رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی در مورد تم برنامه

sportwtf

سوال

سلام، تم برنامه رو باید از مانیفیست تنظیم کرد،و کد تم مورد نظر رو در اونجا بنویسی، و اگر هیچ کد تم خاصی ننویسی، رو هر گوشی برنامه رو نصب کنی، گوشی خود به خود میاد و تم برنامه رو با تم اندروید و کلا با تم گوشی یکی میکنه،خب تا اینجا مشکلی نیست؛ حالا ۲تا سوال دارم:

1-اگر برنامه رو رو گوشی اندروید بالای۵ تست کنی، تم برنامه متریال میشه؟(تم،دکمه ها،رادیو باتن ها و...)

2-به نظرتون اگر هیچ کد خاصی برای تم ننویسم، ویو ها مشکلی براشون پیش نمیاد؟(مثلا برای مکان اونها و...) و کلا تم مشخص کنی خوبه؟ یا نکنی؟ و میشه چند تا کد تم(گلچین)رو معرفی کنید؟

باتشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام، تم برنامه رو باید از مانیفیست تنظیم کرد،و کد تم مورد نظر رو در اونجا بنویسی، و اگر هیچ کد تم خاصی ننویسی، رو هر گوشی برنامه رو نصب کنی، گوشی خود به خود میاد و تم برنامه رو با تم اندروید و کلا با تم گوشی یکی میکنه،خب تا اینجا مشکلی نیست؛ حالا ۲تا سوال دارم:

1-اگر برنامه رو رو گوشی اندروید بالای۵ تست کنی، تم برنامه متریال میشه؟(تم،دکمه ها،رادیو باتن ها و...)

2-به نظرتون اگر هیچ کد خاصی برای تم ننویسم، ویو ها مشکلی براشون پیش نمیاد؟(مثلا برای مکان اونها و...) و کلا تم مشخص کنی خوبه؟ یا نکنی؟ و میشه چند تا کد تم(گلچین)رو معرفی کنید؟

باتشکر

سلام من به شخصه امتحان کردم و به برنامه تم ندادم ، رو اندروید 5 به بالا امتحان کردم برای ویوها هیچ مشکلی پیش نیومد ولی تنها چیزی که حالت متریال پیدا کرد مسیج باکس بود

اینم برنامه ک میتونین خودتون تست کنین:

https://cafebazaar.ir/app/Pelakyab.app/?l=fa

رو اندروید 4.1 مسیج باکس به صورتی هست که تو اسکرین شات برنامه تو بازار هست ولی تو اندروید 5 به بالا متریال میشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...