رفتن به مطلب

ساخت سایت استاندارد

sportwtf

ارسال‌های توصیه شده

با سلام، من واقعا بین این همه زبان های برنامه نویسی وب و مدیریت محتوا ها گیج شدم..

1- آیا برای و ساخت و طراحی سایت(از صفر تاصد،قالب،راه اندازی و...) به بهترین شکل و البته استاندارد، چند راه وجود دارد؟

2- به نظرتون استفاده از مدیریت محتواCMS خوب است یا اینکه خودت یه مدیریت محتوا بسازی؟ و این۲ چه معایب و مزایا دارن ؟ و اگر خودت CMS بسازی به زحمتش می‌ارزه؟

3- کاربرد زبان برنامه نویسی PHP چیه؟ یعنی اینکه در ساخت چه چیز هایی و در کدام قسمت های آن چیز به کار میاد؟

4_1-خلاصه چه زبانی برای طراحی وب نیاز هست؟(بروز و استاندارد؟) 4_2- و کلاً چه زبان هایی مربوط به دنیای وب هست؟[و هر کدام در ساخت چه چیزی کاربرد دارن؟]، و یک وبمسترحرفه ای(خداوکیلی معنای دقیق این کلمه‴وبمستر رو هم نمیدونم‴ اینو هم بی‌زحمت بگین) چند تا از زبان ها رو بلد باشه، حرفه ای هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید، تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام، من واقعا بین این همه زبان های برنامه نویسی وب و مدیریت محتوا ها گیج شدم..

1- آیا برای و ساخت و طراحی سایت(از صفر تاصد،قالب،راه اندازی و...) به بهترین شکل و البته استاندارد، چند راه وجود دارد؟

2- به نظرتون استفاده از مدیریت محتواCMS خوب است یا اینکه خودت یه مدیریت محتوا بسازی؟ و این۲ چه معایب و مزایا دارن ؟ و اگر خودت CMS بسازی به زحمتش می‌ارزه؟

3- کاربرد زبان برنامه نویسی PHP چیه؟ یعنی اینکه در ساخت چه چیز هایی و در کدام قسمت های آن چیز به کار میاد؟

4_1-خلاصه چه زبانی برای طراحی وب نیاز هست؟(بروز و استاندارد؟) 4_2- و کلاً چه زبان هایی مربوط به دنیای وب هست؟[و هر کدام در ساخت چه چیزی کاربرد دارن؟]، و یک وبمسترحرفه ای(خداوکیلی معنای دقیق این کلمه‴وبمستر رو هم نمیدونم‴ اینو هم بی‌زحمت بگین) چند تا از زبان ها رو بلد باشه، حرفه ای هست؟

سلام رفیق 

پاسخ تمام اون سوالات میشه وردپرس 

امروزه دگه حداقل کسی نیاز به طراحی نداره و اینکه به راحتی میتونه به کمک قالب و پلاگین های وردپرسی که در دسترس عموم هست میتونه یک سایت ایده ال رو راه اندازی  کنید.

لینک ارسال

سلام رفیق 

پاسخ تمام اون سوالات میشه وردپرس 

امروزه دگه حداقل کسی نیاز به طراحی نداره و اینکه به راحتی میتونه به کمک قالب و پلاگین های وردپرسی که در دسترس عموم هست میتونه یک سایت ایده ال رو راه اندازی  کنید.

ممنون که جواب دادید، اما، جواب سوال های 3 و 2بخش دومش و 4برام روشن نشد.
لینک ارسال

ببینین شما اگه خودتون بخوایین بنویسین دردسرش زیاده نمی صرفه (برای استفاده خودتون باشه اگه)

استفاده از مدیریت محتوا بهتره و میتونین از وردپرس و جوملا و ... استفاده کنین که امنیتشون خوبه

زبان پی اچ پی برای اسکریپت نویسی  به دردت میخوره مثلا شما بخواین یه مدیریت محتوا داشته باشین میتونین از PHP یا ASP.net استفاده کنین

مثلا شما میخواین یه پلاگین (افزونه) داشته باشین که آمار بازدیدتون رو ببینید خوب میتونین از آماده هاش استفاده کنین یا خودتون بنویسید با پی اچ پی یا ای اس پی دات نت

زبان های زیادی هستن که به صورت آنلاین میتونین باهاشون اسکریپت بنویسین php,asp.net,perlو...

