رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در اسکرول کردن صفحه

masha

سوال

اگر که میشه کمکم کنید .

من در اسکرول کردن صفحه main که داخل فایلی که گذاشتم هست مشکل دارم و همین طور هم در نشان ندادن لیبل هایی که در صفحه main من هستند . ( البته من در این پروژه از اسلاید منو استفاده کردم که این اتفاقات پیش اومده )

با تشکر .

این هم فایل من :::::::::

slidemenu.rar

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ممنون از کمکتون .
امتحان کردم اما هنوز مشکل بالا و پایین نرفتن رو داره و فقط الان لیبل هام درست شده ولی بالا و پایین نمی ره .
اگه میشه فایلی رو که خودتون امتحان کردید و کار می کند رو پیوست کنید ممنونتون می شم .

ممنون از کمکتون .

کسی جوابی نداره . 

لینک ارسال

ممنون از کمکتون .

امتحان کردم اما هنوز مشکل بالا و پایین نرفتن رو داره و فقط الان لیبل هام درست شده ولی بالا و پایین نمی ره .

اگه میشه فایلی رو که خودتون امتحان کردید و کار می کند رو پیوست کنید ممنونتون می شم .

ممنون از کمکتون .

کسی جوابی نداره . 

سلام ،

من سورس شما رو بررسی نکردم اما به احتمال قوی شما ارتفاع پنل اسکرول ویو رو مشخص نکردید:

ScrollView1.Panel.Height = EndView.Top + EndView.Height + 3%y

به جای EndView نام آخرین ویویی که در اسکرول ویو قرار دادید رو بنویسید.

لینک ارسال

اگر که میشه کمکم کنید .

من در اسکرول کردن صفحه main که داخل فایلی که گذاشتم هست مشکل دارم و همین طور هم در نشان ندادن لیبل هایی که در صفحه main من هستند . ( البته من در این پروژه از اسلاید منو استفاده کردم که این اتفاقات پیش اومده )

با تشکر .

این هم فایل من :::::::::

اسکرول ویوو رو داخل صفحه قرار ندادید یعنی بایستی Activity_Create رو به شکل زیر بنویسید

Sub Activity_Create(FirstTime As Boolean)
	'دیگه نیازی به لود لایوت داخل اکتیویتی نیست!!!
	ScrollView1.Initialize(200%y)
	Activity.AddView(ScrollView1,0,0, 100%x, 100%y)
	slide

End Sub

علت مشاهده نشدن label هاتون هم اینه که پارامتر Alpha رو برای هر دو روی عدد 0 قرار دادید که به معنای اینه که تصویر کاملا بی رنگ بشه. توی محیط Designer می تونید مقدارش رو تا 255 بالا ببرید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...