رفتن به مطلب
  • 0

لود اطلاعات در دیتابیس انلاین

H4N9_0V3R

سوال

سلام

توی برنامم دوتا اکتیویتی دارم یدونه واسه ارسال اطلاعات و یدونه هم واسه نمایش اطلاعات

وقتی اطلاعات جدید ارسال میکنم و برمیگردم به اکتیویتی نمایش اطلاعات , اطلاعات جدید رو نشون نمیده و باید حتما از برنامه خارج بشم و دوباره وارد شم

مشکلشو چطور حل کنم واسه همین بازار برناممو تایید نکرد :(

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

توی برنامم دوتا اکتیویتی دارم یدونه واسه ارسال اطلاعات و یدونه هم واسه نمایش اطلاعات

وقتی اطلاعات جدید ارسال میکنم و برمیگردم به اکتیویتی نمایش اطلاعات , اطلاعات جدید رو نشون نمیده و باید حتما از برنامه خارج بشم و دوباره وارد شم

مشکلشو چطور حل کنم واسه همین بازار برناممو تایید نکرد :(

سلام

البته عجیبه که بازار همچین ایرادی گرفته! چون معمولا بازار کاری به روند اپلیکیشن نداره و فقط ایرادات فنی یا خلاف قوانین خودش رو به توسعه دهنده برمیگردونه!؟ ولی حالا این ایراد رو هم گرفته...؟؟!

بگذریم

کد هات رو بگذار تا جواب بدم

لینک ارسال

سلام

البته عجیبه که بازار همچین ایرادی گرفته! چون معمولا بازار کاری به روند اپلیکیشن نداره و فقط ایرادات فنی یا خلاف قوانین خودش رو به توسعه دهنده برمیگردونه!؟ ولی حالا این ایراد رو هم گرفته...؟؟!

بگذریم

کد هات رو بگذار تا جواب بدم

بدون کدها نمیشه جواب بدید :|

لینک ارسال

ببینید دوست عزیز زمانی که از یک اکتیویتی به اکتیویتی دیگه میرید اکتیویتی قبلی به حالت puse میره  و وقتی که دوباره به اکتیویتی قبلی برمیگردین activitycreate دیگه اجرا نمیشه و مستیقیم به resum میره بنابراین شما باید کدهایی که واسه گرفتن اطلاعات از سرور میکنید رو توی activity_resum بنویسید

لینک ارسال

ببینید دوست عزیز زمانی که از یک اکتیویتی به اکتیویتی دیگه میرید اکتیویتی قبلی به حالت puse میره  و وقتی که دوباره به اکتیویتی قبلی برمیگردین activitycreate دیگه اجرا نمیشه و مستیقیم به resum میره بنابراین شما باید کدهایی که واسه گرفتن اطلاعات از سرور میکنید رو توی activity_resum بنویسید

توی برنامه یه ساب برای دریافت اطلاعات دارم

Sub GereftanList
	ProgressDialogShow("دریافت اطلاعات...")
	ExecuteRemoteQuery("SELECT * FROM tbl_data ORDER BY id DESC", "getdata")
End Sub

حالا داخل activity_resum اسم ساب رو وارد میکنم تا دوباره اطلاعات رو بگیره

Sub Activity_Resume
	GereftanList
End Sub

اما نمیشه اطلاعات جدید رو نمایش نمیده

لینک ارسال

کدهاتون ناقص هستند

اینجور نمیشه مشکل رو حل کرد !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...