برای کاربردشون هم میتونین جست و جو کنید

وب مستر هم اگه لغوی معنیش کنی میشه استاد وب

لینک ارسال

1- آیا برای و ساخت و طراحی سایت(از صفر تاصد،قالب،راه اندازی و...) به بهترین شکل و البته استاندارد، چند راه وجود دارد؟ این جور سرویسا زیاد شدن. سایت هایی هستند که بهشون میگن سایت ساز! یا مثلاً سرویس وبلاگدهی رزبلاگ که امکانات فوق العاده ای داره که از یه سایت کامل کمتر نیست. بهترین شکلش استفاده از یه هاست ، دامنه و یه cms بسته به نوع فعالیت شماست. (مثلاً انجمن باشه ویبولتین یا مای بی بی ، سایت باشه وردپرس و جوملا و دروپال و ...)

2- به نظرتون استفاده از مدیریت محتواCMS خوب است یا اینکه خودت یه مدیریت محتوا بسازی؟ و این۲ چه معایب و مزایا دارن ؟ و اگر خودت CMS بسازی به زحمتش می‌ارزه؟ مزایای استفاده از یه سیستم مدیریت محتوای آماده : تست شده و امتحان پس داده! یعنی تقریباً باگ های معمولش رفع شده. استفاده از هسته ی مشخص و دارای امنیت بالاتر. صرفه جویی در وقت و هزینه. معایب: من شخصاً عیبی نمیبینم ولی خب بعضاً cms هایی هستند که قابلیت انعطاف کمی دارن و اگه اونا رو بسازی خیلی تسلط بیشتری داری روشون. واسه سوال دومتون هم بگم که اگه یه زبان تحت سرور مثل php بلدین چرا یه سیستم مدیریت محتوا مثل وردپرسو دستکاری نکنید! مثلا واسش افزونه بسازین ، قالب طراحی کنید. واقعاً چیزی کم نداره!

3- کاربرد زبان برنامه نویسی PHP چیه؟ یعنی اینکه در ساخت چه چیز هایی و در کدام قسمت های آن چیز به کار میاد؟ همونطور که ما تو کامپیوترمون واسه برنامه نویسی از زبون های مشخص مثل جاوا و سی استفاده میکنیم تحت سرور هم نیاز داره تا برنامه نویسی بشه و قاعداً 100% کار راه اندازه. شما فرض کن یه سایت با زبان html و css نوشتی و از php در اون استفاده نکنی. مجبوری همیشه دست ببری توی کدهات و دستی اونا رو تغییر بدی و کم و زیادشون کنی! php در واقع یه زبون قدرتمند برای برنامه نویسی تحت وبه

4_1-خلاصه چه زبانی برای طراحی وب نیاز هست؟(بروز و استاندارد؟) 4_2- و کلاً چه زبان هایی مربوط به دنیای وب هست؟[و هر کدام در ساخت چه چیزی کاربرد دارن؟]، و یک وبمسترحرفه ای(خداوکیلی معنای دقیق این کلمه‴وبمستر رو هم نمیدونم‴ اینو هم بی‌زحمت بگین) چند تا از زبان ها رو بلد باشه، حرفه ای هست؟ وبمستر به طور کلی به معنای یک شاغل اینترنتی یا کسی که با اینترنت سر و کار داره است. برای شروع این کار شما پیش نیازت 4 زبونه. به ترتیب : html , css , java script , php . پی اچ پی میتونه زبون asp.net هم باشه ولی اینروزا چیزی که معمول و درحال پیشرفته پی اچ پیه. با یادگیری این 4 تا شما یه طراحی تقریباً حرفه ای وب میشی. با یادگیری jquery , ajax , sql میتونی خودتو حرفه ای تر و بی نیاز تر کنی. موفق باشی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...