر جواب نداد قبل کدهای اعمال تنظیمات قرار بدید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...